Javaslatok a fórummal kapcsolatban

DeletedUser2847

Vendég
Nem először estem abba a hibába, hogy az aláírásomban túl sok karaktert akarok használni :)

Kankalin tett egy olyan megjegyzést hogy lehetenyhíteni a szigoron, így én megkérném, ha lehet, mondjuk 250-ről 300-ra fel lehetne-e emelni az aláírásba írható karaterek számát :D

Persze csak mint kérés... a 6 sor megmaradhat, az még nem túl brutális :D

(nem a témához kapcsolódik, tehát nem is hiszem hogyitt kéne válaszolni erre, hacsak nem egy rendes körítést adsz neki, de az ötleteknél kb mennyi idő amíg kireülnek a fészekből? Illetve mennyi idő alatt reagálják le a fejlesztők, hogy ez túl bonyolult és nem rakják bele...)
 

Rák16-V2

Active Member
Üdv!

Nem olvastam végig mind a 7 oldalát ennek a topicnak, szóval ha már olvastátok volna az írásaimat másnál elnézést!
Az első észrevételem az új fórummal, hogy a főoldalon lévő regisztráció gomb egy átverés.
Szerkesztettem a profilom és van egy ilyen pont: Mely szervereken játszol? vagy én vagyok vak, hogy 3x olvasás után nem látom, vagy tényleg nincs Hawaii opció.
Egy harmadik dolog lehet új topicot nyitni a Javaslatok témába?
 

DeletedUser17478

Vendég
Üdv!

Nem olvastam végig mind a 7 oldalát ennek a topicnak, szóval ha már olvastátok volna az írásaimat másnál elnézést!
Az első észrevételem az új fórummal, hogy a főoldalon lévő regisztráció gomb egy átverés.
Szerkesztettem a profilom és van egy ilyen pont: Mely szervereken játszol? vagy én vagyok vak, hogy 3x olvasás után nem látom, vagy tényleg nincs Hawaii opció.
Egy harmadik dolog lehet új topicot nyitni a Javaslatok témába?
Valóban nincs Hawaii világ beállítási lehetőség, továbbítom ezt a problémát. A javaslatok topicban kezdeményezhetsz új témát, kérünk arra, hogy az új téma tárgya pár szóban tükrözze az ötleted lényegét. :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Hogy Georgia után nincs választható világ, az ittenivel szemben, vagy hogy Buffalonak már nem kéne itt lennie? :)
Yaaay :D


Valóban nincs Hawaii világ beállítási lehetőség, továbbítom ezt a problémát. A javaslatok topicban kezdeményezhetsz új témát, kérünk arra, hogy az új téma tárgya pár szóban tükrözze az ötleted lényegét. :)
De amugy csak ezért szedtem elő, mert ha ráböktök az eredeti posztra, 4 év telt el azóta, még mindig nincs kijavítva.
 
Fent