Kibeszélő Haloweeni kaland - Speed

szölőcukor

Well-Known Member
Hali

Kérdések így hirtelen,
Három fordulós a dolog, ezzel kapcsolatban; az első és második fordulóban elért eredmény beleszámít a harmadik fordulóba bármilyen módon?
Nem látok bónuszokat, szóval alapbeállításokkal megyünk?


Köszi előre is, btw a nyeremények tetszenek és az koncepció is, aztán meglátjuk milyen is ez élesben
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Hali

Kérdések így hirtelen,
Három fordulós a dolog, ezzel kapcsolatban; az első és második fordulóban elért eredmény beleszámít a harmadik fordulóba bármilyen módon?
Nem látok bónuszokat, szóval alapbeállításokkal megyünk?


Köszi előre is, btw a nyeremények tetszenek és az koncepció is, aztán meglátjuk milyen is ez élesben
Szia! Ilyen 'battle royal', körönként/fordulónként kiesős az alapkoncepció, nem számítanak bele az első és második fordulóban elért eredményeid a harmadik fordulóba. Nem viszed tovább a következő hétre. :)
 

egyeske

Active Member
Hali :) milyen speed szerver az ahol nincs semmiféle bónusz hogy ne unatkozzak amíg várok a kövi feladatra? igazán bent hagyhattatok volna legalább egy sebességit meg pénzt vagy ilyesmit :) Meg a másik hogy sokat kell várni a következő feladatra is hogy meg tudjam :D türelmetlen vagyok ám :P
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Hali :) milyen speed szerver az ahol nincs semmiféle bónusz hogy ne unatkozzak amíg várok a kövi feladatra? igazán bent hagyhattatok volna legalább egy sebességit meg pénzt vagy ilyesmit :) Meg a másik hogy sokat kell várni a következő feladatra is hogy meg tudjam :D türelmetlen vagyok ám :p
Tényleg lehetne ilyen feladatok közötti bónusz, pont erre gondoltam tegnap én is :D
(Bár az is igaz, egy kis pihenés se árt, és ilyenkor meglehet pl. az alvó küldit csinálni :p)
 

DeletedUser17653

Vendég
Speeden párbajok miatt hisztizni olyan, mint lajhárnak nyugtatót adni. Lehet, de akkor se épp eszű cselekedett.

Amugy jó a műsor, csak így tovább.
 
Fent