Játék hibák

-Lótusz-

Active Member
vásár.jpg Sziasztok, szép napot!

Kérdésem lenne, miért nem tudom lezárni a vásár feladatot, holott teljesítettem, egyszerűen eltűnt, de a kalandkönyvben nyitva maradt. A feladatért kapott jutalmat is megkaptam, legalább is az értesítésben :D
Köszönöm a segítséget, -Lótusz- Georgia
 

-Lótusz-

Active Member
A vásáros kalandokat csak a vásár megnyitása ELŐTT tudod lezárni.
Bocsánat, de a vásár építésének befejezését sem tudom lezárni.

A másik, miért írja ki a "A múlt égő kisértetei" feladatban, a női fésűre, hogy csak férfiak viselhetik és nem engedi felvenni.
Nem túl sok a hiba mostanába? Miért mostoha a magyar szerver? Tele hibákkal, buggal, így egyáltalán nem élvezetes a játék, na meg a feladat fordításáról ne is beszéljünk, mert, hogy az sem szokott időben megérkezni, lengyelül, spanyolul, meg akármilyen nyelven meg van, de magyarul, a legtöbb esetben nem érkezik meg időben.
A harmadik kérdésem, a kő hol található, mert kavics és gránit van a fegyverkovácsnál, de kö az nincs :D
Köszönöm, -Lótusz-
 

DeletedUser17843

Vendég
Nézz körül a Gépház jelenti topicban, le van írva minden.

A fordítással pedig jó ideje nincsen gond, legalábbis időben érkezik, a hibák pedig minden szerveren léteznek, nem csak a magyaron, ez egy csúnya tévedés.
 
Javaslom, a játék hibák oldal eltörlését. Mostantól olyan topicot kellene nyitni ahova le lehetne írni, hogy mi működik még a játékban.
Kezeljünk mindent bugosként.

Az új téma neve lehetne: Ami még működik a játékban

Példák:
- A kijelentkezés gomb működik.
- Rögvásárlás többnyire működik.
- Olykor-olykor lehet berakni új profilképet városnak
stb.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Javaslom, a játék hibák oldal eltörlését. Mostantól olyan topicot kellene nyitni ahova le lehetne írni, hogy mi működik még a játékban.
Kezeljünk mindent bugosként.

Az új téma neve lehetne: Ami még működik a játékban

Példák:
- A kijelentkezés gomb működik.
- Rögvásárlás többnyire működik.
- Olykor-olykor lehet berakni új profilképet városnak
stb.


:D :D Enzo be tud még mindig lépni a fórumra, ez is működik. :D
 

-Lótusz-

Active Member
Nézz körül a Gépház jelenti topicban, le van írva minden.

A fordítással pedig jó ideje nincsen gond, legalábbis időben érkezik, a hibák pedig minden szerveren léteznek, nem csak a magyaron, ez egy csúnya tévedés.

Köszönöm a válaszokat, de arra még mindig nem kaptam választ, hogy a vásárépítést miért nem tudom lezárni, holott a vasár már rég felépűlt, a kalandkönyvemben és a feladatok között is még mindig nyitva :(

Köszönöm -Lótusz-
 
Lenne pár önkéntes a játékos bázisból aki szívesen segítene rendbe rakni a játékot. Csak ugye a cég lusta írni egy felhívást, hogy önkéntes melósókat keres meg ötletgazdákat. Meg "az milyen má?"

Ja és kb. 10 perc fogalmazásba kerülne egy rendes hosszabb magyarázkodós, segítségkérős felhívás megírása a vezetők részéről. De ugye az idő pénz. :D Zéró befektetéssel meg nehéz lesz lassan profitot termelni.
 

LDuck

Veteran Member
Bejött így utólag a hógolyós és az edisonos eredmény. Csak épp... hibásan talán? Vagy valami csalafintasággal? Hógólyót jelzi is, hogy megvan mind a 70, de mégis szürke, nem adta meg:
upload_2019-4-24_15-32-6.png

Edisonos eredmény sincs meg, pedig a szett már több napja.
 
Fent