Játék hibák

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ez is igaz, de :)

...Akinek nincs pénze az örülhet neki nagyon :)

És nem minden eventkor nyitható pontozást elősegítő itóka. Igaz? :)
 

DeletedUser15763

Vendég
Az újrakezdés italáról meg ne feledkezzünk, örök szemét, még mindig nem értem mi az értelme, pénzzel simán vissza lehet állítani amennyit akarunk,.

Azért annyira nem sima már pl egy 150esnek a pontozás. 222-616 pontokkal rendelkező karaktereknek 300 röghöz kell 300k$ is sacc kb. Nah ilyenkor az ember elgondolkozik azon, hogy kötis italból pontozik (30 naponta 1100 kötvény elérhető a játékba), vagy rákölt. Úgyhogy én nem bánkódok, ha italt nyitok.

kizárt, hogy valaki eventről eventre újrapontoz.

Mellé lőttél, én pont olyan játékos voltam 2014 augusztusától (Ekkor lettem 150 Arizonán) kezdve 2016 augusztusáig (Ekkor kezdődtek a jó harcok Floridán) 30-40 naponta pontoztam mindig másra és másra (full teljes pontozások), mert untam a játékot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15763

Vendég
Ez is igaz, de :)

...Akinek nincs pénze az örülhet neki nagyon :)

És nem minden eventkor nyitható pontozást elősegítő itóka. Igaz? :)

Minden eventen bent van az itoka, és a fényes prém kazi, de van mikor a fényes prém kazi helyett a sima prém kazi van, de mindig bent vannak ezek. A receptes könyv új, most jelent meg először tombolán.
 

Rák16-V2

Active Member
Hasznos lehet minden amit ad, csak a megfelelő játékos kell. Én személy szerint nem tervezek újrapontozni így szörnyű jutalom lenne az ital. Ládára is ez vonatkozik, bár a játékosok 90% szintén nem szeretné megkapni mivel nem tud olyat adni amire szükség lehet. Csak ritka ruhákat ami senkinek se kell, egyszer kölcsönkéri és onnantól nem is érdekli, hogy egyáltalán van olyan ruha. Világ 1-en volt két neves cuccom, 1 évig raktároztam aztán szerencsémre eladtam félmilla körül a kettőt. Most Hawaii-on 85-ös szinten nyitottam egy 140-es kabátot és mit csináljak vele? töröljem ki vele?, Hawaiion senki se gyűjt ritka kabátot, de ha valakit érdekel keressen meg. Ha ennyire akartok buffokat nyitogatni vagy szemetesládákat hát legyen, de örülnék ha az én eventemből kimaradnának.
 

DeletedUser17478

Vendég
Az újrakezdés italáról meg ne feledkezzünk, örök szemét, még mindig nem értem mi az értelme, pénzzel simán vissza lehet állítani amennyit akarunk, kizárt, hogy valaki eventről eventre újrapontoz.
Ezt cáfolom :) a játékos karakteremet évente többször teljesen (full ÉP, full keri, full építés) átpontoztatom s ehhez az újrapontozós lötyi nekem nagy segítség. Abban igazad van, hogy mindig van a nyereményeknél olyan ami a többségnek egy negatív - semmirekellő - dolog, én most a recepten lepődtem meg :)
 

S.Cruz

Well-Known Member
Ha nagyon szemetet akarunk keresni a cuccok között akkor a 9k-s részlegbe kéne a szerencseládát kiszúrni :) Több mint 50% eséllyel ad egy sátrat amit 25 kötvényét meg lehet venni UP boltban ( az ingyenes rész dobhat 50 kötis borítékot ), de ha a sátortól el is tekintünk és megnézzük, hogy mik lehetnek még benne azok se nagy eresztések mojo; patkók; piros folyadékok semmire nem jók szinte talán a nővelős ládának van értelme ami benne lehet mert azok nagyon meg tudják dobni a munkát de ezt olyanok mellé betenni mint az energiadoboz enyhe túlzás nem? :)

Vagy ez a láda csak az én szemem piszkálja nagyon ott? :)
 

DeletedUser15763

Vendég
Ha nagyon szemetet akarunk keresni a cuccok között akkor a 9k-s részlegbe kéne a szerencseládát kiszúrni :) Több mint 50% eséllyel ad egy sátrat amit 25 kötvényét meg lehet venni UP boltban ( az ingyenes rész dobhat 50 kötis borítékot ), de ha a sátortól el is tekintünk és megnézzük, hogy mik lehetnek még benne azok se nagy eresztések mojo; patkók; piros folyadékok semmire nem jók szinte talán a nővelős ládának van értelme ami benne lehet mert azok nagyon meg tudják dobni a munkát de ezt olyanok mellé betenni mint az energiadoboz enyhe túlzás nem? :)

Vagy ez a láda csak az én szemem piszkálja nagyon ott? :)

Német Inno-West/bétawest ombudsmanoknak írhatsz. :D
 

Rák16-V2

Active Member
Szeretnék egy hibát jelenteni, minden belépéskor megjelenik egy üres chatszoba (lásd a képen: http://prntscr.com/fxhsya).
Nem nagy akadály de ha megoldható megköszönném ha eltűnne.
Lenne még egy kérdésem, milyen elhatározásból nincs bónusza a Saturiwa Íjának?
 

DeletedUser15763

Vendég
Szeretnék egy hibát jelenteni, minden belépéskor megjelenik egy üres chatszoba (lásd a képen: http://prntscr.com/fxhsya).
Nem nagy akadály de ha megoldható megköszönném ha eltűnne.
Lenne még egy kérdésem, milyen elhatározásból nincs bónusza a Saturiwa Íjának?

A tegnapi frissítéssel lett bónusza.
http://prntscr.com/fxhv8z
------------
Itt tudod beállítani, egyébként nem bug, ez van lementve nálad alapból, hogy megjelenik belépéskor. (Gondolom pipát kiveszed helyre áll.)
http://prntscr.com/fxhuj6
 

deluigi

Well-Known Member
Ezt cáfolom :) a játékos karakteremet évente többször teljesen (full ÉP, full keri, full építés) átpontoztatom s ehhez az újrapontozós lötyi nekem nagy segítség. Abban igazad van, hogy mindig van a nyereményeknél olyan ami a többségnek egy negatív - semmirekellő - dolog, én most a recepten lepődtem meg :)

a receptek ara 500k magassagban van, viszont az ujrakezdes itala, amit kaptam 48k rakiert, teljesen hasznavehetetlen (ha ujrapontozni akarok, majd megveszem 1000 kotiert)
nagy kicseszes volt iowan az ital
orokre ki lehetne szuperalni vagy berakni a 9k-sok koze...
 
Fent