Kérdések és válaszok

DeletedUser17053

Vendég
Na nekem már az Alvás jönne :D De akkor ébren maradok :D
Hátha nem kapok végleges kizárást Inno hibája miatt...
 

Kanyim

Veteran Member
Most hogy egyre több világon megjelenik a cirkusz, érdeklődnék hogy jött már valami válasz az innotól a 25% TP ital ügyében ?

Lassan iowára is bekerül, ahol félév intenzív TP hajszoló versenyt dönthet el pillanatok alatt. (én enyhén kiakadnék ha ott érintett lennék)

Ha kiveszik (átteszik a ritkák közé) mert nem gondoltak a hatásaira,alulbecsülték..stb. Akkor nincsen baj, bár a legjobb lenne ha visszamenőlegesen is elvennék a játékba így bejutottakat.

Viszont ha a figyelmeztetések és a már megtörtént példák ellenére benne hagyják.. akkor tudatosan benne hagynak egy pay to win opciót a TP ranglistában.
Innentől új világot kb fölös indítaniuk. Ha valaki nagyon akarja a rangsor verseny csak az első cirkuszig tart. Az átlag emberek 60-as, a top játékosok 120as, míg a top rögösök 150es szinten lesznek ekkor. (nálunk csak elenyésző eset fordulhat elő, de gazdagabb nyugati országokban ez a rög mennyiség nem olyan jelentős a pénztárcához viszonyítva...)

(Egy ilyen benne hagyása szerintem a végjáték kezdetét jelentené az inno részéről. Most a TP rangsorba hozzák be a pay to wint, legközelebb pl a párbajba ? (pl úgy hogy behozzák azt az opciót hogy 50.000 rögért egy általad kiválasztott fegyver egyből 6os szintre ugrik ? :D ) )
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ennyire nem kell tulreagalni, visszamenőlegesen meg nem vetetnem vissza, hiszen van aki csak ezert vett rogot. Akkor pedig maradjon csak az illetonel.
 
Fent