Javaslatok a fórummal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
ez jó ötlet. pl. dr jonh (bocsi) felnyomta a hozzászólásait 1 hét alatt 300ra, 2 hét múlva lett 600 is...
 

DeletedUser2847

Vendég
Szerintem a javaslatok (mind elfogadott, mind szavazás álló, mind elutasitott, mind eszedbe ne jusson) többsége nincs felvezetve a saját listájukra.

Jelenleg ha új ötletet irok a fórumra, végig kell néznem a 10-15 oldalnyi ötletet, ami nem nehéz, de mégis átsiklik a szemem dolgok fölött.

Javaslom, hogy a lista legyen frissitve, hogy az újoncok ne ismételjék az ötleteket, spórolva nekik időt (egyesek biztos nem fogják végignézni az oldalakat, nem elég türelmesek)
 

DeletedUser2234

Vendég
Nekem csak dolog hiányzik a fórumról, mégpedig az, hogy az alábbi gomb minden felhasználó számára elérhető legyen, mert én pl. nem olvasok minden topicot és nekem zavaró a sok olvasatlan bejegyzés.

Expressz/Fórumot olvasottnak jelöli

itt nem is kell fejlesztés, csak módosítás a meglévő beállításokban.
 

DeletedUser2847

Vendég
Ilyen gomb van. A világok alatt van a Fórumvezetők listázása gomb melett. (szeritnem erre gondolsz). Ezek alatt van az aktív tagok stb.
 

DeletedUser

Vendég
Hello

Ha kommentben csak annyit írok, hogy: "ya" vagy "igen" vagy "támogatom" vagy hasonló rövid szöveget, akkor hibaüzenetet küld, hogy írjak legalább 10 karakter, de én NEM akarok.
Ezzel nem csak én vagyok így, hanem sok más fórumozó. Ez már kezd nagyon, de NAGYON idegesítő lenni.
Ezáltal kérném a kedves koordinátorokat, hogy szüntessék be ezt a funkciót.

Ha kérésem meghallgatásra kerül, azt köszönöm szépen.

Üdv: Dávid
 

DeletedUser7170

Vendég
Nem támogatom. Én például szeretném tudni, hogy ki, miért gondolja azt, amit gondol.
 

DeletedUser3632

Vendég
legtöbb esetben indokolt lenne legalább 30 karakter vagy ne mondjon semmit

amúgy a legegyszerűbb dolog: vetsz egy space sort és egy pontot a végére, nagy ügy
 

DeletedUser

Vendég
jó, akkor maradok én is meg MINDEN kedves fórumozó, annál a változatnál, hogy ha egy szóban lehet válaszolni, vagy nem akarjuk véleményünket kifejteni, akkor mindig odairjuk egy enterrel lejjebb, hogy üzi rövid.....ezzel előrébb lesz az aki nem csak egy szót akar hallani ?? HÁT NEM.....szóval tökmind1 hogy van e ien funkción vagy nincs.......aki nem akar többet írni az nem is fog, és ha a karakter alsóhatár 30 lesz akkor 30 ponot fog tenni az egy szó mögé !
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem az jó lenne hogy a Kezelőpultból vissza lehessen menni a többi fórumos témába és ne kelljen állandóan ki-be lépkedni ha csak egy aláírást cseréltünk és utána vissza szeretnénk menni

[SPOIL]Ha ilyet lehet csinálni akkor elnézést, én nem tudtam[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Csak kattints a fórum logójára, és máris visszakerültél.

Ez a kép, az oldal tetején:
[SPOIL]
header_thewest.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Csak kattints a fórum logójára, és máris visszakerültél.

Ez a kép, az oldal tetején:
[SPOIL]
header_thewest.png
[/SPOIL]

vagy arra a "fára" (ahol nevek vannak pl.:

The West Fórum (erre, én mindig ezt csinálom) > The West fórumok > Javaslatok > Egyéb javaslatok > Javaslatok a fórummal kapcsolatban
Hozzászól a témához
 

DeletedUser

Vendég
Áthúzott szöveg

Legyen olyan lehetőség amivel áthúzott lesz az írás. A játékban is van ilyen: [del]Áthúzott szöveg[/del]
 

DeletedUser2847

Vendég
Célravezetőbbnek találom, ha a javaslatoknál kategorizálva lennének az ötletek, s az azonos kategóriába tartozó ötletekből nagyobb és jobb ötleteket kéne összekovácsolni... persze a mostani rendszer is jó, s semmi bajom sincs ellene, de több erődharcos, lovas, párbajos stb. ötlet is született, amik egymagukban nem feltétlenül állják meg a helyüket, pl a túl sok negatívságuk miatt, de ha összejönne a többi ilyen kategóriájú ötlettel, az ottani pozitívumok kiegyenlítenék a negatívumokat, az egyébként nem rossz ötletben.
 

DeletedUser3632

Vendég
Célravezetőbbnek találom, ha a javaslatoknál kategorizálva lennének az ötletek, s az azonos kategóriába tartozó ötletekből nagyobb és jobb ötleteket kéne összekovácsolni... persze a mostani rendszer is jó, s semmi bajom sincs ellene, de több erődharcos, lovas, párbajos stb. ötlet is született, amik egymagukban nem feltétlenül állják meg a helyüket, pl a túl sok negatívságuk miatt, de ha összejönne a többi ilyen kategóriájú ötlettel, az ottani pozitívumok kiegyenlítenék a negatívumokat, az egyébként nem rossz ötletben.

jó ötlet és igaz, sokan magukénak vallanak ötleteket amit már kb 2 évvel előttük más felvetett

Nohátakkó lenne egy ötletem a fórummal kapcsolatban:

A régi kihalt topikoknál lehessen valamilyen gombbal vagy valamilyen izével frissíteni a topikot és így olyan lenne mintha hozzászóltak(szóval első helyre kerül)Jelenleg sok topik nagyon kihalt és ilyen gombot nem nagyon láttam.

[SPOIL]Ha már valaki látott akko' küldjön egy PM-et:)[/SPOIL]

mondjuk hozzászólsz és akkor ez történik, 1 off nem szoroz neked
 

DeletedUser3632

Vendég
Ja csak azzal idegesítenek fel az idióták hogy miér' offolsz vagy minek kell offolni.:bajusz:

akkor ne offolj! :mad:

valami információértéke lehetne a hozzászólásaidnak, hamár beírnád hogy holnap hány fok várható, az is előrelépés lenne nálad :whistle:
 

DeletedUser3632

Vendég
hát átpakolni ti kell, de szerintem

javaslatokon belül legyen pár kategória és alkategória
a hülye kategóriákat nem szeretem, szóval valami olyasmi ami lefed mindent
előbb talán össze kellene írni melyik milyen ötlet, már ami értelmesebb dolog, aztán azokat rendezni

most így kapásból:
erődharc ötletek
párbaj ötletek
térkép ötletek
épület ötletek
munka ötletek

aztán azon belül még egy folder
és ott taglalva

bár ez nagy meló, inkább valaki kategorizálja előbb, linkelje be mik az összefüggő ötletek és azokat át folderbe
 

DeletedUser

Vendég
hát átpakolni ti kell, de szerintem

javaslatokon belül legyen pár kategória és alkategória
a hülye kategóriákat nem szeretem, szóval valami olyasmi ami lefed mindent
előbb talán össze kellene írni melyik milyen ötlet, már ami értelmesebb dolog, aztán azokat rendezni

most így kapásból:
erődharc ötletek
párbaj ötletek
térkép ötletek
épület ötletek
munka ötletek

aztán azon belül még egy folder
és ott taglalva

bár ez nagy meló, inkább valaki kategorizálja előbb, linkelje be mik az összefüggő ötletek és azokat át folderbe

Nem értem, minek az alkategória, szerintem bőven elég csak az erődharc, párbaj, munka, karakter, térkép, város gyűjtőcucc. Nem nagy munka, kankalin vagy Snék létrehozza az alfórumokat, én meg csak átpakolok. De annak akkor már úgy lenne értelme, ha az ötletbörzén és a javaslatokban is van ilyen. Bár, az sem lenne egy utolsó ötlet, ha olyasmi lenyíló fülek lennének, mint a fórum főoldalán, csak nem tudom, hogy erre képesek vagyunk-e. De, így belegondolva az alfórumos verzió nem a legjobb, a rengeteg ágban el is lehet veszni. Beszélek kankalinnal, milyen megoldások jöhetnek szóba. De rendhagyó dologra ne számítsatok, semmilyen új funkciót nem kapcsolnak be a 4.0 előtt...
 
Fent