Kérdések és válaszok

LDuck

Veteran Member
Cs
Van egy olyan kérdésem,hogy az event alatt szeretnék több munkát sorba rakni aranyröggel(amit az évek alatt felhalmoztam :D ),de valahogy eltűnt az a funkció jobbra alul a munkák alatt volt az aranyrög.... :( mell ékelek képet is: 1952 bővítmény megtekintése


Illetve most meglett mind az 5 gyűjtőkártyám,de az eredményeknél nem látszik.... másnak is így van? :mad::mad::mad:
Nem csak ott lehet előfizetni vip-re :) Nyisd meg a Shop-ot, és ott a Hosszan tartó (stopperóra ikon) alatt van. Kiválaszthatod mennyi időre (3 nap, 2 hét, több) és melyiket akarod.
 
"Boomerezni" lehet másokat játékban, vagy az már sértő lenne?
Mert "Noobozni" szabad a szabályzat szerint.
Szívesen sértegetnék ezzel a szóval is, a noobot már meguntam.
Újra megkérdezem mert szabálykövető ember vagyok és már tegnap 3x leboomereztem embereket. Szeretném tudni, hogy helyesen cselekedtem vagy sem.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
üdv kaptam még egy szent Patrik lovát az valamikor valahol fel lehet használni ? mert el se lehet adni
Ezt nem tudhatjuk , hogy fel lehet e használni majd valamikor. De fejleszthető, így ha jövőre is lezárod az ismételhetőt, ( és nem változtatnak addig a küldetésen) lesz 3 lovad , amit 1 es szintre fejleszthetsz. Használni valószínűleg nem fogod, de dísznek jó lesz :)
 

Kasza1987

Veteran Member
Egy egyszerű kérdésem lenne, nem lehetne indítani egy tényleges klasszik szervert, olyan 1,3 as előttit, mikor még nem volt piac, a régi térképen, vagy még régebbit, olyan 1.10 környéke Régi funkciókkal.
Mikor még bankba, 10000$ fért el, nem több millió, fél órás 1 órás 2 órás munkákkal, extra szettek nélkül. Meg úgy minden nélkül. (max tp növekedés)
Hátha megvan még a régi beállítások egy CD-én, eldugva egy poros asztal fiókba a padlás tetején.
Innon miatti okok
Bevétel lenne mert, ott a 4 prémium funkció és a sámánt használni kell, már csak a munkákra való pontozás miatt is.
Játékosok:
Sokan nosztalgiáznának kicsit, hogy honnan indult a játék.
 
Fent