Játék hibák

Old Charlie

Member
Ez full kamu.. múltkor párbajos szettről öltöztem át termékesbe és 4 fazekat megkaptam simán.

Ha nem hiszed majd bebizonyítom, csak most nem érek erre rá.
Ez tényleg így van, mindig futós szettben inditom a munkát és átöltözök termékesre így a végén a találatis szett bónjára járó termékmennyiséget kapom.

gameR29

Well-Known Member
Sziasztok :)

Fontosnak tartom megjegyezni, hogy a terméktalálási esély annak a szettnek az értékétől függ, amely rajtatok van amikor elvállaljátok a munkát, és nem attól amely rajtatok van amikor véget ér.
Én mindig futós szettben indítom el a munkát, hogy gyorsabban odaérjek. Miután elindítottam azután szoktam átöltözni termékesre vagy olyan cuccba amibe éppen kell. ;) És hogyha például bogyót szedek akkor nem annyi bogyót kapok a munka végén mint amennyit a futós szettemben kapnék hanem annyit amennyit a termékesben kapok (értelemszerűen átöltöztem a munka elindítása után).

Összefoglalva: mindig attól a szettől függ a munka (pl. bogyószedés, templom építés) jutalma amelyik szettet a munka végén viseled, és nem attól amelyikkel elindítottad.

Ez tényleg így van, mindig futós szettben inditom a munkát és átöltözök termékesre így a végén a találatis szett bónjára járó termékmennyiséget kapom.
Amint látom már mások is írtak ezzel kapcsolatban. :)

Üdv: gamer

gameR29

Well-Known Member
Gyerekek, az adminok is tévedhetnek.
Csak azért írtam le azt amit leírtam, hogy azok játékosok akik eddig ezt nem tudták, azok ne legyenek félretájékozva, ha lehet így mondani. :) Egyébként azért vagyunk emberek mert tévedünk, ha sohasem tévednénk, akkor istenek lennénk. És az adminok is hibázhatnak, hiszen ők is emberek. :)

Utoljára szerkesztve:

Klar

Game Master
The West Csapat
Game Master
Ez full kamu.. múltkor párbajos szettről öltöztem át termékesbe és 4 fazekat megkaptam simán.

Ha nem hiszed majd bebizonyítom, csak most nem érek erre rá.
A csákányok mennyiségétől/milyensége is befolyásolja ezt. Ha futós szettbe kezdesz el egy munkát, de(!) az nem 5 aranycsákány akkor hiába öltözöl át utána termékesbe nem annyit fogsz kapni, mint amennyit ír. Abban az esetben, ha egyszerűbb munkát végzel, vagy olyat aminél a futós szettedbe is 5 aranycsákányt viszel be (ügyességi pontokat kimaxolod) akkor a "helyes"/"valós" mennyiséget fogod megkapni a termékes szettedben.

Amit javasolni tudok, hogy olyan ruhába kezdjétek el a munkát, amit a játék ajánl majd ezt követően vegyétek át a termékes szettet. Ha esetleg nem szeretnél könnyű prédává válni a párbajosoknak, akkor védekezős szettbe dolgozzon a karaktered majd a munka lejárta előtt pár másodperccel vegyétek vissza a termékest.

gameR29

Well-Known Member
A csákányok mennyiségétől/milyensége is befolyásolja ezt. Ha futós szettbe kezdesz el egy munkát, de(!) az nem 5 aranycsákány akkor hiába öltözöl át utána termékesbe nem annyit fogsz kapni, mint amennyit ír. Abban az esetben, ha egyszerűbb munkát végzel, vagy olyat aminél a futós szettedbe is 5 aranycsákányt viszel be (ügyességi pontokat kimaxolod) akkor a "helyes"/"valós" mennyiséget fogod megkapni a termékes szettedben.

Amit javasolni tudok, hogy olyan ruhába kezdjétek el a munkát, amit a játék javasol majd ezt követően vegyétek át a termékes szettet. Ha esetleg nem szeretnél könnyű prédává válni a párbajosoknak, akkor védekezős szettbe dolgozzon a karaktered majd a munka lejárta előtt pár másodperccel vegyétek vissza a termékest.
Erről a csákányos részéről nem is tudtam, köszi a segítséget. :) Az ember mindig tanul valami újat. :)

Mandarinrece

Game Master
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
TW Times szerkesztő
Eseményszervező
A fekete erdei zsebkés 45 lovaglást ad, pedig a wikin 0.5 van szintenként, tehát 75öt kéne.
A pisztoly 75öt ad. Vagy a wikit, vagy a játékban való javítást kérném! Köszi :)
Köszönjük a jelzést, a hibát továbbítjuk a fejlesztők felé. A wikin addig átírtam a jelenlegi értékekre.