Javaslatok a fórummal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Közvélemény-kutatás, hogy jobbá tegyék a fórumot(ha a fórumjavaslatok topicban vagyunk)?
 

DeletedUser

Vendég
nem akarok új off témákat nyitni,de lehetnének szavazások:D

Lehetnek.Időtlen idők óta.Ha van értelmes téma.Mondjuk arról,hogy kinek a West-es témájú honlapja a legjobb például annyira nem fontos:D.

Közvélemény-kutatás, hogy jobbá tegyék a fórumot(ha a fórumjavaslatok topicban vagyunk)?

Közvélemény kutatás??
Ez a topik elvileg azért van, hogy az építő jellegű ötletek is ide kerüljenek.
 

DeletedUser

Vendég
Esetleg egy külön részleg a 'maszek' westes honlapoknak? :rolleyes:
 

DeletedUser12146

Vendég
ja melyik a legjobb westes oldal?west-help,west-west ,west-hun,wini.lapunk,stb.,....
 

DeletedUser12146

Vendég
Új világot

Mivel én nem tudok szavazást csinálni,ezért megkérném a moderátorokat....kéne már egy új világ....a végén elunom magam:(

szerintem február végén-március elején kéne világ 11et inditani(colorado),sztem már mások is akarják ezt;)

szavazás:Legyen világ11 hamarosan?

A:igen,colorado néven
B:igen,világ 11 néven
C:igen,de ne legyen gyors világ
D:majd 1 hónap múlva
E:még ráér...
F:tök mindegy
G:igen induljon,és legyen limitje(pl. 30ezer játékos)
ez azért lenne jobb,megint egy új világ,olyan lassú lenne mint arizona ott is eccer voltak 50ezren,olyan lassú volz,még annyit leygen minden világnak limitje,arizona,buffalonak40ezer,a többinek 15ezer vagy 20k
 

DeletedUser

Vendég
Hát én is unom magam de kicsit sok lenne már V11-nem ??
 

DeletedUser12146

Vendég
ja emg annyit hogy ha 1-2szer eléri a limitet,akkor új világot kell inditani sztem...:D
 

DeletedUser12146

Vendég
na persze,németeknél a die stammen(klánháborún) 69 világ van:blink::blink::blink:
 

DeletedUser12146

Vendég
és a németeket se nagyon érdekli a west,azok bigpointoznak:(:(
 

DeletedUser

Vendég
nagyere, kb másfél hónapja indult új világ...mi a fenének akarsz máris egy újabbat??
 

DeletedUser

Vendég
Köszi szépen! Jó tudni, csak az a baj hogy én már elkezdtem a magyar súgón található rendszer szerint bevásárolgatni, pontozni. :(

Az egyetlenek a MAGYAR játékosok,akik szólhatnának,hogy nudli supportot kapnak a játékhoz...:whistle:a játékosok 98%-ának SOHA nem szúr szemet pl.ennek a fórumnak a LÉTE sem...legalábbis látva az itteni és a külföldi aktivitást.Aki tájékozódni akar a dolgokról,az játsszon a betán is,és olvasson angol-német játékfőoldalt és fórumokat,mert itt lesheti,hogy valamiről megtud valamit,hacsak nem indít valamelyik játékos topicot,de akkoris kérdéses,hogy a naponta itt megforduló kábé 50 rendszeres visszatérő ezt tenné,vagy lehurrogja,aki botor kérdést tesz fel egy TELJESEN ÁLTALÁNOS kérdésben.
 

DeletedUser

Vendég
Angol-német (.net) játékfőoldal néha jobban le van maradva mint mi vagyunk (ami fura...), de abban tényleg igazad van, hogy itt a fórumon néha túl kicsi az aktivitás, a supportunk nem nudli, de elég kevés (ők legalább igyekeznek) és több infó kéne...:whistle::whistle:
 

DeletedUser

Vendég
Angol-német (.net) játékfőoldal néha jobban le van maradva mint mi vagyunk (ami fura...), de abban tényleg igazad van, hogy itt a fórumon néha túl kicsi az aktivitás, a supportunk nem nudli, de elég kevés (ők legalább igyekeznek) és több infó kéne...:whistle::whistle:
Én nem arra gondolok,hogy pl.a játékban kérdezel valamit,és nem kapnál választ,az tényleg jó...de a játék körítése csapnivaló ilyen téren,hogy pl.a help ezeréve nincs javítva,és amúgyis sok infót nem tartalamaz.A fórumaktivitásról meg csak az emberek tehetnek,de ebbe beletartozik,hogy sokszor nincs infó itt sem változásokról,stb,vagy pl.gondolok ilyenre,hogy a v10 kiherélt prémjéről sem volt itt szó,nincsenek szavazások,vagy akármi,ami a játék"support" oldaláról élénkítené a fórumhasználatot,nem lehet topikot nyitni földi halandónak,csak ellenőrzés után,stbstb...nemzetközin pl.ezértis van élet,gondolom ott van ember takarítani is a fórumot,lehet,hogy 10 hülye topikra jut 1 ami megmarad,de mégis zajlik az élet...vagy pl.hogy ott az ötleteket kiválogatja a support és az első rosta után maradókat megszavaztatják,és a 2x-esen pozitív ötletek kerülnek továbbításra a fejlesztőkhöz...lehet ebből se lesz sok minden,de legalább illúziót ad,nem mint az itteni síri csend.:(pár topic pörög,de igazából az élet a talált tárgyak-ra,a rekordtopikra és a 3.kulcs topikjára korlátozódik,a kalandszekciót is szerintem írnák emberek,de gondolom oda se lehet földi halandóknak,elég karcsú a 2 kaland...pl.jól mtatna a karakterspecifikus kalandok levezetve+a választós kalandok,hogy kezdőbbek se fussanak pl.a portyával vakvágányra.Sajna a tw-db.info a támadás óta sok embernek elérhetetlen,pl.nekem is proxy nélkül,a weststats meg sok szempontból hiányosabb,gondolok pl.a kalandoknál sok helyen nincs a nap vagy időfeltétel,stbstb...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent