Játék hibák

Kenneth G

Kroki-fan
A kalandsor elérhető:
2020. október 30. 10:00 - 2020. november 14. 23:59
november 14 előtt jönni fog az event. Az már nagyobb baj, hogy jelenleg az új kalandsorban ami jönni fog "csak" 3 hiba van. :D
Azt nem tudtam mikor jön, mert tájékoztatást én még nem láttam itt. (mást nem nagyon néztem)
 

DeletedUser17653

Vendég
Bocs, ezt muszáj. Nagyon egyszerűen, halottak napi event lesz, körömvirágot gyűjtögetünk, amit Cempasúchil Flowers / flowers-nek neveznek angolul. Az új kaland megannyi újítást tartalmaz, amely csodássá teszik az egész univerzumot.
Például:
  1. Az új kaland 10 bab helyett 110-et kér. Nem baj, kifarmolható
  2. Kukoricalisztet kell leadni a kalandban. Mindenkinek. Amugy nem eladható.
  3. Ez már egy kicsit bonyolultabb. 200 valamit kell küldeni, és fogadni a barátos akció keretein belül, ami nem baj, mert kell a háromnapos ünnephez is küldeni virágot...
De van egy kis bibi. Csatolok egy képet, ott látszik minden, ami problémás lehet. Keressétek meg mi a hiba.

Az a probléma, hogy a kaland 200 sziveket kér küldésre és fogadásra. Nem körömvirágot. Körömvirágot nem fogad el.



Eddig is nagyon szerettem ezt az eventet (nem), de ez mindent visz.
 

Csatolmányok

  • letöltés (5).png
    letöltés (5).png
    185 KB · Megtekintések: 22

jaklee

Veteran Member
Bocs, ezt muszáj. Nagyon egyszerűen, halottak napi event lesz, körömvirágot gyűjtögetünk, amit Cempasúchil Flowers / flowers-nek neveznek angolul. Az új kaland megannyi újítást tartalmaz, amely csodássá teszik az egész univerzumot.
Például:
  1. Az új kaland 10 bab helyett 110-et kér. Nem baj, kifarmolható
  2. Kukoricalisztet kell leadni a kalandban. Mindenkinek. Amugy nem eladható.
  3. Ez már egy kicsit bonyolultabb. 200 valamit kell küldeni, és fogadni a barátos akció keretein belül, ami nem baj, mert kell a háromnapos ünnephez is küldeni virágot...
De van egy kis bibi. Csatolok egy képet, ott látszik minden, ami problémás lehet. Keressétek meg mi a hiba.

Az a probléma, hogy a kaland 200 sziveket kér küldésre és fogadásra. Nem körömvirágot. Körömvirágot nem fogad el.



Eddig is nagyon szerettem ezt az eventet (nem), de ez mindent visz.


Milyen szerencse, hogy béta szerver pont erre van, hogy kiderüljenek és javításra kerüljenek az ezekhez hasonló hibák :) :) :)
 

Deleted User - 830577

Vendég
A fekete erdei szett, miért nem fejleszthető? Így nem sok semmi értelme van, hogy el lehet adni.
Az az értelme, hogy egyrészt nem kell megtartanod a karaktered neméhez nem megfelelő tárgyakat, másrészt olyanok is megtudják venni, akik az event alatt még nem játszottak, vagy valamit nem tudtak megszerezni a szettből.
 

Deleted User - 830577

Vendég
Ma Lousianán 12 órával korábban indult az Awe erődharc. Igaz, kihívták ma délutánra újra, de most meg a számláló egy nappal többet mutat a hátralévő időre. Mintha holnap lenne a harc.
 

Csatolmányok

  • awesomia2.jpg
    awesomia2.jpg
    702 KB · Megtekintések: 16

Robert117

Legendary player (Retired)
Viszont a Csibe szett "cipőjénél" valóban hiba van, mert gondolom az ott nem 200% regeneráció akart volna lenni, a többi darabot elnézve.
 
Fent