Játék hibák

-Lótusz-

Active Member
Bocsánat, de közben megoldódott a problémám. Véletlenül a Veterán boltot nyitottam meg és ott vásároltam energiaitalt 27 kötvényért.
Elnézést kérek a indokolatlan reklamációért.

Köszönettel: -Lótusz- Georginából
 

Kenneth G

Kroki-fan
Az avataros csokival teli doboz felváltotta a körözési plakát helyét (amit kézben tartok), viszont ha visszafelé lépek, akkor a csokival teli doboz helyét váltja fel a plakát, tehát két tárgy egy helyet kap. :D
Másrészt a szíves sálat hol találom?
 

DeletedUser17843

Vendég
Az avataros csokival teli doboz felváltotta a körözési plakát helyét (amit kézben tartok), viszont ha visszafelé lépek, akkor a csokival teli doboz helyét váltja fel a plakát, tehát két tárgy egy helyet kap. :D
Másrészt a szíves sálat hol találom?
Kedves Kenneth G,

Sajnos a két Valentin napi avatar rész nem működik teljes mértékben, a hibáról tudunk, jeleztük is már, remélhetőleg a következő frissítésig javításra kerül.

Üdvözlettel, Lucifer
Community Manager
A The West Csapata
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Tisztelt Vezetőség! :)

Tudtok erről az alábbi hibáról? :(

http://prntscr.com/mq9jat

Majdnem minden nap megjelenik a linken látható időpontban és már elég idegesítő folyton törölgetni, csak gondoltam jelzem, ha senki nem tette, még eddig.

Köszönettel:

krisz
 

DeletedUser17843

Vendég
Mindenhol és mindenkinél előfordul ez a hiba, de a jutalom csak egyszer jár. A javításig türelmeteket kérjük.
 
A hallottak napi karakterképek mikor lesznek használhatóvá javítva? (Örülök ,hogy megvehettem a semmit már fél éve.)
Akik nem kapták meg a valentin sálat mikor kapják meg?
 

DeletedUser17843

Vendég
Az írógép, a halottak napi avatar részek és a valentin napi avatar részek hibájáról tudunk, a javítás folyamatban van.
 

DeletedUser17605

Vendég
riporten nadrág a neve, a tw times szett része. A 2.95-ös frissítéssel került be, ondolom majd valami nagyon izgalmas versenyen lehet megszerezni :D
 

Kenneth G

Kroki-fan
Nem tudom hogy vagytok vele, de a közösségi jutalom rész teljesen bugos, folyamatosan kapom az egyedi értékes kazikat és a többi cuccot + a jelentéseket. :D
 
Fent