Kibeszélő Húsvéti esemény 2022

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Megfelelően működik, a megadott droprate-k jók.

Tény, hogy a 3,1-es kabát/nadrág "picit" kevesebb a 11-es cipő/övhöz képest, de így lett beállítva.

13 Tolbert, Bassett, Owens csizma és öv esett Flordán
És összesen 1 Bassett nadrág.

A másik 3 szerveren is hasonló a helyzet.

Szerintem ez nem tükrözi a megadott arányokat.

14 item, abból 1 alsó, nagyon vékony.
A régebbi eventeken a droprate a kék tárgyak között egyenlő volt.
Szerencsére ezt is sikerült elrontani. :)
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
oktoberfest2021.png

Itt a 2021 Oktoberfest látható, a dropratek a szokásos módon kerültek meghatározásra.
Örülök neki, hogy legalább az eventeket sikerült "megreformálni".
Csak azt sajnálom, hogy ez az "igyekezet" csakis a játék egyes aspektusait jellemzi.
Nem feltétlenül értem ezt.
Egyre jobban azt látom, hogy teljesen madárnak van nézve a teljes játékosállomány, húzásról húzásra.

A nagy frissítéssel kapcsolatban is megy a mismásolás.
2019-ben jött a videó, 2020-22-ig a Covidra volt fogva a késedelem.
Idén mivel lesz magyarázva ez?
Elvitték a fejlesztőket katonának? :)

Nem érzem azt, hogy a játékbeli költéseimért kapnék valami érdemlegeset cserébe.
Sőt, igazából semmit :D
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Én ahol 9K-ztam: 3 felső, 2 gatya 6 öv, 9 cipő, ha egybe vesszük mind a 3 szettet (az már mellékes h Paden vlhogy sehol se esik, Bassett meg mindenhol)

A Bassett koncepcióját sem értem.
Kevés épé, több iri, némi térés.
Rosszabb a szett, mint a 2019-es Livingstone, a 2020-as Cortinával meg ne is hasonlítsuk össze.
Mi volt itt az elképzelés, kérem?
De ezt a Carl szettnél sem értettem.

Ezzel megint azt sikerült összehozni, hogy közel eladási áron fognak repkedni a cuccok az eladhatóság napján.

Ha azt szeretné a játék fejlesztője, hogy költsünk, akkor rakjanak be olyan szetteket amiket használni is lehet.
Az nem megoldás, hogy butított szettekkel dobálják meg a népet, ráadásul úgy, hogy alacsonyabbak is a dropratek.
Az új játékosok csakis abban az esetben rúghatnak labdába, ha nem új, hanem egy régebbi szettet szereznek be. Szerintem ez kissé abszurd.

Én értem, hogy a folyamatos powercreepnek szeretnének a fejlesztők gátat szabni, de azt nem azzal fogják elérni, hogy rosszabbak a 2022-es szettek értékei (erődharc), mint a 2018-asoké. És az ebből fakadó bevételkiesést sem a droppok %-aival való játszadozással kéne, meg lehet kezelni, mert ez zárós határidőn belül rettentő kontraproduktiv lesz.

Jelenleg tudjátok milyen szetteknek örülnének az erődharcosok?
Egy támadós cortinának, meg egy védős kapitánynak.
Ha pénzt szeretne keresni az Innogames, itt a recept, remélem majd adnak százalékot belőle.. :D
 
Fent