Javaslatok a fórummal kapcsolatban

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Szeretném javasolni, hogy az összes téma megjelenjen a legutóbbi bejegyzéseknél, amihez épp hozzászóltak. Van egy pár ami nem jelenik meg, aktívabbnak tűnne a fórum, és talán hozzá is szólnának ha többen látnák. Őszintén... én nem bajlódok azzal hogy megnézzem melyikhez szóltak hozzá azokon kívül amelyek nem jelennek meg jobb oldalt (csak nagyon ritkán van hozzá kedvem).. és szerintem más is így van vele.

Szerk: erre a részre gondolok 1686568249323.png
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Ennek a widgetnek a tetején lévő "Legutóbbi bejegyzések" pont elvisz egy olyan oldalra, ahola számodra olvasatlan témákat kilistázza. Nem tudom mennyire kivitelezhető, hogy növeljük a legutóbbi bejegyzések számát ebben a widgetben,
Nem úgy értettem, hogy növelve legyen, hanem vannak témák amelyek nem jelennek meg, hiába a legújabban hozzászóltak :D

Pl. az off topikosok (meg nem tudom melyikek lehetnek még), ennek a kettő között kellene lennie1686569698061.png
 

Mr. T.

THE DEVIL
Nem úgy értettem, hogy növelve legyen, hanem vannak témák amelyek nem jelennek meg, hiába a legújabban hozzászóltak :D

Pl. az off topikosok (meg nem tudom melyikek lehetnek még), ennek a kettő között kellene lennie4363 bővítmény megtekintése

gondolom okkal nincs ott az off topic.. hiszen az csak off.. :P ha valaki meg csak offolni jár fel.. hát.. azzal nem növeljük a látogatottságot.. :)
csak az új profilhozzászólás nem jelenik még meg ugyanitt, de minden más igen..
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Nem úgy értettem, hogy növelve legyen, hanem vannak témák amelyek nem jelennek meg, hiába a legújabban hozzászóltak :D
Ezt még én kapcsoltam ki valamikor 2021 körül, amikor a Dumaláda szekcióban (minden bejegyzése) lévő nagy fokú aktivitás végett az érdemi fórum posztok a legutóbbi bejegyzések ablakból "kiszorultak". Ha jól emlékszem, akkor csak ez érintett az ügyben.
 
magyarul: sok eszetlen számolós játéka miatt bőgött a szám klarnak és addig zaklattam ameddig ki nem kapcsolta, a történet tartalmaz korrupciót, fenyegetést és testi sérüléshez vezető garázdaságot. így boldogan eltüntethettük fórumról a számolós játékokat és a hasonló hülyeségeket, helyette az én propagandám vetíthettem álnok módon a jobbágy népnek. <3
amúgyhello
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Ezt még én kapcsoltam ki valamikor 2021 körül, amikor a Dumaláda szekcióban (minden bejegyzése) lévő nagy fokú aktivitás végett az érdemi fórum posztok a legutóbbi bejegyzések ablakból "kiszorultak". Ha jól emlékszem, akkor csak ez érintett az ügyben.

Igen, emlékszem, akkor kb az összes régi témára lett egy hozzászólás :D Egyébként megértem, hogy miért volt(van) kikapcsolva. Csak hát jelenleg nem valami aktív az off topic (napi/heti 2-3 téma/havi szinten kb. 5), így meg nem is lesz aktívabb, csak kihaltabb... ha még az emberek nem is lássák, és keresgélni kell utána.. mert kinek van ahhoz ideje, de főleg kedve? :D Főleg a zenésért fájó, volt pár remek szám amiről még soha nem hallottam és meglett osztva... és párat még a mai napig hallgatok.. :)

magyarul: sok eszetlen számolós játéka miatt bőgött a szám klarnak és addig zaklattam ameddig ki nem kapcsolta, a történet tartalmaz korrupciót, fenyegetést és testi sérüléshez vezető garázdaságot. így boldogan eltüntethettük fórumról a számolós játékokat és a hasonló hülyeségeket, helyette az én propagandám vetíthettem álnok módon a jobbágy népnek. <3
amúgyhello
:mad:
 

senki600

Egy vasútbarát
Igen, emlékszem, akkor kb az összes régi témára lett egy hozzászólás :D Egyébként megértem, hogy miért volt(van) kikapcsolva. Csak hát jelenleg nem valami aktív az off topic (napi/heti 2-3 téma/havi szinten kb. 5), így meg nem is lesz aktívabb, csak kihaltabb... ha még az emberek nem is lássák, és keresgélni kell utána.. mert kinek van ahhoz ideje, de főleg kedve? :D Főleg a zenésért fájó, volt pár remek szám amiről még soha nem hallottam és meglett osztva... és párat még a mai napig hallgatok.. :)
én mindig keresem, anno Csirkével jól felhoztuk, és azóta is hiányzik, főleg ha napokig teljes csend van a fórumon
 
Fent