Játék hibák

Old Charlie

Active Member
Ez full kamu.. múltkor párbajos szettről öltöztem át termékesbe és 4 fazekat megkaptam simán.

Ha nem hiszed majd bebizonyítom, csak most nem érek erre rá.
Ez tényleg így van, mindig futós szettben inditom a munkát és átöltözök termékesre így a végén a találatis szett bónjára járó termékmennyiséget kapom.
 

gameR29

Veterán
Sziasztok :)

Fontosnak tartom megjegyezni, hogy a terméktalálási esély annak a szettnek az értékétől függ, amely rajtatok van amikor elvállaljátok a munkát, és nem attól amely rajtatok van amikor véget ér.

Én mindig futós szettben indítom el a munkát, hogy gyorsabban odaérjek. Miután elindítottam azután szoktam átöltözni termékesre vagy olyan cuccba amibe éppen kell. ;) És hogyha például bogyót szedek akkor nem annyi bogyót kapok a munka végén mint amennyit a futós szettemben kapnék hanem annyit amennyit a termékesben kapok (értelemszerűen átöltöztem a munka elindítása után).

Összefoglalva: mindig attól a szettől függ a munka (pl. bogyószedés, templom építés) jutalma amelyik szettet a munka végén viseled, és nem attól amelyikkel elindítottad.

Ez tényleg így van, mindig futós szettben inditom a munkát és átöltözök termékesre így a végén a találatis szett bónjára járó termékmennyiséget kapom.

Amint látom már mások is írtak ezzel kapcsolatban. :)

Üdv: gamer
 

gameR29

Veterán
Gyerekek, az adminok is tévedhetnek.
Csak azért írtam le azt amit leírtam, hogy azok játékosok akik eddig ezt nem tudták, azok ne legyenek félretájékozva, ha lehet így mondani. :) Egyébként azért vagyunk emberek mert tévedünk, ha sohasem tévednénk, akkor istenek lennénk. És az adminok is hibázhatnak, hiszen ők is emberek. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ez full kamu.. múltkor párbajos szettről öltöztem át termékesbe és 4 fazekat megkaptam simán.

Ha nem hiszed majd bebizonyítom, csak most nem érek erre rá.
A csákányok mennyiségétől/milyensége is befolyásolja ezt. Ha futós szettbe kezdesz el egy munkát, de(!) az nem 5 aranycsákány akkor hiába öltözöl át utána termékesbe nem annyit fogsz kapni, mint amennyit ír. Abban az esetben, ha egyszerűbb munkát végzel, vagy olyat aminél a futós szettedbe is 5 aranycsákányt viszel be (ügyességi pontokat kimaxolod) akkor a "helyes"/"valós" mennyiséget fogod megkapni a termékes szettedben.

Amit javasolni tudok, hogy olyan ruhába kezdjétek el a munkát, amit a játék ajánl majd ezt követően vegyétek át a termékes szettet. Ha esetleg nem szeretnél könnyű prédává válni a párbajosoknak, akkor védekezős szettbe dolgozzon a karaktered majd a munka lejárta előtt pár másodperccel vegyétek vissza a termékest.
 

gameR29

Veterán
A csákányok mennyiségétől/milyensége is befolyásolja ezt. Ha futós szettbe kezdesz el egy munkát, de(!) az nem 5 aranycsákány akkor hiába öltözöl át utána termékesbe nem annyit fogsz kapni, mint amennyit ír. Abban az esetben, ha egyszerűbb munkát végzel, vagy olyat aminél a futós szettedbe is 5 aranycsákányt viszel be (ügyességi pontokat kimaxolod) akkor a "helyes"/"valós" mennyiséget fogod megkapni a termékes szettedben.

Amit javasolni tudok, hogy olyan ruhába kezdjétek el a munkát, amit a játék javasol majd ezt követően vegyétek át a termékes szettet. Ha esetleg nem szeretnél könnyű prédává válni a párbajosoknak, akkor védekezős szettbe dolgozzon a karaktered majd a munka lejárta előtt pár másodperccel vegyétek vissza a termékest.
Erről a csákányos részéről nem is tudtam, köszi a segítséget. :) Az ember mindig tanul valami újat. :)
 
PQ1t8nk.png

Lényeg, hogy már lehet játszani..
 
Fent