Kibeszélő IFBC 3

LDuck

Well-Known Member
válaszom erre:
Nem tudom miért írtad ezt, de a 2 évvel ezelőtti Bajnokságon igen is 150 talpig jó harcos képviselte Magyarországot. Hogy Te tagja voltál e a csapatnak nem tudom.Ha nem voltál tagja -akkor nem értem miért sértegeted Őket- miért beszélsz így róluk - ha igen akkor meg Barátom Te sem vagy normális. Sajnálom hogy így vélekedsz-dicsőséget hoztak nekünk -hirdetve a magyar virtust. tisztelettel Telebaki
Nemhogy tagja voltam, de a fő-fő szervező mellett ültem végig az egészet. Pontosan ezért tudom, hogy nem volt mind a 150 talpig jó harcos, se talpig jó játékos :) Nem a levegőbe beszéltem látatlanul. És igen, megnyertük, de nem emiatt, hanem ennek ellenére. Mi lett volna, ha mind a 150 szuper? :)

01winetou

Member
Sziasztok!

Az 1. csapat listáján DE-Ági neve "DE-Agi"-nak, dagályé "dagaly"-nak, holdfény lányé "holdfeny lany"-nak (de ő a 2-es csapatban is szerepel holdfény lány néven) és Mákostésztáé "Makosteszta"-nak van írva (lehet, hogy van még több ilyen, ránézésre ezeket láttam).
Ők kérték, hogy ne legyen ékezet a nevükben?

Ráadásul Speed Style is szerepel mindkét névsorban, az elsőben egy szokatlan helyen: katt ide.

Utoljára szerkesztve:

LDuck

Well-Known Member
Sziasztok!

Az 1. csapat listáján DE-Ági neve "DE-Agi"-nak, dagályé "dagaly"-nak, holdfény lányé "holdfeny lany"-nak (de ő a 2-es csapatban is szerepel holdfény lány néven) és Mákostésztáé "Makosteszta"-nak van írva (lehet, hogy van még több ilyen, ránézésre ezeket láttam).

Ráadásul Speed Style is szerepel mindkét névsorban, az elsőben egy szokatlan helyen: katt ide.
A nemzetközi szerver nem képes kezelni az ékezetes neveket :) Tehát olyannal nem tud az ember regizni oda.

Klar

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!

Szia!

Az eseményszerveren nem lehet ékezetes névvel beregisztrálni. Ezek a játékosok ilyen névvel jelentkeztek a szerverre. Speed esetében valaki olyan helyére lett beírva, aki eddig ott szerepelt de nem kíván részt venni az eseményen. A lista nem ABC sorrendben van megírva.

Köszönjük, hogy ilyen figyelmes vagy, (kivettem a két nevet a listából) és észrevételeiddel segíted a munkánkat. :)

minyon

Well-Known Member
105 ember kéne, abból van 58 valóban nem kell megmenteni.
Enzo, el lesznek 1-2 nemzet embereivel még, úgy is tudnak az itteni vezető jelöltek folyékonyan angolul, tökéletesen tudnak irányítani, szervezni, koordinálni, van több éves tapasztalatuk szövetség vezetésben, és mindenki tud kommunikálni majd nemzetközi nyelven, s nem magyarul vagy lengyelül németül csehül oroszul. Nem lesz bajuk.