Mini-event Independence város megalapítása

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Üdvözlet kedves Cowboyok Cowgirlök,

Henryt meghívták Independence város alapítási ünnepére. Magával kellene vinnie a várostérképet, ami valahol a házában található, ám ezt sajnálatos módon épp nem találja. Tudsz neki segíteni, hogy megtalálja a térképet? Össze kell kapnia magát és elvinnie, amit megígért. Siessetek, sajnos időszűkében vagyunk!



item_52793.png



Március 16. 12:00-tól egészen március 29. 12:00-ig lehetőségetek lesz találni 100 db ritka, dokumentumokkal teli táskát, mindössze egy kis szerencse kell hozzá a munkák elvégzése során. Mindegyik batyuban található egy kis ajándék, ami megkönnyítheti a mindennapjaitokat a prérin. Szóval nem árt, ha nyitva tartjátok a szemeteket! Néhány tasiban azonban egy kalandtárgyat is lehet találni a kis apróság helyett. Ezekre a tárgyakra szükségetek lesz, hogy le tudjátok majd zárni a küldetéseket. Az esemény alatt elérhető lesz egy vadiúj kalandsor "Hol van a térkép?", ami minden 30-as szintet elért játékos számára elérető lesz, aki lezárta a "Mentsd meg a kocsmát 2." kalandsort. Az új kalandsor 7 küldetést fog tartalmazni.


Gondoltunk azokra a játékosokra is, akik új eredményeket szeretnének kapni. Ez alkalommal 3 új eredményt érhettek majd el.

  • "Találd meg az összes táskát" a 100 db dokumentumokkal teli táska megtalálásáért
  • "Találtam egy térképet" a "Hol van a térkép?" kalandor befejezéséért
  • "Minden ajándék az enyém" a gyűjtőkártyák összegyűjtéséért

Mit rejthetnek a táskák?

IkonNév%
item_52794.png
Maréknyi szivar9.09%
item_52795.png
Precíziós puska9.09%
item_52796.png
Dédipapa pipája5.45%
item_52797.png
Régi érem9.09%
item_52798.png
Zászlók5.45%
item_52799.png
Independence város gyűjtőkártya9.09%

grey_letter.png
40 Kötvény3.64%
violett_letter.png
90 Kötvény1.82%
green_letter.png
200 Kötvény0.91%
character_award.png
Karakter bónusz medál3.63%
regen_award.png
Energia bónusz medál3.63%
automation_award.png
Automatizálás bónusz medál3.63%
money_award.png
Magasabb jövedelem bónusz medál3.63%
3days_vip_bonus.png
3 napos VIP bónusz1.9%
luck_boost.png
Szerencse növelő2%
product_boost.png
Találati esély növelő2%
xp_boost.png
Tapasztalat növelő2%
dollar_boost.png
Fizetség növelő2%
first_aid_kit.png
Elsősegély doboz0.54%
fortune_cookie.png
Szerencsesüti5.45%
lifejuice.png
Életszérum5.45%
liquidlife.png
Folyékony élet3.63%
tabacopipe.png
Megtöltött békepipa1.81%
spinach.png
Spenótkonzerv1.09%
events_2016_chest_6.png
Energia doboz0.36%
easter_2016_chest1.png
A detektív ládája0.72%
easter_2016_chest2.png
A vándor ládája0.72%
easter_2016_chest3.png
Shawnee ládája0.72%
easter2015_set_chest_1.png
Wyatt Earp ládája0.72%
easter2015_set_chest_2.png
Flint Eastwood ládája0.72%
easter2015_set_chest_3.png
Eric Pinter ládája0.72%


A kalandsor teljesítése alatt szükség lesz majd 5 tárgyra, amit a prérin lehet meglelni. A lenti spoilerben található, hogy melyik tárgyat melyik munka elvégzésével kaphatjátok meg. Amennyiben a kalandsort teljesen egyedül szeretnétek teljesíteni, ajánljuk, hogy a spoiler fület ne nyissátok le így a kalandsor szövegéből kell rájönnötök!



item_52806.png
A várostérkép első részeKőfejtésFejezd be "A térkép első darabja" küldetést
item_52807.png
A várostérkép második részeHódvadászatFejezd be "A térkép második darabja" küldetést
item_52808.png
A várostérkép harmadik részeFolyómeder kiegyenesítéseFejezd be "A térkép harmadik darabja" küldetést
item_52809.png
A várostérkép negyedik részeSírásásFejezd be "A térkép negyedik darabja" küldetést
item_52810.png
A várostérkép ötödik részeFűnyírás a legelőnFejezd be "A térkép ötödik darabja" küldetést


Reméljük élvezni fogjátok ezt az eseményt, és ne feledjétek megosztani véleményeteket a kibeszélőben!

Üdvözlettel,
A The West csapata
:mexican:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent