Archivált Halottak napi cuccokat Karácsonyra a NÉPNEK!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Figyelj, remélem nem haragszol meg arra, hogy ezzel a "hisz értetek vagyunk" mondat részre azt írom, hogy tele van vele már a padlás. Félre ne érts, nem téged támadlak ezzel az írásommal, csak nem tudom, hogy te mióta vagy itt mint admin, esetleg ismered-e a játékot annyi éve, mint jómagam és rengeteg játékostársam.
Az elején ez a szlogen tényleg igaz volt, viszonylag teljesítve vagy legalább részben teljesítve voltak a kéréseink. Személyes véleményem, hogy Kankalin időszakában virág korszakunkat éltük. :) Akkor minden happy volt és flottul ment (mindez olyan 6-8 éve volt). Való igaz, akkor még én elég fiatal voltam és nem láttam bele ennyire a dolgokba, nem tudtam annyira összekapcsolni amit lehet a játék terén. Szó szerint a játék mellett nőttem fel. Viszont, akkor élveztem a játékot! Amikor bejöttek az első eventek, habár nagyon kevés ember engedhette meg magának, hogy megvegye ezeket hiszen az akkori időszakban nagyobb baja is volt az embereknek (gazdasági helyzetre gondolok). DE! Mindenki örömmel fogadta ezeket az eventeket. Haverokkal/barátokkal akikkel akkor együtt kezdtük, arról álmodott mindenki, hogy ilyen cuccaik lesznek.
Azóta sajnos kiderült, hogy ezek az eventek voltak a játék legnagyobb hibái. Lehetett volna jó, ha megállunk az évi 1-2 eventnél és inkább a játék fejlesztésére koncentrálnak, de nem.
Ezzel nincs mit tenni, elfogadtuk, próbáltuk a játékot élvezni. Az utóbbi időszakban mindig süket fülekre találtunk a kéréseinkkel. Sőt, most még ezt a nagyobb szúrást is beküldték a fejlesztők, az így is haldokló játéknak. Szerintem Te is megértheted, hogy ekkor már rengeteg embernek betelt a pohár.
Sajnálom, hogy ebbe az időszakba kerültél hozzánk és nem akkor, amikor még a west "virágzott".

Hát még én, hogy sajnálom! :) Bár szeretem a kihívásokat, így azon leszünk, hogy a játékosok érdekét képviseljük a döntéshozók felé, meggyőződésem szerint, az előző kollégáink is így álltak a dolgokhoz.

Magamról pedig csak annyit, hogy én is a régi időkben kezdtem még a játékot szintén fiatalon. Azóta hosszabb ideig vakációztam, idén tavasszal kezdtem újra. Most a Klánháború csapatában vagyok, illetve újabban itt is. Syntexet régóta ismerem, régebb óta, mint hogy itt CM lett. Biztosíthatlak benneteket, hogy ha valaki, akkor ő mindent megtesz, hogy a játékélményeteket a lehetőségekhez mérten maximalizálja, ha nem így lenne nem lennék itt. (Ugyanis én ezért nem kapok plussz juttatást, sőt a közösségi játékokból is kimaradok)
 

Törölt tag 18099

Vendég
Syntexet régóta ismerem, régebb óta, mint hogy itt CM lett. Biztosíthatlak benneteket, hogy ha valaki, akkor ő mindent megtesz, hogy a játékélményeteket a lehetőségekhez mérten maximalizálja, ha nem így lenne nem lennék itt. (Ugyanis én ezért nem kapok plussz juttatást, sőt a közösségi játékokból is kimaradok)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D Hát jó... :D Gyerekek menjünk inkább mmo-zni.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Köszönöm szépen mindenkinek a visszajelzését. Természetesen teljes mértékben megértem, hogy ez a döntés kellemetlenül érinti a közösség nagy részét. Teljes mértékben egyetértek azzal is, hogy hamarabb jelezni kellett volna, hogy idén nem lesznek elérhetőek ezek a tárgyak. Ezért utólagosan is elnézésetek kérjük, és a jövőre nézve figyelembe fogjuk venni, és igyekszünk még hamarabb és alaposabb tájékoztatást adni az esetleges változásokról.
Úgyszintén köszönjük a sok visszajelzést a Halottak napi eseményről. Visszajelzéseitek felfogjuk használni annak érdekében, hogy az eseményen tökéletesítsünk a jövőben.
 

DeletedUser15763

Vendég
Sajnos a játéknak azóta vége van, amióta Diggo11, s utána xShteff itt hagyta a The-Westet. Ő alattuk volt normális fejlesztés, ők meghallgatták tényleg a játékosokat, és igyekeztek úgy fejleszteni a játékot, ahogy, mi játékosok szerettük volna.
Úgyhogy, szép, s jó, amit leírtál, de abból nem lesz semmi. 5 év alatt képtelenek voltak megreformálni az eventet, mivel a játékhoz, alig van ember, aki egyáltalán foglalkozni tudna vele (kb csak karbantarto, újonc fejlesztő). Itt márcsak annyi fontos az inno számára, hogy az utolsókat rugó tejelős tehénnek az utolsó csepp tejét is leszívják, mielőtt a vágóhídhoz viszik.
3 év alatt, egy fejlesztés jött, az pedig a szakma tovább gondolása volt, ennyi semmi több.
Úgyhogy, esélytelen bármi, amiről írsz itt, hogy megvalósuljon, mivel már tavaly is probléma volt ebből, és 1 év alatt, egy egyszerű eventet nem voltak képesek átírni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18122

Vendég
Akkor majd sztrájkolok én is! Ha nem vesznek jegyet a vonatomra, akkor nem is indulok el, nem érdekel mennyien várnak a következő város megállójába. Muhahahbosszú
Ez kb. ugyan az nem?
 

DeletedUser16267

Vendég
Egyébként a FoE fórumán is panaszkodnak a prémium/event miatt, máshol nem tudom mi a helyzet, de gondolom ugyanez.

Én játszottam a FoE-vel, jó kis játék, prémium nélkül is meg lehetett lenni, de az eventdömping a The West-hez hasonlóvá fogja tenni szerintem. Lehetetlen lépést tartani azokkal, akik a fizu felét beleölik, és félreértés ne essék nincs bajom az ilyen emberekkel, de irreálisan kiegyensúlyozatlan lett az egész verseny.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Én játszottam a FoE-vel, jó kis játék, prémium nélkül is meg lehetett lenni, de az eventdömping a The West-hez hasonlóvá fogja tenni szerintem. Lehetetlen lépést tartani azokkal, akik a fizu felét beleölik, és félreértés ne essék nincs bajom az ilyen emberekkel, de irreálisan kiegyensúlyozatlan lett az egész verseny.
Pedig az már "fejlettebb" játék, van mobilapp is hozzá.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent