Kibeszélő Halottak napja 2020

jaklee

Veteran Member
Rájöttem miért van ez a sok bug :O A fórumot, közösséget akarják megmozgatni. Ha minden jól menne kb tized ennyi hozzászólás lenne fórumon. És a közösséget is összehozza a közös ellenség. Úgyhogy köszönjük szépen meg a fejlesztőknek, ez zseniális húzás! Viszont szerintem megígérhetjük, hogy fórumozni fogunk akkor is, ha nincs hiba amiről beszélhetnénk. Ezt nyugodtan lehet továbbítani javaslatként, befejezhetik a hibák berakását a játékba, azok nélkül is aktívak leszünk. :)
 
Egyébként meg hiába raktatok be 3 kártyát, nem előre van legenerálva a halál a 3 kártya közé. Így akárhova nyomsz %-os eséllyel adja be a halált, valaki biztos elhiszi, hogy így jobb lett az egész. Közben lehet, hogy csökkentve lett kicsit a halál előfordulási rátája (ezjó). De engem nem akartok hülyének nézni ugye ino? :(
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Látom semmit sem segített az hogy raktak be még egy kártyát, még megtévesztésnek is rossz volt, okosabbak tudják hogy működik ez. :D
Amúgy nem lehetett ez sem bug nélkül megoldani? A kártyák nem fordulnak meg, azt sem látni, hogy nyitottál-e valamit. Bár mind1 semmit se lehet nyitni, lehet ezért nem pazaroltak rá több időt, hogy normálisan lefejlesszék. :D
Sajnáljuk a kellemetlenséget, de mi nem tudunk ilyen hibáról. Kérlek, akinek hasonló gondja van a supporton lépjen kapcsolatban, hogy kivizsgálhassuk mi okozhatja a problémát. Köszönjük mindenkinek az együttműködését!
 

Trawers

Well-Known Member
A kártyanyítás addig sohasem lesz hihető amíg nem mutatja meg mind a három kártyát kinyitva, ha kiválasztok 1-et. A mostani esélyeket biztos, hogy rosszul számoljuk! (az inno sem közölte, hogy hogyan is műkődik). Simán el tudom képzelni, hogy egy nyitásnál 3 halál van, kövi körben meg 3 napocska. Vagy 2 halál, aztán 3 nap. Így azt mondom, hogy látok szándékos véletlenszerűséget az aranyrögök használatára. Nem beszélve arról a többször előforduló véletlenről, hogy buff köti kombó a 4-es szintig, az 5-ös pedig kaszás.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
A kártyanyítás addig sohasem lesz hihető amíg nem mutatja meg mind a három kártyát kinyitva, ha kiválasztok 1-et. A mostani esélyeket biztos, hogy rosszul számoljuk! (az inno sem közölte, hogy hogyan is műkődik). Simán el tudom képzelni, hogy egy nyitásnál 3 halál van, kövi körben meg 3 napocska. Vagy 2 halál, aztán 3 nap. Így azt mondom, hogy látok szándékos véletlenszerűséget az aranyrögök használatára. Nem beszélve arról a többször előforduló véletlenről, hogy buff köti kombó a 4-es szintig, az 5-ös pedig kaszás.
Megértem teljes mértékben, ha számodra nem olyan kedvező ez az újítás, és nagyon sajnálom, hogy annak ellenére, hogy növelve lettek a nyerési esélyek mégsem nyersz többször, de attól függetlenül kérlek ne állíts olyat amely nem igaz. Ha elolvasod a játék leírását, a játékban, a fórum bejelentésben és akár a supporton levő tudásbázis cikket között, vagy akár a fórumon írt hozzászólásaink egyikét, akkor választ kapnál a kérdésedre.

Fórum bejelentés:
A kártyajáték minden szintjén három kártya közül választhatsz: két kártya mögött az Azték napocska található meg, de az egyik mögött maga a Nagy Kaszás.

kártyajáték.png
kbsupport.png


Ennek ellenére megérte, ha számodra mégsem látható változás a múlt évhez képest, ennek ellenére az esélyek valóban kedvezőbbek a nyeréshez, viszont a matematikai valószínűségszámítás értelmében ez sem garancia semmire, sajnos előfordulhat olyan negatív sorozat, ahol többet vesztesz, mint nyersz. Nagyon sajnáljuk ez esetben.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Saját tapasztalat flon:
Mikor bejött az event első! nyitásra egy Cortina revolver. Azóta kétszer nyertem egy nyakast. A többi nyitás halál - és nem azért mert telhetetlen vagyok, és minél magasabb szintű nyeremény kell, és aztán bukom el... Egyes szinten hülyeség megállni, de az esetek 80-90%ban elsőre halált nyitottam. Egyszer haltam a hármason, mert csoda folytán túléltem az első szintet és a másodikot, de ott is leírás volt a ruha helyett...

(Az már más dolog, hogy a többi halott világon van ahol többször is eljutottam az 5sre..)
 

Mr. T.

THE DEVIL
(Az már más dolog, hogy a többi halott világon van ahol többször is eljutottam az 5sre..)

Ezt ne zárójelezd, sajnos ezt nem csak te tapasztalod.. a főbb világokon max hármas szint és halál.. ha nem egyből :D
a halott világokon fegyverek, nyereg..

attól függetlenül kérlek ne állíts olyat amely nem igaz

akkor bizonyításképpen, mint a cirkusznál is, a végén legyenek felfedve a kártyák.. tulajdonképpen a válaszod Syntex semmitérő volt, mert a lényegre nem tértél ki.. a többi blabla.. mindenféle sértés nélkül..
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Szerintem ebből meg az lenne, hogy hát oké a kártyák megfordulnak és két napocska van mögötte, de utána az következne, hogy honnan lehet tudni hogy ez nem csak vizuális 'szemfényvesztés' és valójában mi van a kódban. Saját tapasztalatból is tudom mondani, hogy érzékelhetően több esemény tárgy esik a halottak napból mint az eddigi évek folyamán. Úgy gondolom, hogy a többiek is így vannak ezzel, tavaly alig jött valami a muzsikus és vaquero szettekből, most egész jól állnak a játékosok a cortina és cortez darabokkal.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Szerintem ebből meg az lenne, hogy hát oké a kártyák megfordulnak és két napocska van mögötte, de utána az következne, hogy honnan lehet tudni hogy ez nem csak vizuális 'szemfényvesztés' és valójában mi van a kódban. Saját tapasztalatból is tudom mondani, hogy érzékelhetően több esemény tárgy esik a halottak napból mint az eddigi évek folyamán. Úgy gondolom, hogy a többiek is így vannak ezzel, tavaly alig jött valami a muzsikus és vaquero szettekből, most egész jól állnak a játékosok a cortina és cortez darabokkal.

jó, persze, olyan sose lesz, h valamibe ne kössenek bele az emberek :) ezt nem Rád, hanem általánosságban értettem :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Ez már lehet hogy teljesen hülyeség és abszurd, de mintha a hajnali/reggeli órákban rosszabbul adná. :D
Lehetséges, mert a fő világokon mindig ahogy felkeltem rá nem sokára már nyitom a kártyákat :D A kihaltabbakon meg mikor eszembe jut :D
 
Fent