Kibeszélő Júniusi Speed

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Aston*

Well-Known Member
Egyéb közhely? :D Esetleg a kemény munka meghozza gyümölcsét?
vagy kinek a pap kinek a papné?
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Mielőtt bárki azt hinné rinyálok mert nem nyertem nem, szégyenlem hogy egyáltalán játszottam, Meli és Sis egyértelműen egy ember karakterei de ezt félrerakva, mert 3. hely semmit nem ér, azért Lacx-ot kiemelném.

Olyan unintelligens emberre utal az, hogy ezüst munkázik 1 nappal a vége előtt amely egy tiltott script és még csak semmit nem ad hozzá ahhoz, hogy recepteket találjon. SEGÍTEK NEKED: az ezüst munka NEM AD SZERENCSÉT; pénzt, terméket tp-t viszont többet (ami neked nem kellett).

Én csalás párti vagyok, aki tud és nem bukik le tegye, de hogy egy ilyen amatőr egyértelműen scriptezzen és így se bannolják az a magyar the-westre rárakja a koronát.


Annak aki szerencsének mondaná, nézze meg a megyéket is :D #bohócmajmátkérjenaharmadik2794 bővítmény megtekintése
Itt nem értem teljesen. Csak szkripttel lehet megtalálni az ezüst munkákat? Vagy van valami amit nem látok? :D
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Itt nem értem teljesen. Csak szkripttel lehet megtalálni az ezüst munkákat? Vagy van valami amit nem látok? :D
Csakis azzal lehetett megtalálni azt a 3 különböző helyen lévő munkát. A többiek nem is tudom, hogy voltak rá képesek. Sőt még a sínfektetést meg a vasút építést is egy helyre hackeltem, hogy ne kelljen feleslegesen járkálnom.
 
Utoljára szerkesztve:
Csakis azzal lehetett megtalálni azt a 3 különböző helyen lévő munkát. A többiek nem is tudom, hogy voltak rá képesek. Sőt még a sínfektetést meg a vasút építést is egy helyre hackeltem, hogy ne kelljen feleslegesen járkálnom.
Ha eldón csináltad volna ezt már rádküldtem volna az állam összes rendőrbíróját!!!4
Nem Aston miatt kaptunk ki vbn?
 

Aston*

Well-Known Member
Fölületek még jó h vagy lejjebb.Ha kisbetuvel írsz ugyanolyan hangsúlyban fogják olvasni, csoda hogy itt nem színesen írsz, csak mert eloben egy kilo kenyeret nem tudsz kérni nem kell egy színnel kompenzálni ezt egy játékban
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Szerintem sikerült kizökkentenem a rendezvényéből. :D

Astoncsillag, ilyen mellélövésekkel ebből bizony nem lesz Gringo. Téged aztán könnyű bezavarni a külsőségekkel, de legalább trágárság elfogyott, csokoládé nem is volt. Van vanília, tutti-frutti, karamell, rumos dió és kávé. :njub:
 

Titanilla

Veteran Member
Aston, elárulok egy titkot, de csak neked (a többiek takarják el a szemüket): egy jó városban, - mint amilyen Passz is volt - segítünk egymásnak azzal, hogyha ezüst munkát találunk, megosztjuk egymással, szövetségeseinkkel. (Most már lehet figyelni :) )
És igen, míg a kari végig nyomja egy helyen a 15mp-ket, közben lehet keresgélni a következőt. És lehet, hogy azt is megnézte, hogy a legjobb játékosok éppen hol és mit csinálnak? Vagy talán ezek is tiltott segítségnek számítanak?
Én nem találtam erre utalást a szabályzatban, de ha létezik, akkor kérem, valamelyik admin homályosítson fel, nehogy kizárjanak a következő speedről.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent