Hidalgo

DeletedUser931

Vendég
Üdv Hidalgo városban!

Városunk fejlődése érdekében bővítettük lakóházainkat, ezért tagfelvételt hirdetünk!!!

Szeretettel várjuk azon játékosok jelentkezését, akik szeretnének egy jó közösséghez csatlakozni, valamint áldozatos munkával egy virágzó várost kiépíteni.

Minimum szint: 20.

Meghatározott napi adó nincs, de mindenkitől elvárjuk az aktivitást, és a dinamikus városfejlesztéshez szükséges források előteremtését!

A csatlakozási kérelemmel kapcsolatban keressétek Angyalbabát vagy Jack Sparrow-t!

Tisztelettel:
Hidalgo város Vezetősége!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser931

Vendég
Városháza 10

Lakóházak 7

Bank 6

Hotel 5

Fegyverkovács10

Szabó 8

Vegyesbolt 8

Temetkezési vállalkozó 1
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser931

Vendég
Vegyesboltunkban kapható zöld indián nyaklánc
Szabónknál fekete fejpánt!
Fegyverkovácsnál egy jó éles borotvapenge!

Ha csak a vásárlás miatt szeretnél belépni, megoldható! Ez ügyben engem ( Sparrow )vagy angyalbabát keressétek
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Èrtesìtès egy igazsàgtalansàgròl a sok közül

Tekintettel arra hogy a magyar szupport önkènyesen megvonta a WEST RANGERS TEAM -tôl azt a lehetôsèget hogy egy sajàt topikkal rendelkezzen,kènytelen vagyok ily mòdon èrtesìteni ônöket tisztelt jàtèkosok,hogy ROBERT77 bannolva lett 8 napra ès emiatt igen sùlyos depressziòba esett,orvosok hada làtja el ezekben a pillanatokban is! (remèljük hogy nem lesz komolyabb gond)
Emiatt a WEST RANGERS TEAM irànyitàsa belàthatatlan ideig a sajàt kezembe szàll,de szerintem nem tùl sokàig mert valòszìnûnek tartom hogy engem is bannolni fognak amikor majd azzal a kèrdèssel àllok majd elèjük hogy hogyan volt annyi bàtorsàguk hogy màs szemèly terrorizàlàsàval vàdoljàk meg Robertet,ehhez pofa kell ès nerm is akàrmilyen hanem a legvastagabb fajtàbòl.
De ezen esetben màr nem ismeretlen tettesrôl beszèlünk a vàdaskodàst illetôen hanem annak neve is van csak egyenlôre titkolja de nem sokàig.Majd az INNOGAMES felvilàgosìtàst nyùjt ez irànt.
Köszönöm a figyelmet ès biztosìthatom önöket hogy ennek folytatàsa következik.

EUBEROMA a WEST RANGERS TEAM vezetôje

U.I.Azt elfelejtettem hozzà tenni hogy mind ez az egyes vilàgban törtènt . Nem az a fontos hogy hol hanem az hogy megtörtènt.
Jah igen ès azt is megemlìtèsre mèltònak tartom hogy ezt a külföldi fòrumok is megkapjàk az ottani nyelvre fordìtva!
 

DeletedUser931

Vendég
EGY KIFEJZETTEN ÉPÍTÉSZ KARAKTERT KERESÜNK!

Hogy megbecsült tagja legyen egy szépen fejlődő városnak
 

DeletedUser931

Vendég
Még mindig keresnénk egy kifejezetten építész karaktert
 

DeletedUser931

Vendég
Még egy- két embert mindig keresnénk!
Pár hely még kiadó
 
Fent