Javaslatok a fórummal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Nohátakkó.

- legyen olyan smiley-kínálatunk mint a .net-en. :)
- lehessen képet szúrni az aláírásba
- a Közösségi fórumokon belül külön rész a játékoknak, a Dumaládában meg csak a 'beszélgetős' topikok maradjanak.
- 1.27 kibeszélő helyett egy 1.29 kibeszélő. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9614

Vendég
Először is Köszönöm a topikot.

Javaslatom. Több "rang" ( Junior Member, Member, Senior Member ) bevezetése. Ha kell adok ötleteket is. Persze az ésszerűség határain belül.

Támogatnám még az előttem szóló kedves fórumozó javaslatait is.

Köszönöm a szót.
 

DeletedUser

Vendég
én nem támogatom azt az ötletet hogy képet lehessen berakni aláírásba mert biztos lesz egy két értelmiség aki a gépe háttérképét teszi be 1024x768-al (de ha meglehet oldani hogy csak X nagyságú legyen akkor felőlem mehet)
 

DeletedUser3632

Vendég
Regisztrávciónál legyen IQ teszt :D ne engedjen be amőbákat

Fórum aláírás megnövelése, spoiler rész jól jönne hoszabb
Aláírás kép maxx olyan 800x200 pixel vagy hasonló jó lenne

A javaslatok topikot már meg lehetne kicsit regulázni, annyira elszállt ötletek vannak, semmi realizmus és túl sok ismétlődés, lehetne egy komplett reset és az elejére beírni a már ismert kategóriákat
Lehetne egy normális ötletbörze és egy szavazás, oda egy mod kellene hogy eldöntse mi elég értelmes ötlet, arról lehetne szavazni hogy meylik a legjobb
Annak nyitani egy topicot és teljesen kidolgozni
Főnyereménynek felajánlok heti 1 angolrafordítást és béta fórumon postolom :D ésszerű méretekben persze

Több modot kellene berakni :D kis gyomlálás sosem árt

Valamint új nyereményjátékot kérünk!
 

DeletedUser9154

Vendég
Regisztrávciónál legyen IQ teszt :D ne engedjen be amőbákat

Fórum aláírás megnövelése, spoiler rész jól jönne hoszabb
Aláírás kép maxx olyan 800x200 pixel vagy hasonló jó lenne

A javaslatok topikot már meg lehetne kicsit regulázni, annyira elszállt ötletek vannak, semmi realizmus és túl sok ismétlődés, lehetne egy komplett reset és az elejére beírni a már ismert kategóriákat
Lehetne egy normális ötletbörze és egy szavazás, oda egy mod kellene hogy eldöntse mi elég értelmes ötlet, arról lehetne szavazni hogy meylik a legjobb
Annak nyitani egy topicot és teljesen kidolgozni
Főnyereménynek felajánlok heti 1 angolrafordítást és béta fórumon postolom :D ésszerű méretekben persze

Több modot kellene berakni :D kis gyomlálás sosem árt

Valamint új nyereményjátékot kérünk!

Az IQ teszt szerintem jó ötlet:D:laugh:.
 

DeletedUser

Vendég
A .net-en 9-el több smiley van, ez tény.Megkérdem..
Az 1.27-es valóban mehet az archívumba, és éppen jöhet egy 1.29-es.
A Dumaláda beszélgetős és "unaloműző" részlegeinek szétválasztása jó ötlet.
Az aláírásba illeszthető kép elgondolkodtató..Az avatar-dolog sokkal jobban sült el, mint vártam, több renitenskedőre számítottam.eddig egy embert kellett megkérni, hogy egy meglehetősen dekoratív, de mégsem ideillő avit cseréljen le.
Ezek alapján akár a kép is beleférne, de attól tartok -még méretlimittel is- eléggé elnyúlnának némelyeknél a képes-szöveges szignók, és ez nem biztos, hogy szükséges lenne.
A "rangoknak" szerintem különösebb jelentősége nincs, bár más jelzőkkel lehetne egy kicsit humorosabbá tenni.Talán akkor lenne értelme ebbe jobban belemenni, ha a rangok előjogokat is adnának, illetve a kevesebb hozzászólás kevesebb funkciót tenne lehetővé.Viszont ez jelentősen megnövelné a hsz szaporító, értelmetlen kommentek számát.
A javaslatok ötlet egy külön világ.Tény, hogy egyes elemei már egy évvel ezelőtt is legalább 50-szer ismétlődtek.Az is tény, hogy a legtöbb agyhalott dolog is abban a topikban található:D.
Ha lesz egy kis időm, végiggyomlálom.
Viszont összességében fórumszinten ezt sem lehet túlzásban vinni, kaptam már érte kritikát, bár szerintem jó helyről jó dolgot még nem töröltem:D.
Az viszont tetszik, hogy a javaslatok közül az igazán életképeseket kiragadjuk, és a lehető legjobbat kihozzuk belőle.Ha valaki valóban merít ötleteket esetleg innen, akkor kap egy használhat és minőségi elemet a mostani felületesebb és felhígult topik helyett, mellett...
 

DeletedUser

Vendég
A kép szerintem fölösleges, így is van, akinek másfél kilóméter hosszú az aláírása.:laugh:

Valamint firefoxnál (de lehet más böngészőben is) van egy olyan bug, hogy ugyepirossal írja az alfórumok, és témák címét, hogyha új hozzászólás van. Namost én pl. belépek a kocsma alfórumba, ahol van egy új hozzászólás a "Koszmó rejtelmei" c. témába, elolvasom az új hozzászólást, majd fenn a The West feliratra kattintva visszatérek a kezdőlapra, ahol még mindig piros a Kocsma felirat, de ha belépek ide, itt már nincsen új hozzászólás, tehát egyszer be, majd ki kell lépni az alfórumból, hogy jól mutassa, van-e új hozzászólás.

Jelentéktelen hiba, de nagyon idegesítő tud lenni, bár nem tudom más észlelte-e.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, ez mindenkinél így van.

Az a megoldás, hogy lépcsőzetesen lépj ki.

20100908-ky2b-18kb.jpg


Például ha ebben a topikban vagy, akkor először a Javaslatokra kattints, majd a The West fórumokra, majd a The West Fórumra. Először fura, de megszokja az ember.

Ez a hiba még akkor jelentkezik, ha te kezdesz új oldalt. És akkor mindenképp vissza kell jönni...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igen, ez mindenkinél így van.

Az a megoldás, hogy lépcsőzetesen lépj ki.

20100908-ky2b-18kb.jpg


Például ha ebben a topikban vagy, akkor először a Javaslatokra kattints, majd a The West fórumokra, majd a The West Fórumra. Először fura, de megszokja az ember.

Már rájöttem, de akkor sem ártana megoldani. Ez olyan, minthogyha nem javítanák ki a kátyúkat, mer ki is lehet őket kerülni. (Megjegyzem, ez rossz példa, mert nem javítják ki őket:D)
 

DeletedUser3632

Vendég
A kép szerintem fölösleges, így is van, akinek másfél kilóméter hosszú az aláírása.:laugh:

Valamint firefoxnál (de lehet más böngészőben is) van egy olyan bug, hogy ugyepirossal írja az alfórumok, és témák címét, hogyha új hozzászólás van. Namost én pl. belépek a kocsma alfórumba, ahol van egy új hozzászólás a "Koszmó rejtelmei" c. témába, elolvasom az új hozzászólást, majd fenn a The West feliratra kattintva visszatérek a kezdőlapra, ahol még mindig piros a Kocsma felirat, de ha belépek ide, itt már nincsen új hozzászólás, tehát egyszer be, majd ki kell lépni az alfórumból, hogy jól mutassa, van-e új hozzászólás.

Jelentéktelen hiba, de nagyon idegesítő tud lenni, bár nem tudom más észlelte-e.

ha nem tetszik, tilsd le az aláírást és kész, nem lehet?
 

DeletedUser

Vendég
Még kettő.

  1. A béta-fórum nevéből ki lehetne venni a Hungaricumot?
  2. Az ez
    20100912-52uo-13kb.jpg
    még mindig a régi Súgóra mutat.
 

DeletedUser

Vendég
1.29-es kibeszélőt nem szeretnék csinálni amíg nem írtam ki pontosan mi is lesz az 1.29-es frissítésben. Az aláírásban egy darabig még biztosan nem lesznek képek, hogy ne essen szét teljesen a fórum kinézete ;)

A javaslatok topicra adott felvetés teljesen jó, már egy ideje szoktam figyelni, hogy egy-egy jó ötletről tartsunk szavazást, de őszintén szólva eddig nem sok ilyet láttam ott. :)
 

DeletedUser

Vendég
Kösszöntük szépen! :)

De ha a Bekérdező játéknak minősül, akkor a Csendkirály és a Verses topic miért nem? :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Javaslat: amikor 1-1 topiknál látom, hogy az adott pillanatban éppen hány látogatója van kijelezhetné azt is, hogy kik azok a látogatók.

Más fórumoknál pl szoktam ilyet látni, hogy "ezt a topikot jelenleg olvassa: xy, kzm, Béla:D, Ödi" ugyanakkor egy másik topiknál ugyanabban a pillanatban: "ezt a topikot jelenleg olvassa Kázmér, Elek, Sanyi":-)))

Na mivel most látom kik vannak fent és a nevükre klikkelve lehet látni éppen mit olvasnak így csak annyit mondok lehet praktikusabb lenne, ha a látogató darabszáma mellett lennének felsorolva a nevek).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
sziasztok, Limonádé Jack vagyok, a hires bandita.
A fórumhoz lenne javaslatom.

Javaslom, hogy engedjétek megnyitni az új threadokat.
Azért mert esetleg a moderátornak nem tetszik valamiért a thread, attól még nem biztos, hogy másoknak sem tetszene és nem irnának bele.
Ha meg bármi kifogás vagy probléma merülne fel közben, akkor a moderátor közbe tud avatkozni, vagy ha a megnyitott topik egyértelmű baromság, akkor ki kell dobni és kész.
Mert igy olyasminek tünik a dolog, hogy a moderátornak van itt egy olyan fóruma, ami neki tetszik és kész. Tehát, saját izlése szerint és nem a szabályok szerint cenzúráz. :)
Lehet, rosszul látom, de igy vettem észre.

De majd még olvasgatom a fórumot azért, de eddig a kérdéseken és válaszokon, valamint hol a rongyos panco vagy a lukas kalap, az arany hegyű lőszer, vagy egyéb fórumjátékokon kivül nem igazán láttam mást..

Most pl. egy olyan topikon gondolkozom, ahol ki lehetne irni itt is az új körözéseket. Tehát aki használja a fórumot, az egyből előnyben is lenne és egyből látná, hogy ki ellen lett kiadva körözés és már mehetne is kinyirni. Közben lehetne vitatkozni is és a vége egy jó kis vérengzés lenne.

Én pl. Lord Constant ellen azonnali körözvényt bocsátottam ki, lelövés ügyileg, ha valakit itt esetéleg érdekel.
Lord Constant tudomásom szerint postakocsi kirablását tervezi néhány napon belül, az erre való előkészületei folyamatban vannak, jelenleg robbanószert és lőszereket akar beszerezni.. Ezideáig ennyi információ áll rendelkezésre.

CSak ennyit akartam, valamint még annyit, hogy CRYSTAL PEAK várja léhűtő, gonosz, közutálatnak örvendő és söpredék alakok jelentkezését városunkba, hogy együtt lépjünk fel és tartsuk rettegésben, valamint félelemben a környékbeli városokat, valamint erődöket!!

Limonádé Jack, Arizona réme
 

DeletedUser

Vendég
20101022-oei7-22kb.jpg


Nem lehetne a 27-28-ból levenni a (Frissítve)-ket és a HSZ-eket?
Apróság, de nekem nagyon szúrja a szemem. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok, Limonádé Jack vagyok, a hires bandita.
A fórumhoz lenne javaslatom.

Szia Jack!

Örülök, hogy ilyen vehemenciával vetitek magatokat a játékba, és a stílusod is tetszik, de lenne pár ellenvetésem.

Az új "thread"-eket valóban a moderátorok engedélyezik, így másokat megkérni arra, hogy engedélyezzék, felesleges.A moderátorok is emberek, vannak szubjektív érzéseik, szerencsére.Nem fórum hesszelő gépek.
Természetesen nem egyedül látom el ezt a feladatkört, de azokat a témákat, amelyeket vélhetően hiányolsz, én helyeztem át.Ugyanis meg lettek nyitva, élő témák, csak épp az általad is említett "szabályoknak" megfelelő helyre tettem át őket.Erről emlékeim szerint te is, és a másik Crystal Peak-i illetékes is kapott tájékoztatást privát üzenetben.Ugyanis az általatok nyitok témáknak -egy téma a városotokról, egy pedig a Crystal Peak-i párbajokról- megvan rég a helyük, a Világok fórum Arizona topikjában.
Úgyhogy akinek tetszik, és írni akar bele, az bátran megteheti.
És nyílnak új témák folyamatosan, csak néha megfogadom a tanácsod :
ha a megnyitott topik egyértelmű baromság, akkor ki kell dobni és kész.
, és nem nyitom meg.de ez esetben az ötletgazdát mindig tájékoztatom arról, hogy az adott téma megnyitása miért is maradt el.Sokan ugyanis a Kérdések-válaszok topik használatát is új téma nyitásával akarják megkerülni.

A körözős topik ötlete nem rossz, megér egy próbát.Ha jó helyre teszed, ígérem ott nyitom meg;).

Egy "saját ízlésű" moderátor.:D
 
Fent