Kibeszélő Hazai Kalandírói Pályázatunk kibeszélője!

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
• A kocsmában található állandó kalandosztók használhatóak (Maria, Waupee, John, Henry).

Más kalandosztó nem? Hisz annyi van a játékban.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Elkezdtem írni, de ez a minimum 50 szó a kalandonként a kalandszövegnél és a befejező résznél néha soknak tűnik. Van hogy az egyik rövidebb, mert a lényeg kevesebb szóban is megvan.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
• A kocsmában található állandó kalandosztók használhatóak (Maria, Waupee, John, Henry).

Más kalandosztó nem? Hisz annyi van a játékban.

Klasszikus kalandra gondoltunk játékunk során. Kiegészítjük akkor a felhívásunkat, viszont a kezdőkaland a fent említett kalandosztóknál legyen.

Elkezdtem írni, de ez a minimum 50 szó a kalandonként a kalandszövegnél és a befejező résznél néha soknak tűnik. Van hogy az egyik rövidebb, mert a lényeg kevesebb szóban is megvan.

Itt főleg arra gondoltunk, hogy ne egy-két szavas kalandok és lezárások legyenek. De módosítjuk akkor, hogy könnyebb legyen számotokra :)
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Klasszikus kalandra gondoltunk játékunk során. Kiegészítjük akkor a felhívásunkat, viszont a kezdőkaland a fent említett kalandosztóknál legyen.

Közben már megírtam 6 kalandot a kocsmában, mégse olyan vészes az a 4 alap, mint ahogy gondoltam, de akkor módosítgatom, bővítem egy kicsit, hogy a lehető legjobb legyen és változatos pár kihasználatlan kalandosztóval :D


Itt főleg arra gondoltunk, hogy ne egy-két szavas kalandok és lezárások legyenek. De módosítjuk akkor, hogy könnyebb legyen számotokra :)
Köszi :)

Nem lesz egy két szavas, csak van hogy pl lezárásnál 35-40ből megvan minden fontos információval és utána küld a következő személyhez :D /de egyébként ahogy haladok előre a kalandok írásával úgy hosszabbodnak, lehet kicsit rákellet érezni :D :D )
 

Deleted member 19008

Vendég
Szerintem is sok az 50 szó kalandokként a játékban szereplő kalandokban sincsen ennyi. Ha korlátokat állítunk az alkotói munkában minimum és maximum szavakkal kalandokként az történet és az elbeszélés kárára mehet, legyen egy minimum a kalandsorra, de ne kalandokként szerintem. Nem a sok olvasni a való a lényeg hanem az élmény amit egy történet nyújt.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Zárószöveg:
-Még időben megtaláltad őket, már csak be kell pakolni mindent a raktára.
Pakolás közben véletlenül leversz egy dobozt. Összetörik a tartalma a feszálló gőz hatalmas fejfájást okoz és elveszted az eszméleted.


Jutalom:
  • 10.000 tapasztalati pont
  • -50 energia

Ez a -50 energia ötletes, tetszik :D
 
Fent