Játék hibák

DeletedUser17483

Vendég
Colcorde kalandból hiányzik az üzletember cím, de ezt már többedjére ismétlem el.
jajj, még mindig ezzel vagy elfoglalva? :D nem tudsz lenyugodni egy kicsit? mennyit számít az a cím, hogy kb 10x mondod, hogy hol van? mikor lesz meg? miért nincs? .....

-nem tudom mennyire számít hibának, de az új kalandoknak a tárgyait korábban is meglehet szerezni, mint ahogy a kaland elérhető lenne pl: gyerek kosárral, szórólap, kötőtű
-a fridolin ló 2x ad mozgékonyságot
 

DeletedUser17478

Vendég
jajj, még mindig ezzel vagy elfoglalva? :D nem tudsz lenyugodni egy kicsit? mennyit számít az a cím, hogy kb 10x mondod, hogy hol van? mikor lesz meg? miért nincs? .....

-nem tudom mennyire számít hibának, de az új kalandoknak a tárgyait korábban is meglehet szerezni, mint ahogy a kaland elérhető lenne pl: gyerek kosárral, szórólap, kötőtű
-a fridolin ló 2x ad mozgékonyságot

Krisztoph-nak: a hiba jelezve lett, a javítás időpontjáról nincs még infónk.

Maailmanloppu-nak: a frid ló a mai frissítéssel lesz javítva... a többi.. hát inkább előbb mint soha :)
 

DeletedUser17557

Vendég
Üdv!
Az általam tapasztalt hiba a következő:
A "Hagyományos ruha" és a "Virágkirálynő" kalandok nem fejezhetők be.
A probléma akkor keletkezett, amikor 09. 28-án a városom piacáról vásároltam egy Lótusszirmot, ami- mivel a két kaland összefügg- szükséges mindkettő befejezéséhez. Ez után a Kocsmában a kalandosztóknál (Maria és Henry) már nem találtam meg a két küldetést, azonban a Kaland Nyomkövetőben továbbra is szerepel befejezetlen küldetésként.
Kérem a probléma megoldásában való minél hamarabbi közreműködésetek!
Tisztelettel : Harlekuin
 

DeletedUser17483

Vendég
Üdv!
Az általam tapasztalt hiba a következő:
A "Hagyományos ruha" és a "Virágkirálynő" kalandok nem fejezhetők be.
A probléma akkor keletkezett, amikor 09. 28-án a városom piacáról vásároltam egy Lótusszirmot, ami- mivel a két kaland összefügg- szükséges mindkettő befejezéséhez. Ez után a Kocsmában a kalandosztóknál (Maria és Henry) már nem találtam meg a két küldetést, azonban a Kaland Nyomkövetőben továbbra is szerepel befejezetlen küldetésként.
Kérem a probléma megoldásában való minél hamarabbi közreműködésetek!
Tisztelettel : Harlekuin

nem hiba
mind a két kaland az oktoberfest közelek kaland része, ami időkorlátos, és lekéstél róla , ezért van az , hogy a kalandnyomkövetőben benne van , de a kocsmában nincs, úgy tudod eltüntetni, hogy megnyitod a kalandkönyvet, és ott feladod
https://wiki.the-west.hu/wiki/Az_Oktoberfest_közeleg

28.án vetted át , és a kaland 27. 23:59kor ért véget :D
 

DeletedUser17484

Vendég
Senkinek nem tűnt még fel, hogy ha megnyitok egy munkát, a felkínált munkaruházat gomb megnyomásával, lefagy egy időre a böngésző és ha utána elindul nem nyitja meg? 2 gépen is hasonló a probléma, ezt azóta tapasztalom mióta a frissítés megérkezett.
 

DeletedUser17478

Vendég
Senkinek nem tűnt még fel, hogy ha megnyitok egy munkát, a felkínált munkaruházat gomb megnyomásával, lefagy egy időre a böngésző és ha utána elindul nem nyitja meg? 2 gépen is hasonló a probléma, ezt azóta tapasztalom mióta a frissítés megérkezett.
Ez előtte is így volt :) én azt tapasztalom, ahol sok a cuccom, ott sokkal tovább várakoztat, mint ahol kicsi a táskám.
 

DeletedUser15763

Vendég
Ha jól tudom a tw-db scriptet lehet használni. Abba van a Cloth-Calc, ami segít öltözni. Gyakorlatilag uaz a funkciója, mint amit jelentene a gomb a játékba, de a nagy táskák miatt a tw-db scriptjét érdemes használni. Nálam 3p mire betölthet 1 melót, ha betolt is, mert sokszor még ezt sem hajtaná végbe, míg az utóbbival megcsinálom 1p alatt az összest, amit szeretnék dolgozni.
http://tw-db.info/?strana=userscript
 

S.Cruz

Well-Known Member
Ha jól tudom a tw-db scriptet lehet használni. Abba van a Cloth-Calc, ami segít öltözni. Gyakorlatilag uaz a funkciója, mint amit jelentene a gomb a játékba, de a nagy táskák miatt a tw-db scriptjét érdemes használni. Nálam 3p mire betölthet 1 melót, ha betolt is, mert sokszor még ezt sem hajtaná végbe, míg az utóbbival megcsinálom 1p alatt az összest, amit szeretnék dolgozni.
http://tw-db.info/?strana=userscript
Én azt vettem észre, h a tw-db csak a ruha adta bónokat nézi a szettbónt nem ellentétben a játékban lévővel az nézi a szettbónt is ezért szerintem inkább megéri megvárni azt a +2 percet
 

DeletedUser15763

Vendég
Én azt vettem észre, h a tw-db csak a ruha adta bónokat nézi a szettbónt nem ellentétben a játékban lévővel az nézi a szettbónt is ezért szerintem inkább megéri megvárni azt a +2 percet

Szerintem rosszul vetted észre. Évek óta ezt használom, és még a tuningot is beleszámítja a játékon belül a script. Játékon kívül használod a tw-db hivatalos honlapján, nah az már nem számol jól. 2-3X próbáltam most amúgy, uarra a munkára uazt dobta be, csak az egyik 1 másodperc volt (scriptet megnyitva frissítened kell, ha új itemeket szerzel be.), míg a másik 3,5perc a táska miatt. :)
 

S.Cruz

Well-Known Member
Szerintem rosszul vetted észre. Évek óta ezt használom, és még a tuningot is beleszámítja a játékon belül a script. Játékon kívül használod a tw-db hivatalos honlapján, nah az már nem számol jól. 2-3X próbáltam most amúgy, uarra a munkára uazt dobta be, csak az egyik 1 másodperc volt (scriptet megnyitva frissítened kell, ha új itemeket szerzel be.), míg a másik 3,5perc a táska miatt. :)
Most így én is megnéztem és részben igazat adok merthogy a munkapontokat a maxra tolja, de az egyéni nem mutatja jól mert ott akárhogy nézem nem számolja bele azt a 75% sebességet az indiánból.
http://prntscr.com/cx63de
http://prntscr.com/cx649m
Ebből én arra tudtam következtetni, hogy a munkapontokat tényleg szépen a maxra teszi viszont az extrákat nem veszi figyelembe (pl.: x% pénz és y% tp bónusz) amik azért eléggé megnyomják a munkát és egy megfelelő ruha esetén akár mind a pénz mind a tp több lehet hiába nem max a munkapont.

Vagy megint csúnyán benéztem? :D
 

DeletedUser15763

Vendég
Most így én is megnéztem és részben igazat adok merthogy a munkapontokat a maxra tolja, de az egyéni nem mutatja jól mert ott akárhogy nézem nem számolja bele azt a 75% sebességet az indiánból.
http://prntscr.com/cx63de
http://prntscr.com/cx649m
Ebből én arra tudtam következtetni, hogy a munkapontokat tényleg szépen a maxra teszi viszont az extrákat nem veszi figyelembe (pl.: x% pénz és y% tp bónusz) amik azért eléggé megnyomják a munkát és egy megfelelő ruha esetén akár mind a pénz mind a tp több lehet hiába nem max a munkapont.

Vagy megint csúnyán benéztem? :D

Ezt megint benézted. Két fajta speed szett van. Az egyik a buffos verzió, a másik pedig a normál. A Cloth-calc a buffos verziót mutatja, míg, ha felmész a tw-dbre, és a kalkulátort kezded el használni, akkor a normál verziót látod. A lényeg az, ha belősz egy lámpást, és a cloth calcot indítod el sokkal gyorsabb lesz a clothcalcos verzió, mint ami a tw-db külső kalkulátorkából kapott indián szetted.
A másik, kijelölőd a melót maxosan, ráöltözöl vele, utána beöltözöl pénzesbe, akkor megkapod a bónt. Nem tudom, hogy minek kellene ehhez a folyamathoz kalkulátor, hogy belevigye még az extra tp stbket. A kalkulátor lényege, hogy a legtöbb pontot bevidd, és utána kezdesz öltözködni, amibe szeretnél. Munkapontot elmenti a rendszer, mellette pedig megkapod a bónuszt.
Javasolnám, hogy a tw-db-t ismerd meg. :)
 

deluigi

Well-Known Member
sziasztok
nektek is problema van a rogvasarlas ablakkal?
nekem tiszta feheren jon be, semmilyen vasarlasi lehetoseggel
nem en vettem eszre, egy baratom irt ram, neki sem jott be, es en is csak konfirmalni tudom, hogy itt valami bug van...
udv,
Lajos
 

DeletedUser17483

Vendég
sziasztok
nektek is problema van a rogvasarlas ablakkal?
nekem tiszta feheren jon be, semmilyen vasarlasi lehetoseggel
nem en vettem eszre, egy baratom irt ram, neki sem jott be, es en is csak konfirmalni tudom, hogy itt valami bug van...
udv,
Lajos

nekem nincs vele semmi gond
 

DeletedUser16526

Vendég
"Halottak napja" ismételhető kalanddal valami nem stimmel. A 3 bolondok aranya vagy aztékok aranya elvétele után nem adja be a 30perc cipőpucolást.
 

DeletedUser17478

Vendég
"Halottak napja" ismételhető kalanddal valami nem stimmel. A 3 bolondok aranya vagy aztékok aranya elvétele után nem adja be a 30perc cipőpucolást.

Sajnos hibával érkezett meg a kaland, a javításig türelmeteket kérjük. :)
 
Fent