Kibeszélő IFBC 3

LDuck

Well-Known Member
Őszintén én nemigazán néztem. Úgy tűnik, nem csak nálunk csökkent le eléggé az aktív erős játékosok száma :) Máshol is gondok vannak. Azok sem olyan erősek idén, akik 2 éve azok voltak. Várhatóan a német, cseh, olasz, lengyel lehet kemény dió, de a mázlifaktor bárkinek kedvezhet.

Robert117

Active Member
Őszintén én nemigazán néztem. Úgy tűnik, nem csak nálunk csökkent le eléggé az aktív erős játékosok száma :) Máshol is gondok vannak. Azok sem olyan erősek idén, akik 2 éve azok voltak. Várhatóan a német, cseh, olasz, lengyel lehet kemény dió, de a mázlifaktor bárkinek kedvezhet.
Ne felejtsük el az International csapatot sem, rájuk is érdemes figyelni. ;)

Aviendha

Active Member
vicces ez az aranypuska küldetés

Más emberek: Shots dodged on fort battle (75/75)

DE-Agi és valószínű még valaki: Büntetőpontok osztása a magyar csapaton belül, hogy bannoltasson pár embert csak mert csúnyán beszélünk egymás között és nem elég érett elfogadni azt, hogy nem ettől lesz ő kevesebb és sérti a kis lelkét. (75/75)
Nem is az a hibás, aki szájából non-stop olyan ocsmányság ömlik kifele, hogy többet kéne sípolni a beszédét mint R2-D2-ét, és emiatt a csapat fele már fel se megy a játékra, nem jelentkezik erődharcra, nem figyel a kritikán aluli stílusban beszélő irányítóra. Neeem, keressünk másban hibát :)

bobojsza

Active Member
vicces ez az aranypuska küldetés

Más emberek: Shots dodged on fort battle (75/75)

DE-Agi és valószínű még valaki: Büntetőpontok osztása a magyar csapaton belül, hogy bannoltasson pár embert csak mert csúnyán beszélünk egymás között és nem elég érett elfogadni azt, hogy nem ettől lesz ő kevesebb és sérti a kis lelkét. (75/75)

Az a bal, hogy olyan embert gyanusítasz akinek a nyomába soha nem fogsz felérni...
Kicsit nekem olyan érzésem van, hogy elkezdesz mutogatni másokra, mert nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnéd és a felelősséget holmi koholt vádakkal magadról letenni.
Te aki a játék asztalára semmit nem tettél le, csak kritizálod az olyan régi játékosokat akik sok mindent letettek az asztalra.

No para, nem jött össze, van még mit gyakorolnod...
Főleg emberileg...

Aston*

Active Member
:DD Ugyanúgy 10 pontot bezsebeltem, pedig én összes bizalmamat olyanokba IS vetettem akik egy fikarcnyit sem érdemelnének.

és lehet én sem érdemlek, de a csapat igen.. ugyhogy büszkék lehettek magatookra gratulálok magyarország