Játék hibák

Sziszi93

Member
Sziasztok! :) Én tegnap vettem észre egy hibát a játékban... A mesterségem fejlesztem éppen és a mesterségi pontomat akartam emelni még sárga színű mesterségekkel, tehát az esetemben a gyümölcskoktél és bányász burger gyártásával... A koktél esetében megkaptam a pontot, míg a burgernél nem... Megnéztem a súgóban is és elvileg 775 pontig adnia kellene a pontot a burgernek is, de valamiért nem adja, olyan mintha zöld vagy szürke jelzésűnek venné a rendszer....
 

Csatolmányok

  • 1.png
    1.png
    41,8 KB · Megtekintések: 12
  • 2.png
    2.png
    671 KB · Megtekintések: 12
  • 3.png
    3.png
    629,3 KB · Megtekintések: 10
  • 4.png
    4.png
    615,6 KB · Megtekintések: 8

senki600

Egy vasútbarát
Jó napot Hölgyek és Urak!
Nem tudom, hogy hiba-e, de ez igazságtalannak tűnik nekem. Megtalálható: Fő történet 5, egy meglepő találkozás. Nem szép, hogy a szakács nem kap annyi jutalmat, mint a többi. Játékban is így szerepel, kép a wikiről
 

Csatolmányok

  • 1642935260265.png
    1642935260265.png
    118,2 KB · Megtekintések: 25

Shadow Bandit

Veteran Member
Jó napot Hölgyek és Urak!
Nem tudom, hogy hiba-e, de ez igazságtalannak tűnik nekem. Megtalálható: Fő történet 5, egy meglepő találkozás. Nem szép, hogy a szakács nem kap annyi jutalmat, mint a többi. Játékban is így szerepel, kép a wikiről
Köszönjük bejelentésed , ha jól látom, akkor ez nem hiba. Sajnos valóban csak ennyi a jutalma. :)

SB :dastardly:
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Az "Aratási gyűjtőkártyák" termék nem illik pontosan a keretbe. A háttér szürkesége kilátszik a kép mögül, emiatt van egy csúnya szürke kerete.

Ha ezt a hibát sikerült kijavítani, jelzek majd még párat. Nem akarom túlterhelni a dolgozó embereket. Szívesen.

3468 bővítmény megtekintése
Ez egy teljes changelog tartalma lesz, ha nem vigyázunk!!!
 
Fent