Javaslatok a fórummal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Mi lenne ha be lehetne illeszteni az aláírásunkba a játékban jobb oldalt található beállítások menüben a profil részlegen is belül is az aláírásnál található képeket, de csak ezeket a képeket, mondjuk büntit kapna az aki valami más képet illesztene be, ezért lehetne csak ezeket a képeket, végül is más fórumokban mindig be lehet illeszteni az ilyeneket :)
 

DeletedUser

Vendég
"Pofik
A 'Pofik' kis grafikai illusztrációk amelyek segítségével kedvet illetve érzéseket jeleníthetsz meg. Ha valaha használtál e-mailt vagy internet chat-et, akkor biztosan tisztában vagy a pofik mibenlétével. Bizonyos karakter sorozatok automatikusan át lesznek alakítva a megfelelő pofira. Ha nem 'értesz' egy bizonyos pofit akkor próbáld meg egy más szögből nézni!; némi képzelőerővel láthatod azt a bizonyos arcot vagy valamit.

Ha le szeretnéd tiltani a pofikat a hozzászólásodban, akkor válaszd ki a 'Pofik letiltása' opciót az üzenet elküldésekor. Ez igencsak ajánlatos amikor kódokat tartalmaz az üzeneted és nem akarod a ;) -t átalakítani egy mosolygó pofivá!"

Hát ez fájt! :D Pofik... :D Ezt ki költötte? :)
 

DeletedUser3632

Vendég
LOL

használhatsz bármilyen "pofit" csak épp nincs hozzá shortcutod
de vannak szmájli oldalak ahonnan képlinket kimásolhatod
 

DeletedUser

Vendég
Háát...páran már úgyis a Farmville irányába vinnék el a játékot... :D

A Farmville nem is igazán arról szól hogy nevelgetni kell egy karaktert...vannak ennél sokkal Sims szerűbb játékok is a Facebookon...Persze a fejlesztő ugyanaz a Zynga, ezért ha egyesítjük a Farmvillet a Frontiervillel és társaival, akkor egy komplett bővített sims-t kapunk :D
 

DeletedUser3632

Vendég
a szimulátorokkal semmi baj nincs, a témájukkal van baj sokszor
meg a célközösséggel

snake azt tényleg nem lehetne megoldani hogy az olvasott témát olvasottnak jelölje?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3632

Vendég
Arizona aláírás
Ide másold be az Arizona világról az általad választott aláírást!


ez mi? és melyik kód kell, bb vagy html?
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem lehetne egy csetdobozt betenni a fórumlogó alá. Nekem is jól jönne, rohattul unatkozom, akartam MINDENKIT elhívni a " Ki lesz a következő hozzászóló " témába.
 

DeletedUser

Vendég
Fórumon a regisztrációnál legyen egy rövid iq teszt és egy szövegértéses feladat.
A moderátoroknak valamivel kevesebb feladata lesz ezek után szerintem :)

Tudom hogy már volt ötlet, de ideje szerintem újra elgondolkodni rajta
 

DeletedUser2847

Vendég
Esetleg a buffalót is be lehetne jelölni mint világ amiben részt vesz az ember...
 

DeletedUser

Vendég
Lenne egy javaslatom,lehet hülye ötlet,de tanulságos:

Aki offol,annak 100 hozzászolás levonása
 

DeletedUser

Vendég
Na...Töröljem 100 hozzászólását?Minek?Főleg ha nem off, vagy jó helyen az.
Ez nem büntetési tétel, csak annak, aki HSz-gyűjtögető, ráadásul a fenti ok miatt ésszerűtlen büntetési forma is lenne.

Aki elkezd nagyüzemileg offolni, kap arról infót tőlem -akár PM-ben, akár a fórumon- hogy nem érdemes ezt az üzletágat nagyon fejlesztenie.Aki megérti -és van ilyen szerencsére elég- az visszavesz.Aki meg nem, az úgy jár, mint Davis barátunk.Az off előfordul bárkivel (elfajul egy téma, elkalandozik a beszélgetés,..stb) csak épp a mennyiség nem mindegy.
 

DeletedUser

Vendég
Na...Töröljem 100 hozzászólását?Minek?Főleg ha nem off, vagy jó helyen az.
Ez nem büntetési tétel, csak annak, aki HSz-gyűjtögető, ráadásul a fenti ok miatt ésszerűtlen büntetési forma is lenne.

Aki elkezd nagyüzemileg offolni, kap arról infót tőlem -akár PM-ben, akár a fórumon- hogy nem érdemes ezt az üzletágat nagyon fejlesztenie.Aki megérti -és van ilyen szerencsére elég- az visszavesz.Aki meg nem, az úgy jár, mint Davis barátunk.Az off előfordul bárkivel (elfajul egy téma, elkalandozik a beszélgetés,..stb) csak épp a mennyiség nem mindegy.

Ok,értem akkor télleg csak egy rossz viccnek szántam,én is gyüjtögettem a HSZ-eket 1000-ig innentől pedig már csak lényegeket irok..
 

DeletedUser12146

Vendég
nem akarok új off témákat nyitni,de lehetnének szavazások:D
 
Fent