Kibeszélő Júniusi Lottó

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Megint pofára sorsolás volt a kis seggnyalik nyertek...
Annak érdekében, hogy tiszta maradjon a játék (még ha nem is hinnétek nekünk) kitaláltam erre egy eléggé jó megoldást. Jelenleg rajtam kívül hat csapattaggal rendelkezik a magyar csapat, így megkértem mindenkit külön-külön, hogy találjon ki egy számot. Ezt a számot a mi rendszerünkbe feljegyeztük és úgy lett beállítva, hogy a másik találatát a többiek ne lássák. Az eredeti terv az lett volna, hogy a hat szám közül @Syntex választja ki azt az egyet, ami nem lesz nyerő szám, de mivel ketten a 8-as számot választották ki így hat ember öt különböző számot írt, ami adta a lottó nyertes számait. A nyertes számok egészen a bejelentésig nem voltak ismerve.

Sosem azt nézzük, hogy melyik személy küldte be a nevezést, bárki nyerhet a nyereményjátékaink alkalmával.
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha 200IQ-n tolod, akkor megkérdezted volna Te is, a 6 admint, melyik számokat mondják! Én így nyertem.. :)

FBI-től kölcsönvettem pár profilozót, kitartó több hetes munkájuk eredménye volt, hogy megtudták mondani maximum 20 számkülönbséggel, melyik számokra gondoltak abban a pillanatban. Reméljük jövő hónapban is lesz lottó, mert egy évre előre elkészítették a tanulmányt, hogy adott nap melyik szám lesz a nyerő.
 
Fent