Kibeszélő Halottak napja 2021

Fanthomas

Active Member
ez az egyik leghü....bb event. mi értelme van virágokat gyűjteni ha pl azokkal nem lehet megvesztegetni a halált??? többinél is vagy rög vagy a gyűjtött dolog de itt nem... aztán kb mindig kapjuk a kis virágládát
másik meg szerintem képtelenség összegyűjteni annyit hogy a végén a főládát megkapd. ahhoz 0-24be kellene játszani de még kb szerintem akkor sem.
 

Zaszi

Veteran Member
ez az egyik leghü....bb event. mi értelme van virágokat gyűjteni ha pl azokkal nem lehet megvesztegetni a halált??? többinél is vagy rög vagy a gyűjtött dolog de itt nem... aztán kb mindig kapjuk a kis virágládát
másik meg szerintem képtelenség összegyűjteni annyit hogy a végén a főládát megkapd. ahhoz 0-24be kellene játszani de még kb szerintem akkor sem.
Az igaz, hogy ez a leggázabb event mert napokon keresztül elsőre halál jön nekem is, de az nem igaz, hogy nem lehet a 140k virágot összegyűjteni, Jelenleg 91k virágom van és csak 6 napja megy az event és 0 rögöt használtam fel.
 

senki600

Egy vasútbarát
Itt nem lehetne megnagyobbítani a virágokat a karaktereken (küldésnél), mint a pereceknél? Úgy utálom, hogy telefonnal (gépről is) nem tudok egyszerűen küldeni virágot.
Más: ez a 140.000 virág gyűjtése egy baromság, pár éve ha jól emlékszem 110-120.000 volt (javítsatok ha tévedek), 140 ezret nem lehet úgy összegyűjteni, hogy a tag felmegy napi 2-3-szor 5 percre melót meg harcot állítani.
 

Cloudff7tm

Active Member
Itt nem lehetne megnagyobbítani a virágokat a karaktereken (küldésnél), mint a pereceknél? Úgy utálom, hogy telefonnal (gépről is) nem tudok egyszerűen küldeni virágot.
Más: ez a 140.000 virág gyűjtése egy baromság, pár éve ha jól emlékszem 110-120.000 volt (javítsatok ha tévedek), 140 ezret nem lehet úgy összegyűjteni, hogy a tag felmegy napi 2-3-szor 5 percre melót meg harcot állítani.

Bőven összejöhet az, ha az ember napi 2-3x lép fel. Ha van elég medálod akkor abból vagy a heti 15 ingyen rögből csak összejött már 50, hogy a 2 hét automatizálás kijöjjön. Energiára meg ott a legolcsóbb sült bab vagy ráállsz egy eventen termékezni teához és máris van több eventre elegendő energiád.
 

Henrick Blitz

Active Member
Szia!

Ebben az esetben hogyan alakítanánk át a jelenlegi játékot? Ha jól értem, akkor nekünk az a célunk, hogy kinyissuk az autót, amely a három ajtó mögött csak egyszer szerepel, a mostani kártyás játékunk esetében pedig ez pont fordítva van, ott egy kártya mögött rejtőzik a kaszás.

Vagy én vagyok béna vagy valami nem stimmel, mert mindig a kaszást fogom ki. A jelenlegi átalakítással majdnem garantált, hogy mindig nyernének a játékosok akkor is, ha csak 1 kártya rejt nyereményt. Ezt írja le a játékból készült paradoxon is: https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Monty_Hall-paradoxon
 

Mr. T.

THE DEVIL
Vagy én vagyok béna vagy valami nem stimmel, mert mindig a kaszást fogom ki. A jelenlegi átalakítással majdnem garantált, hogy mindig nyernének a játékosok akkor is, ha csak 1 kártya rejt nyereményt. Ezt írja le a játékból készült paradoxon is: https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Monty_Hall-paradoxon

De ez nem érdeke az Inno-nak :) Elhiszem, h amiket linkelsz, az jó gondolat, de nézd meg az Inno szemszögéből is.. miért adna többet, ha kevesebbet is adhat, illetve ott a rög, h továbbmenj?

Elutasítani nem lehetne ezt a körömvirágot? Nem kell az inno 25 körömvirága első szinten, se a következőn.

Persze, aztán meg az lenne a gond, h pont az a 25 virág hiányzik a végén.. :P
( nem Rád célozva, csak akinek inge.. )
 

Trawers

Well-Known Member
Vennék én is avatarokat, ha azok bármilyen előnnyel járnának. Adhatna például mindegyik mást pl.:+50% szerencsét. 500 kötit, vagy 250 rögöt megérne.
 
Fent