Archivált Játékötletelés a speed világra

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ahhoz atkellene masolni a 150-es karaktereket mellette a kivalasztott szettet, szerintem a magyar oldalrol erre nincs lehetoseg, a klonozasra. Pici karakterekkel meg ertelmetlen az egesz, ott a lehetoseg akkor a tobbi szerveren gyakorolni...

Menj fel német szerverre, ott se történt másolás csak bedobott mindenkit 150-re még a magyarok tömegét is :D

Meg dobott mindenkinek kb. minden szettet is.

Ugyanezt a magyar supp is megcsinálhatná, vannak elég okosak hozzá :) Szerintem.
 

DeletedUser17483

Vendég
Ugyanezt a magyar supp is megcsinálhatná, vannak elég okosak hozzá :) Szerintem.

nem kötekedésnek, de szerintem nem "okosak" kelllenek hozzá, hanem engedély, csak úgy nem szórhatnak mindenkinek 150es szintet, meg az összes szettet .... németeknél más, mert ők döntenek
 

DeletedUser15763

Vendég
Menj fel német szerverre, ott se történt másolás csak bedobott mindenkit 150-re még a magyarok tömegét is :D

Meg dobott mindenkinek kb. minden szettet is.

Ugyanezt a magyar supp is megcsinálhatná, vannak elég okosak hozzá :) Szerintem.

Megnéztem, láttam. Ez van, itt nem lesz sztem. :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
nem kötekedésnek, de szerintem nem "okosak" kelllenek hozzá, hanem engedély, csak úgy nem szórhatnak mindenkinek 150es szintet, meg az összes szettet .... németeknél más, mert ők döntenek


Vannak elég okosak hozzá, hogy kérjenek engedélyt és így ez által megcsinálják.

Így, már stimmel?

:)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Hát, ha a németek nyerni akarnak, akkor nemigen lesz más nemzetnek edzőtábora, de ha a németek igazságosak, akkor lesz későbbiekben mindenkinek.
 

kopoltyu

Active Member
Nem sok értelmét látom az edzőtábornak..
Mit gyakorolnak? a pontozást? a fellépést? vagy a termékgyűjtést a buffokhoz? Lehet hogy a németeknek kell a gyakorlás, de úgy gondolom, hogy a Magyarok képesek jó eredményt elérni ilyen tréning szerver nélkül is...

Mi kell a jó szerepléshez?

150 150es játékos, sok rög a sok pontozáshoz, 5ös fejlesztett puska és vagy fényes szett, plusz 2-3 erődös szett és jól megszervezett termékgyűjtés a buffokhoz és egy jó irányító..
 

DeletedUser15763

Vendég
Nem sok értelmét látom az edzőtábornak..
Mit gyakorolnak? a pontozást? a fellépést? vagy a termékgyűjtést a buffokhoz? Lehet hogy a németeknek kell a gyakorlás, de úgy gondolom, hogy a Magyarok képesek jó eredményt elérni ilyen tréning szerver nélkül is...

Mi kell a jó szerepléshez?

150 150es játékos, sok rög a sok pontozáshoz, 5ös fejlesztett puska és vagy fényes szett, plusz 2-3 erődös szett és jól megszervezett termékgyűjtés a buffokhoz és egy jó irányító..

Annyira nem értek veled egyet.
Felmentem a németre, miután Krisz úr jelezte a lehetőséget. Jó lenne a magyarra is ilyen lehetőség, de abból 100% h nem lesz semmi. :D
Fent van egy csomó szett, amit kasztonként tesztelhetsz. 100 löttyöt is kaptál, úgyhogy a pontozás ingyen van. Minden szettet kipróbálhatsz az alapon, és emelet látod h mire érdemes rágyúrni a nemzetközin. (Vagy éppen a németeket ismerheted meg, hogy mit erőltetnek, és annak az ellenszerét alkalmazni majd ellenük.)

Apró dolgokat vehetsz észre rajta, h miben fejlődj, miben legyél erősebb (120 vs 140 csatáknál tudod tökélyesíteni a tudásodat). Wright repcsi szett vs pizarro lószett. Tesztek nélkül vajon melyiket választanád? Vagy pedig Hombre ruha+pizarro lószett vs Pizarro ruha+hombre lószett hombre fegyószettekkel stb kombinációk.
Vajon melyiket érdemes választani, kasztonként?

Szóval az egésznek a lényege az, hogy ha felmászik az ember 150 tuli+450 képponttal lesz egy alap képe, hogy mire is pontozzon. Mert kasztonként, szettenként, tuningként más és másra kell tenni ezeket a pontokat. Szűk 1 év alatt olyan 200 pontozást gyártottam mások alá, úgyhogy tudom, hogy miről beszélek. Azonos pontozást nem tudtam gyártani senki alá.

Nem lesz pl nekem se uaz a pontozás mint Florin van, mert itt csak 150-450 pont van a 222-618 helyett. Szóval igenis érdemes tesztelni, mert itt már jelentős épp csökkenés van. (Full ép meg nem pálya minden kasztnál tavaly ősz óta.)

Erről órákat tudnék írni.... de nem untatok vele senkit se... legnagyobb kihívás a pontozások, kasztonként mire tenni a pontot, melyik szettet érdemes beszerezni az 5ös egylövetűekre. Ki milyen bónuszos szettet vinne ki, pl.: senkinek nem jutna eszébe ez az utóbbi se, kapásból 150ből rajtam kívül senki nem fogná a leejét és vinné ki a +6 támadás miatt. Figyeltem az idei évet V1-Flori-Eldo szervereken sehol nem használják de a csapat számára sokat jelentene 1-1 támadáson, ha van 4-5 bónuszos ember. Egyszerűen sokkal jobb lesz 1-1 csapat ha full bónuszos emberek beáldozzák magukat, sokkal jobban találnak térnek, sebeznek hatására...

Vagy éppen ki tuningolná agyon a poncéját, hogy 0 ponttal elérje a 9500as határt a lőszeröv receptért és stb... ezek olyan dolgok, hogy nem csak ennyiből áll, mint ahogy leírtad 1 mondatba, ettől sokkal tágabb a dolog.... persze attól függ h ki veszi a vállára a dolgokat, és valósítja meg ezeket a dolgokat... ha figyelünk ezekre, és a balosokra h 3-4-5sökkel legyünk tele mellette kemény ellenállós szettekkel és jó pontozásokkal, akár nyerhetünk is 1 kiváló irányító oldalán...

De jó lenne a szettek, kasztok, pontozások miatt egy hasonló magyar szerver, hogy lássák az emberek, hogy érdemes lenne már eldobni a Bob-Black-Dead szetteket, és kicserélni másra, vagy pedig újabb kombinációkat fedezhessen fel, amivel eredményesebb lehet, mert nem mindenki alatt van meg minden szett, van akinek csak egy dead vagy villa szettje van, és azt se tudja továbbiakba, hogy a többi mire jó... végén meg úgy járunk, mint a múltkor, hogy valaki egy natty szettet hozz ki... és stb... erre jó lenne egy ilyen szerver, h a játékosok tudása emelkedjen, ha emelkedik, emelkedik a mi oldalunk esélye is, ahhoz h nyerjünk. Az előző bajnokságon éppen a szettek miatt ment el a döntő kb... a lengyelek sokkal jobbak voltak szettekbe, puskákba nálunk, és csak Pasnak köszönhettük, hogy odáig tudtunk menetelni, illetve a németek is jobbak voltak szettileg, mint mi... szóval igenis jó lenne egy hasonló edzőtábor. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

kopoltyu

Active Member
Van benne igazság, de egy tréningszerverre soha nem tudsz egyszerre maximum létszámot felvinni. Jó a sok csillivilli szett, de a versenyre csak a saját ruhatáradból válogathatsz. A pontozások meg... ha a saját szervereken nem tapasztalta ki valaki akkor az régen rossz.. Persze vannak nagy segítségek akik sokat tudnak segíteni, aki eddig nem tesztelgetett az inkább hallgasson a segítségre..
 

DeletedUser15763

Vendég
http://tw-db.info/?strana=invent&x=c1ccd214c6e514a426d1e167cebdff52344a2d16
Eme lehetőségekből végtelenségig lehet tesztelni, számolni.

Jó a sok csillivilli szett, de a versenyre csak a saját ruhatáradból válogathatsz.

Ha tesztelsz, akkor látod, h érdemes-e váltani ruhát vagy se.
Látom, hogy Floridán párbajhőskarakterként a BB erőltetted, de lehet érdemes lenne lecserélned Pat Gre? Eme szervereken kitudnád tesztelni, hogy irisként, melyik válik be (BB tuningolva nem biztos h egy alap Pat Gvel egyenlő lesz). Tankként nehezebb, ott több szett van a játékba, nem két szettbe kell ott gondolkozni, hanem majdnem minden szettbe, ami elérhető a játékba.
Vagy nézzük meg engemet a Floridai karakterem alatt lévő lószett, kiváló a wright, de a nemzetközire pl a pizarro lószett éri meg a számolások alapján (vagy Hombre, ha épesként kell menni), mert ott védésen pl nem sebezni, nem találni kell, hanem minél több ép mellett minél jobb ellenállást kivitelezni kalandorként, és sorolhatnám. Rengeteg szett van a játékba, még van idő módosítani a régi bevált taktikákon eme szerver hatására, szóval érdemes lenne indítani a magyaroknál is, nem kell itt 400 aktív harcosnak lennie, hanem egy kis reklámmal, facen, és a főoldalon keresztül egy közepesben, vagy ha úgy sikerül akár nagy erődbe is lehetne tesztelni...
A pontozások meg... ha a saját szervereken nem tapasztalta ki valaki akkor az régen rossz..

Iris voltál régen, és most is az vagy építőként kb, nem tudod, hogy milyen nehéz egy jó tank pontozást belőni. A tavalyi változások óta hidd el sokan nem képesek kitapasztalni a dolgokat, mert rengetegen úgy játszanak, hogy kattol napközbe gondolkozás nélkül munkákat, és este pedig elmegy harcolni gondolkozás nélkül. Az emberek 90% nem használja az eszét, és így a tudásuk nem nagy, ennek hatására a szetteket sem húzták egekig, vagy pedig régi szettekbe tolják alapon pl dd-bb-bdvel. Ezért lenne értelme ennek a szervernek, hogy kitapasztalják egyes kasztokon a szetteket, pontozás módokat.
Emelet, van olyan, aki minden szeron tolja más és más kaszttal, és ha van lehetőség kimenni nem fogja tudni h melyiket vigye, és eme teszt alapján könnyedén eltudná dönteni, hogy melyik kasztnak, melyik szettnek lenne értelme alatta kivinni...

Sorolhatnám az érveket tovább, de sok értelme nem lesz, mert itt ilyen nem lesz. :) Ha mégis lenne, én annak nagyon örülnék.
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok!
Mi ilyen lehetőséget mint a németek edzőtábora nem kaptunk (ahogy más nemzet sem), de ez nem is azért lett létrehozva náluk, hogy a német csapat most ott csudi előnyre tesz szert mert gyakorolgat, hanem a háttért tesztelik a kollégák. Pl automatikusan fog történni a játékos karakterek szint és táska beállítása, a gyakorolgatás inkább ez miatt van.
De mi sem ülünk tétlen :P a kiszivárgott infok alapján állítjuk fel a saját teendőinket, hogy mikor a rajt zászló megjelenik és a kiírás megtörténik már minden flottul menjen.

Ma zárul a nyári fénykép verseny, még van időtök... nosza :)
 

DeletedUser17463

Vendég
Nem sok értelmét látom az edzőtábornak..
Mit gyakorolnak? a pontozást? a fellépést? vagy a termékgyűjtést a buffokhoz? Lehet hogy a németeknek kell a gyakorlás, de úgy gondolom, hogy a Magyarok képesek jó eredményt elérni ilyen tréning szerver nélkül is...

Mi kell a jó szerepléshez?

150 150es játékos, sok rög a sok pontozáshoz, 5ös fejlesztett puska és vagy fényes szett, plusz 2-3 erődös szett és jól megszervezett termékgyűjtés a buffokhoz és egy jó irányító..

Nem kötekedésnek szánom, de csak lepötyögöm már...
A németek azt gyakorolják, amiben amúgy is jók, az összetartást!
Ez a magyarokról nem mondható el, ahol két magyar megjelenik, ott azonnal irigység, széthúzás lesz.
Nagyon is ráférne a magyarokra a tréning -, és egy kis önvizsgálat!
- hogy mi kell a jó szerepléshez? ...elfelejteni a túlzott önbizalmat!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17463

Vendég
Sziasztok!
Mi ilyen lehetőséget mint a németek edzőtábora nem kaptunk (ahogy más nemzet sem), de ez nem is azért lett létrehozva náluk, hogy a német csapat most ott csudi előnyre tesz szert mert gyakorolgat, hanem a háttért tesztelik a kollégák. Pl automatikusan fog történni a játékos karakterek szint és táska beállítása, a gyakorolgatás inkább ez miatt van.
De mi sem ülünk tétlen :p a kiszivárgott infok alapján állítjuk fel a saját teendőinket, hogy mikor a rajt zászló megjelenik és a kiírás megtörténik már minden flottul menjen.

Ma zárul a nyári fénykép verseny, még van időtök... nosza :)

Sajnálom, hogy nem tudtam fényképet küldeni a versenyre :(
- fényt kapott a film és nem sikerült a felvétel
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok!
Mi ilyen lehetőséget mint a németek edzőtábora nem kaptunk (ahogy más nemzet sem), de ez nem is azért lett létrehozva náluk, hogy a német csapat most ott csudi előnyre tesz szert mert gyakorolgat, hanem a háttért tesztelik a kollégák. Pl automatikusan fog történni a játékos karakterek szint és táska beállítása, a gyakorolgatás inkább ez miatt van.
De mi sem ülünk tétlen :p a kiszivárgott infok alapján állítjuk fel a saját teendőinket, hogy mikor a rajt zászló megjelenik és a kiírás megtörténik már minden flottul menjen.

Ma zárul a nyári fénykép verseny, még van időtök... nosza :)

Első benyomás, itt kiképzés megy :D. Formációk, kasztok, pontozások, ruha követelmények... szóval... Pl.: 12k épes full épes hombrés kalandort követeltek... csak úgy kapott XY rangot, és sorolhatnám... minden harcon más-mást követelnek, pontozások szettekbe stb...
Azért szóval van itt előny dögivel... amit összerakhatnak 50 nap alatt...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent