Kibeszélő IFBC 3

LDuck

Well-Known Member
FIGYELEM!
2-nél több csapatot, amelyek még versenyképesek is, nem tudunk kirakni csak magyar játékosokkal.
Habár nem nemzeti torna, de valószínűleg mindkét alakuló csapatunk csak magyarokban gondolkodik.
Arra kérnék mindenkit, hogy alaposan gondolja meg, melyik csapatba jelentkezik! Ne kelljen utólagosan variálni, épp elég nehéz a szervezőknek összeállítani a megfelelő kereteket.

Tehát jelen állás, és a lehetőségeink "kimaxolása" alapján a következő 2 magyar csapat fog indulni:
-V1 és El Dorado közös csapata Ernest Roahmyer, Tomixxx és belzebub szervezésében. (Jobbára ennek a két világnak a játékosaival.)
-A Support által szervezett csapat (A Főként V1-es és El Do-s játékosokból álló másik csapatban nem szereplő emberekkel, valószínűleg főként floridai játékosmaggal, illetve a további világok aktív erődöseivel.)

Előbbi csapatba való jelentkezéshez keressétek a 3 szervezőt, utóbbihoz való jelentkezéshez a fórum erre kijelölt topic-jában, az ottani leírásnak megfelelően tudtok jelentkezni!

Mindkét csapat érdekében tartsuk magunkat ezekhez, hogy a leggördülékenyebben tudjunk két igazán erős, versenyképes csapatot összeállítani!

IFBC2020 Hajrá Magyarok!
Én a 2 rendes, magát odatevő csapat kiállításában sem bízom. Főleg hogy mindkettőbe kéne 3-4 irányító, ennyi meg szerintem összesen nincs.
A jelentkezők után szerintem a két csapat beszéljen össze, hogy valóban megéri-e kivinni 2 gyengét, vagy legyen 1 erős. Ott nem lehet lazsálni, nem lehet csak napi fél órára felmenni, nem lehet napokra eltűnni. Akkor a csapat vesztett.

Robert117

Well-Known Member
Én a 2 rendes, magát odatevő csapat kiállításában sem bízom. Főleg hogy mindkettőbe kéne 3-4 irányító, ennyi meg szerintem összesen nincs.
A jelentkezők után szerintem a két csapat beszéljen össze, hogy valóban megéri-e kivinni 2 gyengét, vagy legyen 1 erős. Ott nem lehet lazsálni, nem lehet csak napi fél órára felmenni, nem lehet napokra eltűnni. Akkor a csapat vesztett.
Ebben igazad van, felesleges lenne ezzel szemben vitába szállni.
A jelentkezési idő végéhez közeledve, vagy amikor már látjuk a 2 csapat kereteit, a két csapat vezetői majd megbeszélik, érdemes-e külön-külön indulni, vagy a két keretet összefésülve a lehető legerősebb csapatot rakjuk inkább ki. Ezt majd kb. 1 héttel a jelentkezés vége előtt fogjuk igazán tudni mérlegelni, a csapatok létszámai, a várható kimaradók száma, a csapatok ereje alapján. Valószínűleg ez lesz a legjobb út, hogy a magyar oldallal kihozzuk a lehető legtöbbet, mert azért ne szerénykedjünk egy IFBC-re nekünk a győzelemért kell menni.

Aston*

Active Member
Lesz egy erős csapat az biztos. A v1-eldo. florida meg ha ennyire nem bízik magában akkor a magja álljon porondra, hogy jönni akar, mi elég erősek leszünk, az hogy az astrotv ma nem ezt hozta le az nem a mi hibank.

Szerintem iranyitonk is tobb neves van, akik mar bizonyitottak és tobb segito is aki otletekkel segiti oket.

Ne 2 ember okoskodjon, szervezzétek a flós osztagot, ahogy mondják : az erősebb kutyának lesznek utodai

Robert117

Well-Known Member
Lesz egy erős csapat az biztos. A v1-eldo. florida meg ha ennyire nem bízik magában akkor a magja álljon porondra, hogy jönni akar, mi elég erősek leszünk, az hogy az astrotv ma nem ezt hozta le az nem a mi hibank.

Szerintem iranyitonk is tobb neves van, akik mar bizonyitottak és tobb segito is aki otletekkel segiti oket.

Ne 2 ember okoskodjon, szervezzétek a flós osztagot, ahogy mondják : az erősebb kutyának lesznek utodai
Pont a kirekesztés, meg az egymás ellen fordulás nem fog eredményre vezetni. Nem itt kell megmutatni ki a keményebb, hanem majd ott a többi csapat ellen.
Jól tudjuk, hogy a floridai játékosok nyomnak annyit a latba, ami komoly erősítést jelent. Hiba lenne "kizárni" ezt a kemény magot. Nem tudom, hogy V1 és El Dorado képes-e kirakni egy versenyképes csapatot, de az biztos, hogy Floridával együtt számolva még komolyabb ellenféllel találnák magukat szemben a többi nemzet csapatai. Ezért kell mérlegelni majd a csapatok vezetőinek a jelentkezőket ismerve. Toronymagas győzelmi esélyekkel induló csapatot kell összerakni, egyértelmű, hogy ez egy közös csapattal tud megvalósulni. Ezt még a vak is látja.

LDuck

Well-Known Member

És mond csak, azok a floridások nem mehetnek az "elit" v1-es csapatba akik v1-en is ugyan úgy ott vannak minden este harcokon? :D