Kibeszélő Halottak napja 2021

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Szia, https://wiki.the-west.net/wiki/Category:Item_sets itt megtalálod őket, remélem nem gond, hogy angol :)
Sziasztok!

Nem lehet esetleg tudni, hogy mikor tájt fognak felkerülni a jelenleg futó event (2021-es Halottak napja) szettjei a Wiki (/Súgó) felületére?

Üdv: gameR29
Szia! Sajnos egy apró-cseprő kellemetlenség miatt nem került még fel a magyar wikire, viszont ez napokon belül meg fog változni. :)
 

Henrick Blitz

Active Member
Tisztelt Csapat!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem lehetne a Halottak Napi kártyázást Monty Hall-féle játékká átalakítani? Mert (biztos csak én vagyok béna és nyitok folyton halált) úgyis három kártya van, mint a műsorban. Rányomnánk egy kártyára, erre megmutatná egy másikat mögött, hogy ott mi van és a játék felajánlaná, hogy a választott kártyánkat elcseréljük-e a másik lefordított kártyára. Tudom, elég érthetetlenül írtam le, ezért ideteszek egy linket is, ahol a játék kipróbálható. Nem saját termék, így köszönet érte a San Diego-i egyetemnek.
A válaszért és azért, hogy elolvastátok köszönet nektek!
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Tisztelt Csapat!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem lehetne a Halottak Napi kártyázást Monty Hall-féle játékká átalakítani? Mert (biztos csak én vagyok béna és nyitok folyton halált) úgyis három kártya van, mint a műsorban. Rányomnánk egy kártyára, erre megmutatná egy másikat mögött, hogy ott mi van és a játék felajánlaná, hogy a választott kártyánkat elcseréljük-e a másik lefordított kártyára. Tudom, elég érthetetlenül írtam le, ezért ideteszek egy linket is, ahol a játék kipróbálható. Nem saját termék, így köszönet érte a San Diego-i egyetemnek.
A válaszért és azért, hogy elolvastátok köszönet nektek!
Szia!

Ebben az esetben hogyan alakítanánk át a jelenlegi játékot? Ha jól értem, akkor nekünk az a célunk, hogy kinyissuk az autót, amely a három ajtó mögött csak egyszer szerepel, a mostani kártyás játékunk esetében pedig ez pont fordítva van, ott egy kártya mögött rejtőzik a kaszás.
 

Grande Cervello

New Member
Tisztelt Csapat!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem lehetne a Halottak Napi kártyázást Monty Hall-féle játékká átalakítani? Mert (biztos csak én vagyok béna és nyitok folyton halált) úgyis három kártya van, mint a műsorban. Rányomnánk egy kártyára, erre megmutatná egy másikat mögött, hogy ott mi van és a játék felajánlaná, hogy a választott kártyánkat elcseréljük-e a másik lefordított kártyára. Tudom, elég érthetetlenül írtam le, ezért ideteszek egy linket is, ahol a játék kipróbálható. Nem saját termék, így köszönet érte a San Diego-i egyetemnek.
A válaszért és azért, hogy elolvastátok köszönet nektek!
Akkor alakítani fognak a jutalmakon is, mivel Monty Hall-féle játékokban a váltással megduplázódik a nyerési esélyünk.
 
Fent