Kibeszélő Halottak napja 2020

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Ez ma a fővilágon (v1) a nyitásom: https://prnt.sc/vjekyw
Egyáltalán nem mutatja mi nyilt ki, csak annyit ír, hogy vesztettem :D
Egyelőre csak azt tudom javasolni, hogy töltsd újra az oldalt. A hiba nem reprodukálható, bár nekem is jelentkezett egyszer, ettől függetlenül továbbítani fogom további kivizsgálásra. Ha valaki megfigyelt volna valami specifikus eseményt ami kiváltja, kérjük ne tartsa magában :) Köszönjük!
 

-RumBum-

New Member
Picit fura, hogy kb 7 napja mindig a jobb oldalit választottam napi 2 nyitással, az 14 nyitás, abból legalább 10-szer a kaszás jött elsőre :) :) Persze a többi nem fordult meg.... :) Érdekes, hogy szinte mindig a jobb oldaliban van az "egy" rossz kártya.... Van egy olyan érzésem, hogy a játék dönti el nyersze-e vagy sem. Ha nem nyersz, akkor tök mindegy melyiket nyitod, úgy is a kaszás jön. Lehet itt mondani a 66%-ot, vagy a 2/3 arányt, nem lehet igaz, hogy 14 nyitásból 10-szer a jobboldaliba legyen elsőre....
 
Utoljára szerkesztve:

Kasza1987

Veteran Member
Egyelőre csak azt tudom javasolni, hogy töltsd újra az oldalt. A hiba nem reprodukálható, bár nekem is jelentkezett egyszer, ettől függetlenül továbbítani fogom további kivizsgálásra. Ha valaki megfigyelt volna valami specifikus eseményt ami kiváltja, kérjük ne tartsa magában :) Köszönjük!

Nálam is jelentkezett ez a hiba igaz egyszer, bár én betudtam számítógép és inno szerverei közötti internetes hibák.
 
Fent