Archivált Halottak napi cuccokat Karácsonyra a NÉPNEK!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17845

Vendég
"Kiárusítás formájában" = rög? Akkor már nem mindegy, hogy most rakják bele? Vannak akik költenek(költenének) rögöt karácsonyi eventen is :) Az a baj, még azt sem tudják hogy miből jönne nagyobb bevétel annyira lesz*rják a játékot. Sok esetben közük nincs a változtatásoknak a játékosok igényeihez. Pedig már nincsen nagy elvárás a játékosok felől, de még azt is sikerül alulmúlni, zseniális :D Szerintem szándékosan azon gondolkoznak, hogyan rontsanak tovább a játékon (minél észrevétlenebbül), hogy végre bezárhassák a westes szervereket és tudjanak inkább kriptovalutákat bányászni :D

Vigyázz, mert neked is törölve lesz a hozzászólásod :)
 

DeletedUser17845

Vendég
Nagyon sajnáljuk, ha kellemetlenül érint titeket ez a hír. A döntés azért született, mert úgy vettük észre, hogy játékosaink a Halottak napi eseményen egyáltalán nem mutatnak aktivitást, sokan még az ingyenes kártyákat sem használták ki, szimplán azért, mert tudták hogy pár hét múlva megtudják venni a szetteket a shopban. Sajnos idén nem fog hozzáadásra kerülni ennek az eseménynek a ládája, viszont 2020-ra nem kizárt hogy egy kiárusítás formájában megfog jelenni.
Köszönjük a megértésetek!

Nagyon jó hír, kár, hogy akkor már senkit sem fog érdekelni az a szett, mert hoztok rá 15 darab jobb szettet :D Mellesleg akkor én személy szerint már nem tervezek játszani hála az égnek ^^
 
Igazából mi hibánk, hogy keveset költöttünk halottak napi (dotd) kártyákra. Mi hibánk, hogy nem akartunk 20 körömvirágra költeni a fél fizetésünket.
Még ingyen sem akartunk körömvirágot nyitni. Így van meg sem érdemeljük, hogy legyen karácsonykor a szeretet ünnepén +2 szett a zsákokba.

Kicsit kezdem magam rosszul érezni, hogy ekkora bizniszt csinálunk az emberiség két legnagyobb ünnepéből.
Az egyik a halott hozzátartozóink emlékéről szól, a másik pedig az életben lévő családtagjainkkal való együttlétről. - Biztos jó ötlet ezeket az ünnepnapokat így kihasználni és csak a profitra koncentrálni? Ha pedig nem elég magas a profit, miért kell megbüntetni azokat a játékosokat akik még maradtak?

Valahol valami nagyon elcsúszhatott.
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Nem írtam eddig a fórumra, mert nem láttam szükségét. Viszont meg kell, hogy osszak veletek egy információt!

Nekünk a support munkatársainak nincs bele szólása a játék fejlesztési részébe, de ezt tudjátok Ti is. Mint mindig, most is továbbítjuk a kéréseiteket a központ munkatársainak, amennyiben ezt nem hőzöngő stílusban írjátok, még szívesebben, hisz értetek vagyunk.
 

jaklee

Veteran Member
Akkor továbbítsátok a fejlesztőknek, hogy gondolkozzanak mielőtt cselekednek.

Béta fórumon leírtam (mert említésre került, hogy átalakítják majd a halottak napi eventet is) :
Először alakítsák át az eventet, utána szedjék ki a karácsonyi tombolából a halottas szetteket, ne fordítva. Az ő hülyeségük miatt szívjanak a játékosok? Mert az, hogy a halottas event hülyén van megcsinálva, az bizony a fejlesztők hibája.

Tudnám minek írunk fórumra bármit is :D Még egy javaslat:
Azok az újítások, módosítások, amit játékosok kértek, legyenek külön összeszedve. Én meg összegyűjtöm a javaslatokat(szigorúan a nagyon könnyen megvalósíthatóakat). Na majd akkor pofázhat Leones, hogy ők figyelembe veszik a játékosok kérését :)
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Évről évre mélyebbre süllyed a játék, tavaly ugyan ez volt. Ha már idén is ilyen halom kaki formájában kaptunk egy halottak napi eventet, amin szinte semmit nem nyerhettem reméltem majd karácsonykor beszerezhetem ezeket a tárgyakat. Én kérek elnézést, hogy a fizetésem nem egy virtuális megfoghatatlan dologra költöm el...
Az is biztos hogy soha nem kezdek el újra játszani Innogames által fejlesztett játékokkal, megvan róluk a véleményem, de nem írom ide mert az biztos nem tetszene :D
 

bobojsza

Well-Known Member
Nagyon sajnáljuk, ha kellemetlenül érint titeket ez a hír. A döntés azért született, mert úgy vettük észre, hogy játékosaink a Halottak napi eseményen egyáltalán nem mutatnak aktivitást, sokan még az ingyenes kártyákat sem használták ki, szimplán azért, mert tudták hogy pár hét múlva megtudják venni a szetteket a shopban. Sajnos idén nem fog hozzáadásra kerülni ennek az eseménynek a ládája, viszont 2020-ra nem kizárt hogy egy kiárusítás formájában megfog jelenni.
Köszönjük a megértésetek!

Minden évben meg lehetett szerezni a halottak napi szetteket karácsonykor. Minimum előre jelezni kellett volna, hogy idén másként lesz.
Miért volt inaktivitás? elég egyszerű rá a válasz.... nem a legjobb event, és drága... nincs fődíj fegyverszett... a harmadik szinten a vesztegetés már komoly összeg...
Minden évben a halottak napi a leginaktívabb event, ezt MINDENKI tudja aki ismeri a játékot.
 

Zaszi

Veteran Member
Üdv.
Ha jól emlékszek az első 1 vagy talán 2 évben kötvénnyel is lehetett engesztelni, ezért voltak a szettek darabjai így elosztva és nem kerültek be a szettládák, hogy ne tudj 800 kötvényért 1 DOD szettet szerezni. A kötvényes engesztelést valaki kivette (gondolom nem fogyott a rög), de a szettládákat "elfelejtette" betenni, és csodálkoznak, hogy az emberek észrevették és nem engednek a lehúzásnak és így sem fogy a rög.

Én azt mondom töröljék teljesen a halottak napi eseményt, nincs szükségünk évi +3 szettre, és akkor nem kell ilyen óvódás stílusban bosszút álljanak minden évben.
 

LDuck

Veteran Member
Üdv.
Ha jól emlékszek az első 1 vagy talán 2 évben kötvénnyel is lehetett engesztelni, ezért voltak a szettek darabjai így elosztva és nem kerültek be a szettládák, hogy ne tudj 800 kötvényért 1 DOD szettet szerezni. A kötvényes engesztelést valaki kivette (gondolom nem fogyott a rög), de a szettládákat "elfelejtette" betenni, és csodálkoznak, hogy az emberek észrevették és nem engednek a lehúzásnak és így sem fogy a rög.

Én azt mondom töröljék teljesen a halottak napi eseményt, nincs szükségünk évi +3 szettre, és akkor nem kell ilyen óvódás stílusban bosszút álljanak minden évben.
Visszanéztem, kötvényért nem lehetett engesztelni. Szóval nem ez az indok, csak simán így találták ki. És itt ügye szívért/tűzijátékért/perecért sem lehet nyitni, csak rögért. És csak napi 1 az ingyenes, nem pedig napi 2-3-4 ahogy a többinél. Tehát még ez is csökkenti az esélyeket.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Nem írtam eddig a fórumra, mert nem láttam szükségét. Viszont meg kell, hogy osszak veletek egy információt!

Nekünk a support munkatársainak nincs bele szólása a játék fejlesztési részébe, de ezt tudjátok Ti is. Mint mindig, most is továbbítjuk a kéréseiteket a központ munkatársainak, amennyiben ezt nem hőzöngő stílusban írjátok, még szívesebben, hisz értetek vagyunk.

A problémád valszeg ott kezdődik, h Magadra veszed. Az itteniek tudják, h ti csak továbbítjátok az infót, de érdemben nincs sok beleszólásotok. Nem ellenetek szól a hőzöngés ( és most egész kulturált mindenki.. ), hanem az Inno ellen.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Visszanéztem, kötvényért nem lehetett engesztelni. Szóval nem ez az indok, csak simán így találták ki. És itt ügye szívért/tűzijátékért/perecért sem lehet nyitni, csak rögért. És csak napi 1 az ingyenes, nem pedig napi 2-3-4 ahogy a többinél. Tehát még ez is csökkenti az esélyeket.
A valentin napi event se nagyon ér semmit, ugyanaz, mint a halottak napi, max az ingyenes szett, ami jó. (meg a buffok)
 

Zaszi

Veteran Member
Igazad van, engesztelni nem lehetett csak játékot inditani kötiért.
2014
  • Minden nap 1 ingyenes játékot kapsz.
  • Ezen felül minden további játék 25 aranyrögbe vagy 25 kötvénybe kerül.

Ezzel szemben most.

  • Minden nap 1 ingyenes játékot kapsz.
  • Ezen felül minden további játék 25 aranyrögbe kerül.
Erre emlékeztem, már rég volt.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Nagyon sajnáljuk, ha kellemetlenül érint titeket ez a hír. A döntés azért született, mert úgy vettük észre, hogy játékosaink a Halottak napi eseményen egyáltalán nem mutatnak aktivitást, sokan még az ingyenes kártyákat sem használták ki, szimplán azért, mert tudták hogy pár hét múlva megtudják venni a szetteket a shopban. Sajnos idén nem fog hozzáadásra kerülni ennek az eseménynek a ládája, viszont 2020-ra nem kizárt hogy egy kiárusítás formájában megfog jelenni.
Köszönjük a megértésetek!
Most maradjon ez köztünk, de ez nem pofátlanság egy kicsit? Nyilván azért nincs aktivitás ezen az eventen, meg röghasználat, mert ez a fajta játékmód szerencsejáték, amit igazából a nemzetközi törvények szerint nem is lehetne szabad üzemeltetni (lásd konkurens játékfejlesztő cég, akiket nagyon csúnyán megbüntettek egy ehhez hasonló dolog miatt). Mindenki megunta egyszerüen azt, hogy csak rögért lehet megvenni azokat a szetteket, ingyen lehetetlen kiszedni, mivel ahhoz minden nap 100%-ban csak napot lehet nyitni, hogy meglegyen mindened ingyenesen.

Az, hogy nincs aktivitás az eventen, talán ezért van. S azt meg már béta fórumon, és felsőbb körökbe is leírtam, hogy ez gátlástalan viselkedés a cég részéréről. Gondoljanak kicsit szépen azokra, akik nem a PayToWin játékmódon vannak "még" itt, hanem egyszerüen egy forintot nem költenek rá, és ez így is van jól. A mostani húzásával az Inno nem érdemli meg, hogy ezentúl bárki is többet költsön rögöt, mint amennyit ad a felület 5 naponta.

Illetve amugy jobban kellene hallgatni a Community-re is picit, mert ezt az évet elég csúnyán zárja majd a cég feedback terén. Túl sok olyan balhé történt az összes többi nációnál, most pedig fórumon, hogy ezzel maga ellen fordított minden játékost a fejlesztő csapat. És kivételesen most nem a lassan 1 hónapja húzódó balhétok miatt mondom ezt.

EDIT: Még annyi, hogy ha nincs aktivitás, akkor nem a játékosokat kell bűntetni, hanem utána nézni, mi az isten történt. Ezt mellékesen mondom már csak
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18122

Vendég
2dqlpeF.jpg
 

DeletedUser17845

Vendég
Nem írtam eddig a fórumra, mert nem láttam szükségét. Viszont meg kell, hogy osszak veletek egy információt!

Nekünk a support munkatársainak nincs bele szólása a játék fejlesztési részébe, de ezt tudjátok Ti is. Mint mindig, most is továbbítjuk a kéréseiteket a központ munkatársainak, amennyiben ezt nem hőzöngő stílusban írjátok, még szívesebben, hisz értetek vagyunk.

Figyelj, remélem nem haragszol meg arra, hogy ezzel a "hisz értetek vagyunk" mondat részre azt írom, hogy tele van vele már a padlás. Félre ne érts, nem téged támadlak ezzel az írásommal, csak nem tudom, hogy te mióta vagy itt mint admin, esetleg ismered-e a játékot annyi éve, mint jómagam és rengeteg játékostársam.
Az elején ez a szlogen tényleg igaz volt, viszonylag teljesítve vagy legalább részben teljesítve voltak a kéréseink. Személyes véleményem, hogy Kankalin időszakában virág korszakunkat éltük. :) Akkor minden happy volt és flottul ment (mindez olyan 6-8 éve volt). Való igaz, akkor még én elég fiatal voltam és nem láttam bele ennyire a dolgokba, nem tudtam annyira összekapcsolni amit lehet a játék terén. Szó szerint a játék mellett nőttem fel. Viszont, akkor élveztem a játékot! Amikor bejöttek az első eventek, habár nagyon kevés ember engedhette meg magának, hogy megvegye ezeket hiszen az akkori időszakban nagyobb baja is volt az embereknek (gazdasági helyzetre gondolok). DE! Mindenki örömmel fogadta ezeket az eventeket. Haverokkal/barátokkal akikkel akkor együtt kezdtük, arról álmodott mindenki, hogy ilyen cuccaik lesznek.
Azóta sajnos kiderült, hogy ezek az eventek voltak a játék legnagyobb hibái. Lehetett volna jó, ha megállunk az évi 1-2 eventnél és inkább a játék fejlesztésére koncentrálnak, de nem.
Ezzel nincs mit tenni, elfogadtuk, próbáltuk a játékot élvezni. Az utóbbi időszakban mindig süket fülekre találtunk a kéréseinkkel. Sőt, most még ezt a nagyobb szúrást is beküldték a fejlesztők, az így is haldokló játéknak. Szerintem Te is megértheted, hogy ekkor már rengeteg embernek betelt a pohár.
Sajnálom, hogy ebbe az időszakba kerültél hozzánk és nem akkor, amikor még a west "virágzott".
 

Kenneth G

Kroki-fan
Figyelj, remélem nem haragszol meg arra, hogy ezzel a "hisz értetek vagyunk" mondat részre azt írom, hogy tele van vele már a padlás. Félre ne érts, nem téged támadlak ezzel az írásommal, csak nem tudom, hogy te mióta vagy itt mint admin, esetleg ismered-e a játékot annyi éve, mint jómagam és rengeteg játékostársam.
Az elején ez a szlogen tényleg igaz volt, viszonylag teljesítve vagy legalább részben teljesítve voltak a kéréseink. Személyes véleményem, hogy Kankalin időszakában virág korszakunkat éltük. :) Akkor minden happy volt és flottul ment (mindez olyan 6-8 éve volt). Való igaz, akkor még én elég fiatal voltam és nem láttam bele ennyire a dolgokba, nem tudtam annyira összekapcsolni amit lehet a játék terén. Szó szerint a játék mellett nőttem fel. Viszont, akkor élveztem a játékot! Amikor bejöttek az első eventek, habár nagyon kevés ember engedhette meg magának, hogy megvegye ezeket hiszen az akkori időszakban nagyobb baja is volt az embereknek (gazdasági helyzetre gondolok). DE! Mindenki örömmel fogadta ezeket az eventeket. Haverokkal/barátokkal akikkel akkor együtt kezdtük, arról álmodott mindenki, hogy ilyen cuccaik lesznek.
Azóta sajnos kiderült, hogy ezek az eventek voltak a játék legnagyobb hibái. Lehetett volna jó, ha megállunk az évi 1-2 eventnél és inkább a játék fejlesztésére koncentrálnak, de nem.
Ezzel nincs mit tenni, elfogadtuk, próbáltuk a játékot élvezni. Az utóbbi időszakban mindig süket fülekre találtunk a kéréseinkkel. Sőt, most még ezt a nagyobb szúrást is beküldték a fejlesztők, az így is haldokló játéknak. Szerintem Te is megértheted, hogy ekkor már rengeteg embernek betelt a pohár.
Sajnálom, hogy ebbe az időszakba kerültél hozzánk és nem akkor, amikor még a west "virágzott".
Kéne nyitni egy topicot nosztalgiára.
Főként fórum terén.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent