Kibeszélő Játékszabály változások 2020: Kérdések az új szabályokkal kapcsolatban

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Erődharcjelentésben vissza lehet nézni azt hogy ki mennyi hps, így nagyjából tudod, hogy ki mennyivel rendelkezik (persze aki már 10k feletti azokat kerülni kell, ha egytalálatosra mégy, de bőven vannak kis HPsok :) ). Párbajhősként pl a ruhák által adott bónuszt is látni, így ha olyan ruhába lenne ami HPt is ad, akkor kilehet számolni. A fegyversebzésére is van egy képlet, hogy mennyi a max amit tudsz sebezni fejre/válra/kézre, így azt el lehet kerülni, hogy nehogy ki KO-zd, pl ha 1500 élete van, olyan fegyverrel mégy amivel max 8 találatból 1490et tudsz sebezni. Aztán annyi kis hpval már elég kézre is, hogyha biztosra akarsz menni :)
 

t.p.p.

A megmondó ember
Elvileg nem, gyakorlatilag meg senkit nem fog érdekelni, a suppot se szerintem. Egy kivételt tudnék talán mondani, ez a vérdíj - teszem azt valaki nagyon gonosz mindenkivel, kap egy csillió vérdíjat a fejére, nem ő rakta magára, hanem mások rá. Ha ott lebeszélné, hogy kiütteti magát valakin és osztoznak a lóvén, az nagyon nem lenne oké. Az egytalálatoshoz meg csak annyit, hogy szerintem senkinek nem lett volna meg a 30/30 érme, ha nem beszéli ezt le valamilyen formában. Január óta játszom újra, tegnapelőtt volt az első nem megbeszélt egytalálatosom...
Enzo össze hozta ;) Szóval nem lehetetlen és még kihívás is van benne :)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok,

A scriptek és botok szabályzat változással kapcsolatban szeretnék egy részletesebb tájékoztatót megjeleníteni.

Mivel a scripteket nem mi szerkesszük és nem a mi oldalunkon tároljuk, így nem tudunk ezek tartalmáért felelősséget vállalni, így nem is tudjuk támogatni a használatukat. Ugyanakkor, tudjuk, hogy néhány script nagyon hasznos lehet számotokra, így ezeket nem is fogjuk kifejezetten tiltani, szóval saját felelősségre mindenki használhatja őket, mindaddig, amíg ezeket a scriptek nem sértik meg kifejezetten az Általános Szerződési Feltételekben, és a szabályok példa szekciójában említett pontokat: azaz nem hajt végre teljesen automatizált feladatokat a játékos helyett, és nem helyettesíti a játékmenetet (pl. klikkerek), prémium funkciókat, vagy biztosít illegális előnyt. Például ha egy script több információt jelenít meg a játékról, amely amúgy is elérhető volna, például hogy egy adott recept mennyi időnként állítható elő, vagy hol található egy kalandosztó, azt nyugodtan használhatjátok saját felelősségre, kizárást nem fogtok érte kapni. Viszont, ha egy olyan scriptet, botot használtok, ami helyettetek végez el munkákat, akkor azért már büntetést szabhatunk ki.

A külföldi fórumon megjelenített listák 2020-10-30-ig érvényesek, ezt követően lehetséges, hogy frissíteni fogjuk azokkal a scriptekkel, amelyeket saját felelősségre használhattok, mivel a frissítés időpontjában nem sértették a játékszabályokat. Ugyanakkor, kérjük, vegyétek figyelembe, hogy ezek a listák az aktuális közzétételi, ellenőrizési időpontban voltak szabályosnak tekintve, ha időközben változott a kódja, lehetséges, hogy a besorolása már nem érvényes. Amennyiben esetleg nem vagytok biztos egy script szabályosságában, annak tekintetében, hogy ez kifejezetten sérti-e a szabályokat, kérjük, lépjetek velünk kapcsolatba.

Még egyszer hangsúlyozom, ha a script nem sérti kifejezetten a fent említett egyik szabálypontot sem és nem biztosít illegális előnyt, automatizált folyamatot, akkor saját felelősségre használható. Viszont, kérjük, vegyétek figyelembe, hogy a kódot a script szerzője bármikor módosíthatja, így ez akár a későbbiekben illegálissá is válhat, vagy akár adatgyűjtésre is használhatják.

Köszönjük a megértésetek!
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Üdv , engem ez a pushing dolog érdekelne, mert ez alatt az Arató esemény alatt csak azt láttam kocsma chaten, hogy "200k-t fizetek egy egy találatosért" és sokan azt mondták ez rendben van, de ha én jól értelmezem akkor ez MÉG mindig nem engedélyezet.....
Valaki fel világosítana akkor ez most , hogy is van?
Kösz!
A pushing akkor szabálytalan, ha hosszútávon egy fiók kifejezetten azért játszik, hogy egy másik fiókot előnyhöz juttasson. Ha kölcsönösen segítitek egymást, akkor nincs gond. Ha pl. egy kaland lezáráshoz szükséges egy KO, és ebben segít neked valaki, nem szabálytalan. Ha létrehoznál ezért egy külön, új fiókot, akkor az lenne; szintén az lenne, ha valaki másnak lenne külön egy ilyen fiókja, amelyet csak arra használna, hogy neked segítsen hasonló helyzetekben.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
1. Én eddig úgy tudtam, hogy tilos megosztani a jelszót másokkal. Akkor honnan tudjam, hogy más játékosnak nem ugyanaz jelszava mint nekem?Nem tudatosan csak tudat alatt.
Továbbra is tilos megosztani a jelszót másokkal.
2. Zsír most már csak extrém politikai megnyilvánulás van tiltva, akkor szolid szabad?
Továbbra sem támogatunk semmilyen politikai tartalmat a játékban vagy kapcsolt felületein. A játékosok szórakozni járnak ide fel, és nem politikai nézeteket kitárgyalni. Erre megvannak a megfelelő platformok, kérjük, használjátok ezeket erre a célra.
3. Azt tudom, hogy Kínában személy igazolványos azonosítással lehet csak játszani lassan. Itt még elég egy kattintás, hogy elmúltam 16 mint a egyes oldalaknál mikor megkérdezi a 17,5 évest, hogy elmúlt e már 18 éves?
Igen, a játékos saját felelősségre nyilatkozik, hogy elmúlt 16 éves az ÁSzF elfogadásával.
4. Ez kattingatásos dolog, jobb ha szíveket, perec stb srcipt küldi, mert kevésbé leterhelő szervernek mintha én akarnám 10 másodperc alatt elküldeni 100 barátnak és 2 szer tilt közbe :D
Remélem ez inkább arra vonatkozni, hogy ne legyen olyan hogy srcipt minden csinál helyetted pl 9 szer beteszi a kerit 10 percenként motivációt tölt, következő 10 percben energiát.
Használhatod saját felelősségre ezt a scriptet.
 

Kasza1987

Veteran Member
Továbbra is tilos megosztani a jelszót másokkal.

Továbbra sem támogatunk semmilyen politikai tartalmat a játékban vagy kapcsolt felületein. A játékosok szórakozni járnak ide fel, és nem politikai nézeteket kitárgyalni. Erre megvannak a megfelelő platformok, kérjük, használjátok ezeket erre a célra.

Igen, a játékos saját felelősségre nyilatkozik, hogy elmúlt 16 éves az ÁSzF elfogadásával.

Használhatod saját felelősségre ezt a scriptet.

Köszönöm szépen a kimerítő válaszokat
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Sziasztok,

A scriptek és botok szabályzat változással kapcsolatban szeretnék egy részletesebb tájékoztatót megjeleníteni.

Mivel a scripteket nem mi szerkesszük és nem a mi oldalunkon tároljuk, így nem tudunk ezek tartalmáért felelősséget vállalni, így nem is tudjuk támogatni a használatukat. Ugyanakkor, tudjuk, hogy néhány script nagyon hasznos lehet számotokra, így ezeket nem is fogjuk kifejezetten tiltani, szóval saját felelősségre mindenki használhatja őket, mindaddig, amíg ezeket a scriptek nem sértik meg kifejezetten az Általános Szerződési Feltételekben, és a szabályok példa szekciójában említett pontokat: azaz nem hajt végre teljesen automatizált feladatokat a játékos helyett, és nem helyettesíti a játékmenetet (pl. klikkerek), prémium funkciókat, vagy biztosít illegális előnyt. Például ha egy script több információt jelenít meg a játékról, amely amúgy is elérhető volna, például hogy egy adott recept mennyi időnként állítható elő, vagy hol található egy kalandosztó, azt nyugodtan használhatjátok saját felelősségre, kizárást nem fogtok érte kapni. Viszont, ha egy olyan scriptet, botot használtok, ami helyettetek végez el munkákat, akkor azért már büntetést szabhatunk ki.

A külföldi fórumon megjelenített listák 2020-10-30-ig érvényesek, ezt követően lehetséges, hogy frissíteni fogjuk azokkal a scriptekkel, amelyeket saját felelősségre használhattok, mivel a frissítés időpontjában nem sértették a játékszabályokat. Ugyanakkor, kérjük, vegyétek figyelembe, hogy ezek a listák az aktuális közzétételi, ellenőrizési időpontban voltak szabályosnak tekintve, ha időközben változott a kódja, lehetséges, hogy a besorolása már nem érvényes. Amennyiben esetleg nem vagytok biztos egy script szabályosságában, annak tekintetében, hogy ez kifejezetten sérti-e a szabályokat, kérjük, lépjetek velünk kapcsolatba.

Még egyszer hangsúlyozom, ha a script nem sérti kifejezetten a fent említett egyik szabálypontot sem és nem biztosít illegális előnyt, automatizált folyamatot, akkor saját felelősségre használható. Viszont, kérjük, vegyétek figyelembe, hogy a kódot a script szerzője bármikor módosíthatja, így ez akár a későbbiekben illegálissá is válhat, vagy akár adatgyűjtésre is használhatják.

Köszönjük a megértésetek!
Ez így teljesen korrekt. Köszi!
 

Riley Freeman

Active Member
Tehát az elméleti infóözön gyakorlatilag azt jelenti, hogy semmi nem változik, csak sokkal szebben megfogalmazva? :D


Nem tudom hányszor mondtam ezt el, lassan feltetováltatom magamra, de olyan jó volna, ha az Inno belátná hogy a The-West-et kell a játékosok után igazítani, és nem fordítva, főleg, hogy 0 erőfeszítést tesz bele reklám stb. területén.
 
Fent