Kibeszélő Independence város megalapítása

krisztiánm

Member
Most párhuzamosan 2 gyűjtögetős event fut, remélem a tavalyi Szent Patrik napi gyűjtögetés is bekerül nemsokára. De még így is kevésnek érzem az eventeket ebben az időszakban. Esetleg számíthatunk majd egy negyedikre is? Illetve javaslom a találati esély csökkentését is, túl hamar összejön az a 100 táska Képernyőkép 2022-03-16 165819.png
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
több karakter 1 világra??? szóval csalsz.. :)
ill akkor is csak ugyanúgy kell csinálnod mindent

borzalmas ez a 3 event egyiket úgyis hanyagolod . máskor hetekig nincs semmi aztán bumm... azért aki ezeket kitalálja nem tudom mit gondolt

Azt nem állítom hogy a legideálisabb de azért az hogy megcsinálhatatlan se mondanám, mivel elég sok átfedés van a kalandok között. A táska kiszedés kb 6 óra volt ami miatt 1 kalandot nem tudtam lezárni az érmesből,ennyi.
 

Sziszi93

Member
Sziasztok! :)

Ahogy mondtátok elindult több event is egyszerre, ami mind gyűjtögetős és tényleg sok időt és energiát követel, így mielőtt megköveznétek nem a dolog bonyolítása lenne a célom, csupán egy érdeklődő kérdést szeretnék feltenni...

A tavalyi Szent Patrik kalandsor is elérhetővé vált, de én csalódott vagyok, mert azt hittem lesz új kalandsor is... Hisz tavaly a leírásban azt ígérték, hogy most folytatják és a teljes szett vagy legalábbis további részei lesznek megszerezhetőek... Erre elindult egy teljesen más jellegű event... A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy van rá esély, hogy folytatják vagy akkor marad a félbemaradt szett és ennyi volt?

Sziszi
 
Sok mindent ígértek már, de tudjuk, hogy az ígérgetés csak egy dolog miatt van; Megtartani a maradék játékos érdeklődését, kiváncsiságát, - reményt táplálnak bennünk, hogy jobb lesz, közben eladják újra és újra ugyanazokat a semmitérő rögös tárgyaikat amivel még kifacsarhatnak belőlünk pár eurót a bezárásig. De valódi nagy változás már nem lesz.
Aki ennek tudatában tudja élvezni még a játékot az fog találni szórakozást benne, de nagy újdonságokra nem kell számítani. Nem az a baj, hogy nem jön több nagy frissítés, az a baj hogy szánalmassá vált az ígérgetés a játékosok felé. A Magyar support csapat ennek ellenére megtesz mindent, hogy élvezhetővé tegyék a játékunkat, szóval minden tiszteletem feléjük.
 
Fent