Kibeszélő Lehull a lepel - Jövőbeli terveink

Kasza1987

Veteran Member
Szerintem kicsit van közöm a dologhoz, de lépjünk túl rajta. Örülünk boldogok vagyunk, hogy végre történik valami :) Meglátjuk milyen lesz és utána alkotunk véleményt. Az lehet jó lehet rossz, de érezhető, hogy valami elkezdődött westen. Kicsit későn de elindult egy olyan folyamat amivel mindenki jól jár.

Mindenkit nem fogok betegelni, vagy idézni mert nincs annyi időm rá se kedvem.

Riley Freeman
Igen mindenki örülne egy telefonos applikációnak, szerintem az Inno-nál is szóba került. Biztosan nem fejlesztési probléma miatt nem hozták még be.
Szerintem belátták, hogy unatkozik a társaság, és beküldtek egy olyan frissítési javaslatot amit egyszerű kivitelezni és megcsinálják. Több munka van egy ilyen frissítéssel mint gondolnánk. De nem egyszerre kellene behozni, hanem szépen apránként, és akkor lehetne figyelni reakciókat, hogy következő frissitésnél, hogyan csinálják meg az egyensúlyt,

Aviendha
Olyat csinálni, hogy mindenkinek jó legyen lehetetlenség. Világbéke is akkor lesz a egy ember marad Földön. Senki se kötelezett soha senkit, hogy most te csak templommal fejlődj, vagy onnan szerezz tapasztalatot, bár tény, hogy most a templom adja legtöbb tapasztalatot, de esélyes, hogy ezen is változtatnak. (Nem lehet tudni, hogy lesz a szint emelés)
Szerintem minden játék ilyen ahol van küldetés, hogy egyre több és több kaland jön be, de szerintem minden kalandra hagytak közel 2-3 hetet, hogy meg tudjuk csinálni, nem egy napra tervezik a kalandokat. Erődharcot most csinálják, Mpi tényleg lejt menetben van, de sok köze van agyon fejlesztett Luccile lassónak és helyettes fegyvernek.


Enzo di Rosetti
Még te azzal törődsz, hogy mindenhova, negatív dolgot írj és figyelni, hogy kit hova ír, rengeteg időt energiát emészt fel. Nálam ez egy kávé szünet és épitek vele, hogy trollok még tovább tudjanak trollkodni és legyen játék közösség, ahova az emberek szeretnek kikapcsolódni, (kocsmába se ülhet mindenki)


Robert117
Így olcsóbb az Inno-nak. Szabad időben, meg mindenki azt csinálja amit akar. Te tudod, hogy sokaknak már az se tetszett, hogy erődharc után néhány játékosnak ingyen terméket, tárgyat pénzt kazettát adtam. Megsúgom van még ötlet, csak elsőnek ez legyen kész.


Lyrinx.
Engedjétek már el Hawaii szerverről, mert már én is unom :D

Szóval lehet szidni, támogatni, utálni, de nekem van egy elképzelésem megpróbálom végig vinni, úgy mint westben, úgy mint Florida szerveren :)

Ezúttal szeretném meg köszönöm az admin csapatnak, hogy lefordították és beküldték az ötletet.

A szakma bővítés is az én ötletem volt, csak más fiókját kellett használom, mert az enyémmel akadtak gondok
 
Valóban építenél, ha nem zaklatnál folyton másokat, hogy márpedig az egész világnak harcra kell mennie. Nem kell beosztanod mások idejét, majd harcolnak azok akik akarnak.
Kár azt hinned, hogy sok közöd van a frissítésekhez, nem csak magyar világok léteznek, ezek általános kérések voltak 18 ország szervereiről.
Nem kell álszenteskedni azzal a szöveggel, hogy közösséget próbálsz építeni, miközben másokat degradálsz és zaklatsz. Inkább egy olyan közösséget akarsz kialakítani magad köré ahol te lehetsz mindenki megváltója. Az ilyen embereket parodizálom itt évek óta, mert nagyon jó a táptalaj. :D
Ha annyira segíteni akarsz a játéknak akkor jelentkezz fejlesztőnek, ne csak azt a dumát told, hogy "ezt is miattam csinálják, mert én megmondtam nekik hogy kéne." Ez egy cég aminek profitot kell termelnie, ezért készülnek még frissítések, nem azért mert te közösséget akarsz építeni.

Nálam ez egy kávé szünet és épitek vele, hogy trollok még tovább tudjanak trollkodni és legyen játék közösség, ahova az emberek szeretnek kikapcsolódni
Nem rég írtál egy tg-t, ahol részletezed mennyire nem létezik közösség floridán és jól megmondtad mindenkinek, hogy kihaltok. Hagyd már folyni a dolgokat végre a saját medrükben légyszíves. Engem egy percig sem érdekelnél, ha végre nem irkálnál rám a telegramjaiddal amiben 200 oldalas hisztiket kell elolvasnom.
Remélem végig viszed az elképzeléseidet, csak azokat hagyd már békén akiket nem érdekelnek az ötleteid végre. Kösz heló.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Valóban építenél, ha nem zaklatnál folyton másokat, hogy márpedig az egész világnak harcra kell mennie. Nem kell beosztanod mások idejét, majd harcolnak azok akik akarnak.
Kár azt hinned, hogy sok közöd van a frissítésekhez, nem csak magyar világok léteznek, ezek általános kérések voltak 18 ország szervereiről.
Nem kell álszenteskedni azzal a szöveggel, hogy közösséget próbálsz építeni, miközben másokat degradálsz és zaklatsz. Inkább egy olyan közösséget akarsz kialakítani magad köré ahol te lehetsz mindenki megváltója. Az ilyen embereket parodizálom itt évek óta, mert nagyon jó a táptalaj. :D
Ha annyira segíteni akarsz a játéknak akkor jelentkezz fejlesztőnek, ne csak azt a dumát told, hogy "ezt is miattam csinálják, mert én megmondtam nekik hogy kéne." Ez egy cég aminek profitot kell termelnie, ezért készülnek még frissítések, nem azért mert te közösséget akarsz építeni.


Nem rég írtál egy tg-t, ahol részletezed mennyire nem létezik közösség floridán és jól megmondtad mindenkinek, hogy kihaltok. Hagyd már folyni a dolgokat végre a saját medrükben légyszíves. Engem egy percig sem érdekelnél, ha végre nem irkálnál rám a telegramjaiddal amiben 200 oldalas hisztiket kell elolvasnom.
Remélem végig viszed az elképzeléseidet, csak azokat hagyd már békén akiket nem érdekelnek az ötleteid végre. Kösz heló.
Nem is játszol Floridán akkor miért zavar téged az, hogy ki mit ír ott? Meg miért is próbálná mások idejét azzal beosztani, hogy most valakit harcra hív? Ugyan már... ha annyira nem érdekelt volna téged a tgje akkor rögtön kitörölted volna, pláne még nem is olvastad volna végig azokat a "200 oldalas hisztiket" :) De te inkább elolvastad, hogy tudjál másokat kritizálni, mert ahhoz nagyon is jól értesz, az a lételemed... a sok negatív dolgot hangoztatod minden egyes topikban, ahelyett, hogy inkább örülnél annak, hogy végre valamiféle változás van a játékban... törődj inkább Eldoval, Mr. Negatív ;)
 
1. Ott játszok ahol akarok, ezt befolyásolni senki nem tudja.

2. Nem szimpla harcra hívás volt, hanem hiszti + meg lett mondva hogy aki nem jár harcra az minek játszik flón. (Persze kicsit máshogy lett fogalmazva.)
Ha érdekel egy tg elolvasom, nem szoktam rá reflektálni, de muszáj volt. Eléggé úgy éreztem, hogy lenézik azt a részét a játékosállománynak akik nem akarnak egy feszült közösségben harcolni. Nyugodj meg, ezután töröltem a telegramot. :D
Érdekes Krisz eldón tud úgy tg-t írni, hogy senkit nem néz le, és senkit nem degradál akkor is mikor nagyon kevesen járnak harcra.

3. Majd örülök annak aminek akarok, egy szóval sem mondtam, hogy rosszak lennének a frissítések. Azt sem, hogy jók, vagy elegendőek. Erről nem fejtettem ki a véleményem és nem foglaltam állást. Én túl tudok lépni azon, hogy valami jó vagy rossz, nem fekete és fehérben látom a világot. Örülnék, ha mások is vennék a fáradtságot és máshogy közelítenének a dolgokhoz.

4. Életedben nem beszéltél még velem, fogalmad sincs arról, hogy negatív vagyok, nem igazán tudok viszontválaszt adni a személyeskedésre, hiszen én sosem hallottam rólad még semmit. Valószínű ezután sem fogok, és ez jó is így. :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
1. Ott játszok ahol akarok, ezt befolyásolni senki nem tudja.

2. Nem szimpla harcra hívás volt, hanem hiszti + meg lett mondva hogy aki nem jár harcra az minek játszik flón. (Persze kicsit máshogy lett fogalmazva.)
Ha érdekel egy tg elolvasom, nem szoktam rá reflektálni, de muszáj volt. Eléggé úgy éreztem, hogy lenézik azt a részét a játékosállománynak akik nem akarnak egy feszült közösségben harcolni. Nyugodj meg, ezután töröltem a telegramot. :D
Érdekes Krisz eldón tud úgy tg-t írni, hogy senkit nem néz le, és senkit nem degradál akkor is mikor nagyon kevesen járnak harcra.

3. Majd örülök annak aminek akarok, egy szóval sem mondtam, hogy rosszak lennének a frissítések. Azt sem, hogy jók, vagy elegendőek. Erről nem fejtettem ki a véleményem és nem foglaltam állást. Én túl tudok lépni azon, hogy valami jó vagy rossz, nem fekete és fehérben látom a világot. Örülnék, ha mások is vennék a fáradtságot és máshogy közelítenének a dolgokhoz.

4. Életedben nem beszéltél még velem, fogalmad sincs arról, hogy negatív vagyok, nem igazán tudok viszontválaszt adni a személyeskedésre, hiszen én sosem hallottam rólad még semmit. Valószínű ezután sem fogok, és ez jó is így. :)
Igen azt senki nem tudja befolyásolni, hogy ki hol játszik, gondolom a Flos egy eventes acc neked, ezért nem értem miért zavar téged az, hogy Kasza próbált embereket szerezni a harcra... nem kérte hogy online emberek legyenek, csak azt, hogy ha már nagy erőd van kihívva legalább offként részt vegyenek rajta - mivel az ő számukra is jól jön az a 3000 rakéta kb 1 óra alatt, és élvezetesebb is a harc teli létszámmal, nem egy 130 vs 100 (mint a tegnapi awes..) Ha meg off az ember nem is mindegy most azt az 1 órát hogyan tölti el ? Offként a harcon vagy offként dolgozik 1 órát és keres tizedannyi tűzijátékot.
Visszaolvastam a tg-t, de nem nagyon látom melyik részében célzott volna rá, hogy most minek is játszik az ember flon ha nem harcol? Még a segítségét is felajánlotta a harchoz, ha valaki amiatt nem menne mert nem tudja mi hogy is van a harcon...
Igazad van nem beszéltünk még soha, de ahhoz eléggé aktív vagyok a fórumon már egy ideje, hogy észrevegyem milyen fajta hozzászólásokat irosgálsz... :)
 

egyeske

Active Member
Hölgyek urak. Változásért könyörögtünk az elmúlt években, vagy hogy "legyen má valami mert uncsi az egész". Most megkaptuk a beharangozót, igazából pontos infónk nincs arról sem, hogy áll a fejlesztés, miképp fognak alakulni a dolgok, de már jön a nyavajgás hogy ezt nem kéne, az hülyeség, stb. Azt se tudjuk mit kapunk pontosan, hogyan kapjuk meg, mit változtatnak, mit nem, mi marad, vagy mi nem.

Majd akkor szidkozódunk ha ténylegesen egy hulladék lesz minden, de még ezt se tudhatjuk előre. Addig meg egy ici picit örüljetek már a dolgoknak. Főleg azért, mert ez az egész elképzelés az erődharc kivételével egy magyar játékos ötlete volt. Én marha büszkén veregetném mindenki helyében a vállamat Kasza miatt, aki anno majdnem ugyan ebben a formában tálalta mindenki előtt a helyzetet, mint ahogyan tegnap bejelentették a dolgokat. Elindult valamerre a játék, amiből jót is ki lehet hozni, ici pici optimalizmust mutassatok már könyörgöm, egy csettintéssel úgy se fogunk visszaszerezni kb 10.000 új játékost. Ahhoz idő kell, mert egy up to date játék.
Tetszik ez a válasz és reagálás . Egy csomó negatív hozzá szólás olvastam ez viszont az ami éppen hogy szívemből szólt tehát nem kell nyavajogni lássuk meg mi lesz :D :D
 

freedgess

Active Member
ha a templomépítésért nem lehetne tp-t kapni,akkor sokkal nehezebben lehetne elérni a 150et,ezt nem kellett volna behozni,és akkor nem templomot építene a fél west..
ha megemelik a szintet,akkor aztán megint nagyon izgalmas lesz a játék..
 

DeletedUser17605

Vendég
Igen freedgess, nagyon izgalmas lesz a játék például nekem is, és szerintem még sok más játékosnak, hiszen lesz újra célunk. ;) Jelen helyzetben én kb semmit nem tudok csinálni, vagy nem érdemes, mert minden létező dolgot elértem... Így én minden újdonságnak örülök, hát még ennek. :)

szerk: ja és ne feledjétek, nem csak templomépítéssel lehet fejlődni. Ahogy nem csak az erődharcról szól a játék, és még sorolhatnám... ;)
 

DeletedUser17653

Vendég
Igen freedgess, nagyon izgalmas lesz a játék például nekem is, és szerintem még sok más játékosnak, hiszen lesz újra célunk. ;) Jelen helyzetben én kb semmit nem tudok csinálni, vagy nem érdemes, mert minden létező dolgot elértem... Így én minden újdonságnak örülök, hát még ennek. :)

szerk: ja és ne feledjétek, nem csak templomépítéssel lehet fejlődni. Ahogy nem csak az erődharcról szól a játék, és még sorolhatnám... ;)
cSaK tEmPlOmOt LeHeT éPíTeNi, MáSbAn NiNcS tÉpÉ
 

Winnetuu

Active Member
Évtizedeket kell várni a nagyobb fejlesztésekre...10 éve a térkép és egyéb apróságok, most meg talán ez. A kettő között meg ott a rengeteg event és a szettek amikkel egy évtizedig eldobálóztak. Mindenesetre jól esik végre egy ilyen update, reméljük pozitív változást hoz, de ahogyan már elhangzott nem hiszem hogy a játékélményt javítaná vagy új játékosokat vonz be.

Ja igen és még valami... 12 éves a játék aminek THE WEST a neve, és nem voltak képesek berakni a vasútat hogy vonattal is utazhassunk. Régebb elvetették ezt az ötletet pedig a közösség érthetően elmondta hogy szükség van rá.
 
Utoljára szerkesztve:

freedgess

Active Member
Igen freedgess, nagyon izgalmas lesz a játék például nekem is, és szerintem még sok más játékosnak, hiszen lesz újra célunk. ;) Jelen helyzetben én kb semmit nem tudok csinálni, vagy nem érdemes, mert minden létező dolgot elértem... Így én minden újdonságnak örülök, hát még ennek. :)

szerk: ja és ne feledjétek, nem csak templomépítéssel lehet fejlődni. Ahogy nem csak az erődharcról szól a játék, és még sorolhatnám... ;)

ja,nagy izgalom,naponta párszor belépsz,és elküldöd 4 órára templomot építeni a karit,hűha,már nagyon várom
építési pontot kellett volna ezért adni,meg max 1500tp-t 1 órára,és így is lenne építési verseny,de most már mindegy
ja,a 15 sec-el gyorsabb,de a legtöbb embernek nincs kedve meg ideje egésznap nyomni..
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
a játék aminek THE WEST a neve, és nem voltak képesek berakni a vasútat hogy vonattal is utazhassunk. Régebb elvetették ezt az ötletet pedig a közösség érthetően elmondta hogy szükség van rá.
Korábban valóban jó ötletnek tartottam, de szerintem a játék már annyira felgyorsult, hogy nem hozna nagy 'változást' az utazási idő lerövidítésének érdekében. A sok sebességet adó szettel illetve buffal(vagy ha valaki magasabb sebességbónusz prémiumot használja akkor pláne) már pár perc alatt át lehet szelni a térképet keresztül kasul. :)
 

.RandomHero.

Veteran Member
ja,nagy izgalom,naponta párszor belépsz,és elküldöd 4 órára templomot építeni a karit,hűha,már nagyon várom
építési pontot kellett volna ezért adni,meg max 1500tp-t 1 órára,és így is lenne építési verseny,de most már mindegy
ja,a 15 sec-el gyorsabb,de a legtöbb embernek nincs kedve meg ideje egésznap nyomni..
más egyéb alternativa?
MPI adjon XP-t is?

építés kb annyira izgalmas mint 15 secezni.. semennyire.. órás meló? ugyan már.

A párbajozásban több tp van mint a templomépítésben, igaz ahhoz gondolkodni kéne pontozásokon, meg sokkal nagyobb befektetést igényel.

Ez lehetne a legjobb irány, ha már játékról van szó. Játékra "kényszeríteni" az embereket.
Párbaj xp szorzóját emelni, templomét csökkenteni, azt csók.
 
Fent