Kérdések és válaszok

DeletedUser17483

Vendég
a 17es zsák miért nem ad hernan sisakot vagy león cuccot ? (kalapot még ad de semmi mást)

kellemes ünnepeket mindenkinek
 

DeletedUser17483

Vendég
Érdekes valóban, nekem sem jött egyik világon león tárgy , leggyakoribbnak a Hardin balost mondanám és a Butch fegyvereket illetve Cortes nacit és páncélt!
Boldog Karácsonyt!

matoakát is kisprórólták , bár azért nem annyira kár
de persze végrendelet meg indián harci festék most is akad benne ...
 

DeletedUser17053

Vendég
MPI-n lévő multikkal mikor fog foglalkozni bárki is? Kis csúnya szó egyből büntipont,de az aki tönkre teszi más játékát,mert 1. körben beoffol az jól csinálja,nincsenek szankciók...

(tudom,ez csak egy játék,de ha már játszunk akkor játszuk rendesen)
 

DeletedUser17665

Vendég
MPI-n lévő multikkal mikor fog foglalkozni bárki is? Kis csúnya szó egyből büntipont,de az aki tönkre teszi más játékát,mert 1. körben beoffol az jól csinálja,nincsenek szankciók...

(tudom,ez csak egy játék,de ha már játszunk akkor játszuk rendesen)

Küldj egy levelet a Supportra, "Szabályok" legyen a kategória, írd meg a karakternevét, és az adott világot is, ahonnan feljött a karakter.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17448

Vendég
Halihó. A 2.69-es frissítésben beharangozott "Mágikus világ" küldi mikor lesz elérhető? Technikai hiba miatt karácsony utánra lett ígérve, de eddig nem találkoztam vele.
 

DeletedUser15763

Vendég
http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_64
Ennél "A kincs" kalandnál a végén fel kell venni az indián szett összes darabját.
Nos nekem van olyan gondom,hogy anno eladtam véletlenül bajszosnak az övet :( Ilyenkor mi a teendő? Buktam a kalandot?

Írj egy levelet a Supportra. Régen visszaadták, most nem tudom. Anno a szelleműző talizmánt kaptam vissza vételi árt pedig a számláról levonták 2013 körül.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent