Kibeszélő Húsvéti játéksorozat

LDuck

Veteran Member
Pontokat nem lehetne látni? Nehéz lesz egyszerre visszanézni majd 20 játékot hogy mikor mit írtam és arra miért nem kaptam pontot :( Meg hogy egyáltalán mennyire érdemes erőlködni, vagy pont ellenkezője, van még esélyem és frissítgessem a fórumot 4-től kezdve.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
A helyes válaszok minden témában megjelenítésre kerülnek, abból letudod vonni, hogy kaptál-e pontot vagy sem. A pontszámokat egybe rakjuk ki, játékokra lebontva. Tegnap volt az utolsó játék, megpróbáljuk a jövőhét folyamán kihirdetni az eredményeket.
 

LDuck

Veteran Member
A helyes válaszok minden témában megjelenítésre kerülnek, abból letudod vonni, hogy kaptál-e pontot vagy sem. A pontszámokat egybe rakjuk ki, játékokra lebontva. Tegnap volt az utolsó játék, megpróbáljuk a jövőhét folyamán kihirdetni az eredményeket.
Csak azt látom, hogy kellett-e kapnom pontot. Azt, hogy kaptam-e, azt nem látom, amíg nincs kihirdetve :)
 

Totya35

Well-Known Member
Sziasztok!

Először is gratulálok minden nyertes résztvevőnek.
Lenne egy kérdésem Az első válaszra 0 pontot kaptam. Meg szeretném kérdezni miért én úgy látom a válaszom jó igaz csak másnap adtam le de a kiírás szerint járna a 2 pont. Ha nem jól látom és nem jól tudom elnézést kérek.

Üdv:Totya35
 

Tutyi0101

Member
Sziasztok!
Gondolom, hogy nem én vagyok az első, de mivel nekem ez az első játékom ezért büszke vagyok magamra, hogy sikerűlt a játék.
[report=929280291fa5238a56]Elérted a(z) 'Húsvéti gazda' eredményt.[/report] ! :D

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok az egész csapatnak!
U.i. A Floridáról írtam nektek, Én csak ott játszom :)
 
Fent