Játék hibák

Kanyim

Veteran Member
A húsvéti tombola győztesének járó fegyószett bónusza "enyhén" hibás. Kérem jelezzétek. (karácsonykor a morozovval volt ez hogy 1500%-os TP bónuszt adott.. de ott jelezték is hogy aki ezzel a javításig jelentősen visszaél az ejnyebejnyézve lesz)

ez lett volna : http://prntscr.com/f0jnoe

ez sikeredett : http://prnt.sc/f0jjuw

2500$ / 15 sec
600.000$ / 1 óra

Tehát aki most rácuppan az 1 nap alatt kb 10 misit is szerezhet. Szóval jó lenne jelezni hogy ne nagyon használják ki ezt a bugot a nyertesek.
 
Utoljára szerkesztve:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
létezik egy bug, ami nem különösebb problémát generál a játékba, de azért most gondoltam megosztom itt, hátha megoldódik... bár annyira nem vészes, mert ha kiejtek egy másik tagot a városból megszűnik a hiba, viszont mindenesetre inkább rendhagyóan illusztrációval mutatnám be szavak helyett:

http://prntscr.com/fpkjsq

szerk.: a városom 49 lakost számlál, ha ezt, még hozzá kell írnom.

El dorado szerveren
 

DeletedUser16081

Vendég
A legutóbbi frissítéssel kapcsolatban futottam egy bug-ba...
Az amerikai zászó küldetés sorozatban kaptam egy hibát.
elfogadtam a seriff-nél Az amerikai zászló (Betsy Ross zászló) kalandot. Megcsináltam a 25x szénbányászatot, de az ifjú rendőrbíró elérhetetlen, a helye inaktív, minden választható kalandosztó le van lakatolva. A kalandsorozat így befejezhetetlen...
A kocsmában csak a 4 szokásos barátunk látható.

Világ:Arizona
 

DeletedUser15763

Vendég
A legutóbbi frissítéssel kapcsolatban futottam egy bug-ba...
Az amerikai zászó küldetés sorozatban kaptam egy hibát.
elfogadtam a seriff-nél Az amerikai zászló (Betsy Ross zászló) kalandot. Megcsináltam a 25x szénbányászatot, de az ifjú rendőrbíró elérhetetlen, a helye inaktív, minden választható kalandosztó le van lakatolva. A kalandsorozat így befejezhetetlen...
A kocsmában csak a 4 szokásos barátunk látható.

Világ:Arizona

https://forum.the-west.hu/index.php?threads/aktuális-játék-hibák.3074/#post-245065
 

DeletedUser7534

Vendég
Bétán javítva lett a West point ismételhető kaland "Washington leveles" része. Kár, hogy mire magyaron is javítva lesz, kifutunk az időből... :( :mad:
 

Rák16-V2

Active Member
Egy óriási hibát találtam, a 2017-es Függetlenségnapi event 800 rögös / 48 ezer rakétás opció hibából vmi szemét ládát adott (Fényes Prémium Kazetta), ez vmi hiba? vagy véletlenül a szemetes ládát rakták be a 'jutalmak' közé? Kérném azonnali javítását és Hawaii szerveren a két hétig gyűjtött tűzijátékomat vissza, mert nem fogadom el ezt a szemetet amit idedobott. (85-ös szinten mit kezdjek egy 140-es kabáttal?) Kezdjenek gondolkodni, a ládák semmit se érnek! Azok nem jutalmak!
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Miért nem tombola a tombola? A tombola attól tombola, hogy örülni lehet a jutalomnak. Ha valaminek nem lehet örülni az már nem tombola, csak valami tortúra.

Meg amúgy is, most képzeld el valaki rákölti egy egész vagyonát (rög) és akkor kap ilyen gázos cuccokat... és akkor joggal kérdezheti: mi értelme van költekeznie, ha azt a pénzt ráfordíthatná bármi másra is?
 

Rák16-V2

Active Member
Ennek nem az a lényege, hogy szívasson ha jó jutalmat akarnak szedjenek ki minden nem felvehető cuccot, csak a 3 szett maradjon bent, több reklamáló iromány nem lesz ígérem!
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ennek nem az a lényege, hogy szívasson ha jó jutalmat akarnak szedjenek ki minden nem felvehető cuccot, csak a 3 szett maradjon bent, több reklamáló iromány nem lesz ígérem!

Ez jó lenne, de egyrészről erős is lenne, ha a lószállító bizonylat meg a pontozóital kikerülne ezen az alapon... ez a két dolog mindig bent volt a 4. kategóriában. De hogy a receptkönyv és a prémiumkazetta miért nem kerül vérfrissítés alá, az homály.. :)
 

Rák16-V2

Active Member
Ez jó lenne, de egyrészről erős is lenne, ha a lószállító bizonylat meg a pontozóital kikerülne ezen az alapon... ez a két dolog mindig bent volt a 4. kategóriában. De hogy a receptkönyv és a prémiumkazetta miért nem kerül vérfrissítés alá, az homály.. :)

Az újrakezdés italáról meg ne feledkezzünk, örök szemét, még mindig nem értem mi az értelme, pénzzel simán vissza lehet állítani amennyit akarunk, kizárt, hogy valaki eventről eventre újrapontoz.
 
Fent