Jelentkezz a csapatba!

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Kedves Erődharcosok,

Amennyiben szeretnétek a support csapat által összeállított csapatba jelentkezni, akkor azt itt tehetitek meg.

Jelentkezési lehetőségek:
  1. Ebben a témában, hozzászólásban beírod az alábbi szükséges információkat.
  2. Írsz egy support levelet, kifejtve benne az alábbi szükséges információkat. Ezt követően mi kiírjuk a játékosneved a fórumra ebben a témában.
FONTOS! Függetlenül hol jelentkezel, írd meg a következő információkat:
  • azt a játékosneved, amelyen regisztrálva vagy az eseményszerveren,
  • szeretnél-e vezető lenni (esetleg javasolj valakit aki már jelentkezett, ha őt szeretnéd),
    • ha jelentkezel csapatvezetőként, kérlek írd le milyen tapasztalataid vannak ezen a téren.
  • melyik a fővilágod (esetleg erődharcos tapasztalatról pár sor),
  • milyen időpont felelne meg leginkább a harchoz.

Fontos információk:
  • Kérlek fontold meg jól, hogy részt szeretnél-e venni, gondolnod kell a csapattársaidra is, akik hátrányba kerülhetnek ha visszalépsz! Akkor jelentkezz, ha biztosan részt tudsz venni és játszani akarsz a bajnokságon!
  • Ha jelentkezel, de időközben meggondolod magad, jelezd vagy itt, vagy a supporton keresztül, még a határidő lejárta előtt!
  • Amennyiben nem jön össze egy csapatra elegendő játékos, akkor, ha lehetséges összevonásra kerültök egy külföldi csapattal, akik szintén további csapattársakra várnak. Amennyiben szükséges akár több csapat is indulhat így.
  • A csapatvezetőket közösen fogjuk kiválasztani azok közül akik jelezték ezen szándékukat.
  • Hamis adatok megadása, vagy a szándékos félrevezetés az Általános Szerződési Feltételek megsértésének minősül.
  • Kérlek vegyétek figyelembe, hogy nem tudjuk garantálni, hogy biztosan mindenki részt fog tudni venni az eseményen, de minden tőlünk telhetőt megteszünk ennek érdekében, amennyiben a jelentkezésetek bekülditek időben!
Ebben a témában a jelentkezéseket várjuk, amennyiben kibeszélnéd a témát ebben a topicban teheted meg!

Hasznos linkek:

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Név : Desquire
Fő világ : El Dorado
Időpont : Nem számít

Lényeg rólam : Egyik legjobb tank vagyok El dorado szerverén, akár több 100 téréssel meccsenként. :)

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Név: D0rmi
Világ: El Dorado
Többször voltam már a világharcon. Mindig is erődharcos voltam és leszek is, több, mint 10 éve játszom. Biztosan jó hasznomat veszitek. TOP1 sebző vagyok ELDON a westfortson. Mostanában nem szoktam játszani, de a világharcra jövök!

ElServigo

Active Member
ElServigo

El Dorado

10 éve játszom, 10 éve erőd harcolok , Arizonán kezdtem onnan költöztem El Doradora.
Ami lehetséges és megtörténhet egy erődharcon, nekem biztos nem lesz új.
Az első világbajnokságon ott voltam, egy harcot sem hagytam ki, egy percre sem voltam off, azért ez egy olyan esemény ahol oda teszi magát az ember.
Nem szeretnék vezető lenni
Ha világbajnokság: az időpont mindegy , a munka várhat ;)

Robert117

Well-Known Member
Név: Robert117
Világ:
Florida
Arizóna után Floridára költöztem a fő karakteremmel. Jelenleg is az erődharcokkal foglalkozom, ez a fő területem. A régi és az új rendszerben is rendelkezem irányítói tapasztalattal, és pontosan ismerem a játék erődharc rendszerét. Az 1. Nemzetközi Erődharc Bajnokság ezüstérmes csapatának oszlopos tagja voltam, de a későbbi aranyérmes csapatba való jelentkezésről -akkori inaktivitásom okán- lemaradtam. Ellenben engem ért a megtiszteltetés, hogy EZT megírhassam. (További információk a floridai profilomon találhatóak, illetve külön kérhetőek.)
Időpont: 24/7 (Bármikor megoldható.)

Utólag hozzáadott tartalom:

Nem terveztem hasonlót, de meggyőztek szóval, nincs mit tenni.
Mivel rengeteg háttérmunkát intézek kapcsolatfelvételekkel és a csapat szervezésével, összeállításával, koordinálásával kapcsolatban, az ehhez fűződő vezetői szerepkört szeretném magamra vállalni, mert ezt a munkát a továbbiakban is végezni fogom. Szeretném megkönnyíteni a csapat dolgát ezeknek a feladatköröknek az ellátásával. Az előzetes szervezést még egy személyben meg tudom oldani, viszont az event szerver nyitása után szükség lenne még vezetőkre, akik tudják majd koordinálni a termékszedést, craftolást, buff-gyártást, recept és pénzgyűjtést, hogy semmiben ne szenvedjen hiányt a csapat.

Utoljára szerkesztve:

belzebub

Active Member
Sziasztok, én nem jelentkeznék, hanem inkább közleményt adnék ki:

Örülnénk, ha elolvasnátok a kiírást a versenyről, ugyanis sokan nem vagytok tisztába az idei szabályokkal, így összeszedtem a fő lényeget:

-Nem nemzetiségek lesznek egymás ellen, hanem előre összeállított csapatok, így korábbi vezetőket ne várjatok.
-Legalább 95 főre van szükség, de maximum 105-re.
-Kiserődök lesznek, két harcokkal, hogy a teljes létszám el tudjon menni harcolni. (Egyik csapat véd, a másik támad)

Na most ezek után, aki szeretne egy gyarapodó csapatba(50+ fő) kerülni (V1-Eldo), az keressen meg itt, vagy pedig El Doradon suttogásban/TG-ben, vagy V1-en Ernest-et.

Köszi!

Robert117

Well-Known Member
Sziasztok
.....
Köszi!
Mielőtt ilyen közleményt adnál ki, kérlek olvasd el a leírást a versenyről. Ebben a topicban a Support által szervezett csapatba lehet jelentkezni, az esemény kibeszélő topicja, ahol a közlemény helye lenne a következő: Itt van.
Nem gondolom, hogy a jelentkezők nem lennének tisztában az aktuális szabályokkal, így már a feltételezés is sértő. Számomra legalábbis mindenképp.

Na most ezek után használjuk ezt a topic-ot arra amire való (a Support által szervezett csapatba való jelentkezésre), másik csapatot meg a Support által leírtak szerint szervezzétek. Aki oda szeretne csatlakozni, nem ide kell írnia. Szívesen! ;)

Utólagosan hozzáadott rész
Sikerült belzebub-bal tisztázni, mire is szeretett volna legfőképpen célozni, ahhoz hogy egyértelmű legyen mindenki számára, ide írom, mert szerintem is fontos hangsúlyozni a további félreértések elkerülése végett:
"Például El Dorado-n is, sokan nincsenek tisztában, hogy ez nem nemzetiségek csatája lesz, mint az eddigi kettő bajnokság. "

Utoljára szerkesztve:

Felpap

New Member
Név: Felpap
Világ: Kentucky. Előtte Jackson és Iowa, illetve jó régen még Arizona és Colo.
Időpont: Bármikor, kivéve délelőtt.

Lényegi infó: Régóta harcolok már, de sose érdekeltek a toplisták. Colon tankoltam még régen, azóta főleg irányításos pontozással játszok. Irányítani valamennyire tudok, de nem szeretek, ha van motivációm akkor gyorsan is fejlődök.

01winetou

Member
Név: Morgan Moore
Fő világ: Florida
Időpont: bármelyik este, 19:00-22:30 között leginkább
Infó rólam: Floridán pár éve aktívan (szinte naponta) részt veszek erődharcokon, néha az irányítást is elvállalom. Kalandor karakterem van, ÉP-es pontozással. Szeretnénk részt vállalni a csapat küzdelmeiben, mivel sajnos az előző bajnokságokról lemaradtam.

Utoljára szerkesztve:

Alpine Wan

Member
Sziasztok!
Név: Alpine Wan
Világ : Florida (Ez a fővilágom)
Kaszt: Kalandor
Fontosabb tudni valók rólam: 2012ben kezdtem ezt a karaktert . Volt ebbe több kisebb-nagyobb kihagyások.
Buffalon kezdtem majd floridára költöztem Van 1 pár erődharc a hátam mögött . Világ életembe épés tank voltam aktiv erődharcaim során.
Alkalmas idő 19 ora utantól bármeddig.