Kérdések és válaszok

DeletedUser17638

Vendég
Milyen pontozással lehet a legtöbb pénzt összekaparni (kereskedelmen kivűl)? Leginkább termék begyűjtés/eladásra gondolok. 80-as körüli szinttel.
 

DeletedUser

Vendég
Milyen pontozással lehet a legtöbb pénzt összekaparni (kereskedelmen kivűl)? Leginkább termék begyűjtés/eladásra gondolok. 80-as körüli szinttel.

Szia.

Függ attól, melyik világon játszol, mert egyre nagyobbak az árrések a világok között.
Függ attól, hogy milyen terméket szeretnél szedni, kinek akarod eladni. Általában ha valakinek folyamatosan szeded a termékeket, az piaci ár alatt fogja megvenni tőled, egyébként könnyen rajtad maradhat a cucc, hacsak nem apró pénzért adod el. Fontos, hogy az adott munkát 5 arany csákánnyal tudd elvégezni, hogy maximális darabszámot érj el. Van jó pár olyan termék, amit sokan keresnek és jó ára van, érdemes körbenézned és kérdezgetned az adott világon.
Látom a kereskedelem nem vonz, vagy nem szeretnéd csinálni. Nem is érdemes kerizni csak úgy, néha rá kell szánni némi időt és a hozzá szükséges termékeket, hogy fenntartsd a motit hozzá.

Remélem valami sikerült segítenem, szép napot.
 

DeletedUser17640

Vendég
Mikor várható új világ indítása? Nagyjából évente szokott nyílni amint megnéztem a korábbiak kezdődátumát, valamint többen is olyasmit említettek, hogy azt követően esedékes, amint a legfrissebben is eléri az első a lvl150et. Ha jól értesültem ez már megtörtént egy pár napja, de még csak híre sincsen hogy május-június-július eleje-közepe-vége.
 

Kanyim

Veteran Member
kb az összevonás = költözés.... aki elégedetlen a 4 haldokló világgal az átköltözhet az aktívabb v1-eldo-flori világokra.
Majd xx év múlva ezekről is ellehet költözni.. tényleges összevonást nem fognak csinálni, csak a gyérebb világokról átterelik az embereket a többi világra.

A fő bibi inkább az hogy geo már siralmas. Hawaii meg eleve sem volt egy sikertörténet, most 1 évesen sem mennek már a teli közepes harcok.. amint elindul egy új világ visszaesik geo szintjére és a teli kicsikért fog küzdeni.


+++ német világokon éppen arról szavaznak hogy mi legyen az új világ neve...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15763

Vendég
A fő bibi inkább az hogy geo már siralmas. Hawaii meg eleve sem volt egy sikertörténet, most 1 évesen sem mennek már a teli közepes harcok.. amint elindul egy új világ visszaesik geo szintjére és a teli kicsikért fog küzdeni.

No comment. :)

+++ német világokon éppen arról szavaznak hogy mi legyen az új világ neve...

Akkor van esély, h itt is indul hamarosan. Mondjuk úgyse megyek fel rá. :)
 

DeletedUser17053

Vendég
Nekem olyan kérdésem volna (inkább az Adminok felé) hogy előfordulhat-e az, hogy a Wright féle repülő és bicikli, azaz a ló és a nyakas újra bekerüljön a játékba?
 

Kanyim

Veteran Member
Abból kiindulva hogy egy ideiglenes szett volt.. és a fekete péntek cuccok, nyári szett, focis cuccos, hegymászó, gambert.. vagy pl az állatfarm és a kutyik se kerültek be ismét a játékba én azt mondanám hogy nem fog. (de ott a kivétel, hisz a star warsos dolgok és a kígyó bekerült később a téli tombolába)
 

DeletedUser15763

Vendég
Abból kiindulva hogy egy ideiglenes szett volt.. és a fekete péntek cuccok, nyári szett, focis cuccos, hegymászó, gambert.. vagy pl az állatfarm és a kutyik se kerültek be ismét a játékba én azt mondanám hogy nem fog. (de ott a kivétel, hisz a star warsos dolgok és a kígyó bekerült később a téli tombolába)

Szerintem meg befog kerülni, mert h van 1 kaland hozzá. A BBQ fogóhoz is van egy kaland, és minden évbe bekerül.
Szóval én arra számítok, hogy bent lesz, mert tartozik hozzá egy kaland. :)
De majd meglátjuk féléven belül. :eek:
 

DeletedUser15986

Vendég
Sziasztok,
tudom a párbaj nem felkapott téma, de hátha tudtok segíteni. Van bármilyen relevanciája a Taktika/Fellépés képességeknek jelenleg?
(Nagyon régen volt még Karizma alapú párbajos karakterem is, de azóta sokszor változtatták a szabályokat.)
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,
tudom a párbaj nem felkapott téma, de hátha tudtok segíteni. Van bármilyen relevanciája a Taktika/Fellépés képességeknek jelenleg?
(Nagyon régen volt még Karizma alapú párbajos karakterem is, de azóta sokszor változtatták a szabályokat.)

Próbáld ki. Nagyon sok értékelő választ nem fogsz kapni a kérdésedre, ki kell tapasztalni. Belefog fájdulni 2-3 pontozásba, de legalább rájössz a változásokba. :oops::rolleyes::D
 
Fent