Képesség- és tulajdonságpont hiba

DeletedUser

Vendég
Kedves játékosok!

A 2.0-ás verzióra való frissítés közben valamiféle hiba történt, melynek köszönhetően többen is indokolatlan mennyiségű képesség- és tulajdonság ponttal gazdatodtak.
Mivel ezeket a pontokat a legtöbben már elosztották és a visszavételük hosszadalmas és nehézkes lett volna, így az InnoGames úgy döntött, hogy minden Világ 1-en játszó játékos képesség- és tulajdonság pontjait visszaállítja.

Ez azt jelenti, hogy most az egyszer mindenkinek lehetősége van újból elosztani a pontjait nulláról kezdve.

Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy ez egy egyszeri lehetőség, és (reményeink szerint) csak a Világ 1-en történik meg.

Megértéseteket köszönjük!

Szerk.: tegnap visszaállították a pontokat mindenkinek, de ez hibás volt, olyanoktól is levontak pontokat, akiktől nem kellett volna. Ezért állították vissza ismét a pontokat, és kell újra elosztanotok mindent.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kankalin!

Mint supporton sokan fogjátok olvasni, többeknek tegnap rossz szintet jelzett, és ez alaján kaptak ma pontokat vissza, így sokaknak hiányzik most több tulajdonság- és képességpont.
Mostanra visszajöttek a megfelelő szintek, de a pontok (a régi-új állapot szerint) nem stimmelnek, gondoltam szólok itt, illetve hátha nem fognak megrohamozni Titeket többszázan :)

Üdv
BaliTomi
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ez jó hír :D
Ingyen átpontozhatok párbajra eddig félig kalandra voltam pontozva :P :D
:cowboy::cowboy::cowboy:
 

DeletedUser10088

Vendég
Heyheyhey Kankalin!

Amikor Én beléptem nem kaptam semmi ilyen üzenetet, csak amikor egy órával később f5-öztem, és nem tudtam hogy ez végleges állapot! Elosztottam a pontokat, de azt hittem hogy visszakapjuk őket! légyszi csináljatok valamit, itt állok egy félrepontozott karakterrel...-.-
 

DeletedUser

Vendég
Erre mondják, hogy "Okos enged, szamár szenved" azt hiszem.:)
Hinni meg tudod hol kell... :D
 

DeletedUser10088

Vendég
Erre mondják, hogy "Okos enged, szamár szenved" azt hiszem.:)
Hinni meg tudod hol kell... :D

Valaki nagyon okos itt.
Az adminok dolga hogy egy frissítés zökkenőmentesen lezajlódjon, és nem Én vagyok az egyetlen aki ilyen problémával küzd, csak Én vagyok az első aki ír. ;)
 

DeletedUser6368

Vendég
Újraosztottam a pontjaimat, erre most visszarakják az eredetit. Legalább adjanak újrakezdés italt, ha már itt ígérgetnek!!
 

DeletedUser

Vendég
Hogyan is lehetett pontozni? Mert erről semmi értesítés még csak a közelemben sem volt :D Pedig nekem nagyon fontos!
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
visszaállították a rendszert egy délelőtti időpontra, úgyhogy nem nyertél volna vele semmit

ajj miért kelett nekem venni kotvenyert acelkazit amiben egy szar 3000 erteku ov volt amibol mar van 3 :( miert nem delutan vettem :D
 

DeletedUser

Vendég
most mi a fene van akkor???Tegnap délután meg szabadon voltak a pontjaim estére meg elosztva..nem úgy volt hogy ellehet újra osztani??nem ezt írta Kankalin?erre újra elosztották..talán egy üzenetet lehetett volna erről dobni ide fórumra nem?****án megvan szervezve a kommunikácio..Én meg talaljam ki hogy miért van újra elosztva mikor nem erről volt szó!
 

DeletedUser14420

Vendég
Most komolyan, mi van már megint? Negyed órája nem elérhető V1, és természetesen megint nem mond senki semmit.
A kommunikáció áldásos hatásairól elég régóta tudnak az emberek, itt is alkalmazni kellene.
 

DeletedUser4479

Vendég
Most komolyan, mi van már megint? Negyed órája nem elérhető V1, és természetesen megint nem mond senki semmit.
A kommunikáció áldásos hatásairól elég régóta tudnak az emberek, itt is alkalmazni kellene.

kezdőlapon kint van, hogy "(Ma 13:58-kor)
Világ 1 átmenetileg nem elérhető! "
 

DeletedUser14420

Vendég
Gubi, köszi, de ezt én is eltudtam olvasni, de az elmúlt napok káosza után, talán elvárható lenne, hogy kicsit többet tudjunk, minthogy átmenetileg nem elérhető.
 

DeletedUser

Vendég
...nem ezt írta Kankalin?...

De, ezt írtam, és bármilyen hihetetlen is, egész eddig abban a hitben voltam, hogy bár tegnap csináltak egy visszaállítást a korábbi állapotra, mivel valamit elrontottak (mint azt többen jeleztétek), utána lefuttatták újra a javítást.
Mint kiderült, ezt nem tették meg, megtették viszont most, ezért volt ilyen sokáig blokkolva a világ.

Kérek mindenkit, aki úgy érzi, hogy megint hibásak a pontjai, írjon azonnal a Supportnak.
 

DeletedUser

Vendég
De most akkor ez igymarad vagy ismèt vàrhato hogy visszaààlitjàk majd?
 

DeletedUser

Vendég
De most akkor ez igymarad vagy ismèt vàrhato hogy visszaààlitjàk majd?

Eddig úgy tűnik, hogy most jól csinálták, úgyhogy reményeim szerint így marad. Persze a reményeimet akár fel is :censored: magamnak :unsure:
 

DeletedUser8638

Vendég
Szia Kankalin:D Azt nem tudjátok hogyha valaki minden kalandot végigvitt és 120as akkor mennyi képességének kell lennie??? csak mert így letudnám ellenőrizni hogy akkor tényleg megkaptam e minden pontot:)

:whistle:
 

DeletedUser13388

Vendég
Szia Kankalin:D Azt nem tudjátok hogyha valaki minden kalandot végigvitt és 120as akkor mennyi képességének kell lennie??? csak mert így letudnám ellenőrizni hogy akkor tényleg megkaptam e minden pontot:)

:whistle:

Ezt így nagyon nehéz megmondani.... Voltak bónusz kalandok (ünnepi kalandok : karácsony, hálaadás...) volt aki egyszer se zárta le, van aki 3x is... Szóval ha nem importáltad tw-db-re akk esélytelen, h kiderüljön, h mennyinek kéne lenni :)
 

vadmacska

Member
Sziasztok...a kari öltöztetőm is eltűnt :unsure:
S nem enged semmit le tölteni...s nem tudom melyik ruha kell :shootout: vagy erődharchoz...
a vissza pontozáshoz valami kiinduló táblázat kéne...-mert 120 karival össze-vissza 500-pontom lenne?? :unsure::unsure:
 
Fent