Kibeszélő Húsvéti leszámolás 2020

DeletedUser17063

Vendég
Szerintem sikerültek csak gyengére a mostani szettek? :D
nem rosszak, de a bónuszok elég 2018asok kb
sebességre ott van a pék szett
ellenállásra ott a zapata
párbajra meg többet ad a hami, vaqu, muzsi, mcl, szerencsehozó etc.
event nyertes puska is csak 9 erőt ad és 5 támadás 5 védés, amikor tavalyi mohikán 11 erő +7 támadás +7 védés...
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Szerintem sikerültek csak gyengére a mostani szettek? :D
nem rosszak, de a bónuszok elég 2018asok kb
sebességre ott van a pék szett
ellenállásra ott a zapata
párbajra meg többet ad a hami, vaqu, muzsi, mcl, szerencsehozó etc.
event nyertes puska is csak 9 erőt ad és 5 támadás 5 védés, amikor tavalyi mohikán 11 erő +7 támadás +7 védés...
Távol álljon tőlem, hogy kötekedjek! De! Eddig az volt a visszajelzés, hogy folyamatosan erősebb és erősebb szettek jönnek és a régieket csak a bajszosnak lehet eladni, mert fejlesztettek. Tessék itt egy event, ami nem kukázza az elmúlt 2 évet. :)
 

Törölt tag 18099

Vendég
Távol álljon tőlem, hogy kötekedjek! De! Eddig az volt a visszajelzés, hogy folyamatosan erősebb és erősebb szettek jönnek és a régieket csak a bajszosnak lehet eladni, mert fejlesztettek. Tessék itt egy event, ami nem kukázza az elmúlt 2 évet. :)
Nem akarok én se kötekedni, mert most jó kedvem van. A probléma az, hogy évek óta lavinaszerűen öntik ránk az erősebb cuccokat, és a játékos bázis csökkenése végett lassan mindenkinek megvan mindene, vagy egy tonnányi tartalékot felhalmozva sok ember tud elég sok mindent adni. A probléma itt kezdődik, hogy ezeknél a cuccoknál van jobb, erősebb, és van belőlük tartalék, így ezeket cserélni az újakra nem érdemes, a gyűjtők poton pénzért megszerzik majd, mert sok mindenkinek nem fog kelleni az új szett, és amint elfogy a pék, a hamilton, a a mclaugh szett (vaqu muzsikus nics amugy se hála a karácsonyi eventnek), akkor kerülnek elő ezek a szettek csak, persze az új karaktereknél. Így sajnos ennek semmi értelme, hogy jóval gyengébb szettek kerüljenek be.

Amit kellene csinálni, hogy hasonló erősségű szetteket kell kidobni a piacra, de mindegyik legyen másra jó, még játéktípuson belül is. Megannyi variációt lehet kihozni ezekből, és megint előjönne a skill harcokon, párbajokon, mpi-n, nem menne mindenki előre mint az ökör, mert a jelenlegi legerősebb cuccban jön. Ennek már lenne értelme.

#minyonsegít™
 

jaklee

Veteran Member
Amit kellene csinálni, hogy hasonló erősségű szetteket kell kidobni a piacra, de mindegyik legyen másra jó, még játéktípuson belül is. Megannyi variációt lehet kihozni ezekből, és megint előjönne a skill harcokon, párbajokon, mpi-n, nem menne mindenki előre mint az ökör, mert a jelenlegi legerősebb cuccban jön. Ennek már lenne értelme.

#minyonsegít™

Ehhez már gondolkozni is kéne, nem csak random bónokkal kiszórni újabb szetteket....

Szerintem egy két elemzőbb természetű játékos is simán kitalálna különböző, de azonos erősségű szetteket pl harcra. Inno felől nem lenne túl nagy energiabefektetés mondjuk egy nyereményjátékon belül szerezni szett ötleteket a játékosoktól :)
 

Törölt tag 18099

Vendég
Ehhez már gondolkozni is kéne, nem csak random bónokkal kiszórni újabb szetteket....

Szerintem egy két elemzőbb természetű játékos is simán kitalálna különböző, de azonos erősségű szetteket pl harcra. Inno felől nem lenne túl nagy energiabefektetés mondjuk egy nyereményjátékon belül szerezni szett ötleteket a játékosoktól :)
Nagyok az igények :D Foe-n több meló van mint itt :P
 
Fent