Fordítási- és szöveghibák a játékban

Cherrug

Well-Known Member
[SPOIL]
Tisztelt játékosok!

Ide kérnénk jelezni minden, a játékban fellelhető fordítási hibát.
Bármilyen más, témától eltérő bejegyzés azonnal törölve lesz!

Illetve a javított fordítási hibákról szóló posztokat áthelyezem, hogy lássam mi maradt ki.

Köszönjük!
[/SPOIL]


Előző topikban jelzett fordítási hibákat átnéztem, ahol indokolt, azok hamarosan javításra kerülnek (pl az istállómester recept :D)
Azt a topikot lezártam, archívumként fog szerepelni a továbbiakban az átláthatóság miatt.
Mostantól ha valaki fordítási hibát talál, akkor kérem itt jelezze.

Ha valamelyik szöveg németül jelenik meg (főleg azok amelyek eddig még magyarul voltak), akkor azt nem kell, mert azokat általában nem tudjuk javítani, mivel van magyar megfelelője, csak valamit elállítottak a fejlesztők :)
 

DeletedUser13117

Vendég
Hali!

Nem tudom az itteni support feladata-e javítani, vagy továbbítani kell, de a %-s cuccoknál a tulajdonság pontok nincsenek kivastagítva, mint minden más cuccnál. Nem nagy probléma, viszont személy szerint annyiban zavaró, hogy más tárgyál egyből feltűnik ha tulajdonság pontot is ad, a képesség helyett.

Web
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
FJ6s9Uvon.png


Kicsit kibajszosodott a hegy gyomrában :D
 

Kenneth G

Kroki-fan
Miért értelmetlen? Jelen esetben a 'vagy' nem létige. :)

Én úgy értelmezem az "erődharcban vesz részt", hogy elkezdedődött a csata. Azért értelmetlen, mert ott van a "te" személyes névmás, de mivel erődnél kell lennem, eleve nem tudnék küldeni. (ha dezertőrként tekintenek és így sem lehet pénzt küldeni, tárgytalan a dolog)
 

Cherrug

Well-Known Member
Én úgy értelmezem az "erődharcban vesz részt", hogy elkezdedődött a csata. Azért értelmetlen, mert ott van a "te" személyes névmás, de mivel erődnél kell lennem, eleve nem tudnék küldeni. (ha dezertőrként tekintenek és így sem lehet pénzt küldeni, tárgytalan a dolog)

Nem csak ezen a helyen használja a rendszer ezt a feliratot. Helytakarékosság :D
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!


Ezt írja a jelentés 10 k virág elérésekor:

Ajándék egy baráttól
Ma 17:47-kor


Töröl


Jutalmat kapsz!

Egy nemes láda, ami 10.000 virágot tartalmaz!


Hogy ebbe a topikba tartozik vagy sem, azt nem tudom, de nyilván félrevezető infó.
 
Fent