Kibeszélő Jelentkezz a csapatba!

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager

Enzo di Rosetti

Well-Known Member
Név: Enzo di Rosetti
Fő világ: Összes és egyikse
Időpont: Reggel 6-tól fél hétig. Utána súlyzós edzés majd aerob. Edzés előtt viszont fontos a 60-80kcal müzli. 2-4 párbaj, közben reggeli. Hallgatom a Balázsékat stbstb.. Napközbe diéta, kutyasétáltatás, kutyával való foglalkozás, közben sátáni Eldós terveim megvalósítása, vagy filizofálás a multiaccountról. Így 19:00-től még van időm 20:30 ig énekelni a kocsmában IFBC chaten. Idegesíteni másokat erődharc chaten, esetleg árulói rangokat osztogatni és közben nevetni. Ezután sorozatnézés, majd alvás. Napközbe becsúszhat egykét Andrzej Sapkowski - Vaják rész.. (Jussát várja a vaják ki küzdött a népért.)

Fontos tudnivaló a főnökről: Nem szeretnék vezető lenni, már az vagyok. Minden világon ott vagyok és egyiken sem játszom. Ha magam helyett vezetőt kellene ajánlanom akkor az minyon lenne a profilképe végett vagy Kenneth G, mert tudja, hogy mirelit a fánk és tescoban lehet sajtozni. Előző IFBC felkészülési időben megállás nélkül kiütöttem a németeket, elvéve ezzel minden motivációjukat elbuktak a csatákban. Tudom még ajánlani magam mellé Own3d-et és rosszarcot hű bajtársnak, mert ők gyorsan le tudnak venni a piacról a lengyelek elől bármit. 12 éve játszom ezzel a játékkal és egy percét sem élveztem. Kétszeres párbajvilágbajnok vagyok (2017,2018). Miattam hagyta abba a játékot Ronika és Tuchie is és még sokan mások.. Mikor irire pontoztam Nath25 vakációmódra tette magát, mert mindig túlsebeztem. Ilyenkor döntöttem el, hogy felesleges erődharcra pontoznom, mert akkor nem lesz ellenfél. A lényeg, hogy nem akarok IFBC-re menni csak,ha lesznek rögös szettek, akkor szívesen megveszem az összeset. Viszont magam helyett tudom ajánlani T.P.P.-t aki sose aktív erődharcon, de legalább kalandor és a második körben meghal még karakterbónusszal is. Tudom ajánlani Belzebubot, mert rapzenéket csinál és tudom ajánlani CPTMARCIT, mert kéthavonta lép be a játékba. (Hajrá Láki!)Qick meg Géza és hozna 10 vagy 9 embert. Mindenki más kamuzik.

Utoljára szerkesztve: