Fordítási- és szöveghibák a játékban

DeletedUser17843

Vendég
Sziasztok!

Ez aztán nem semmi, Henry szabadságon, a feladat Maria, nagymama receptje. Nincs fordítás, találd ki, fordítsd le, ha nem jó, Te vagy a hibás a rossz fordításért. Már bocsánat de ez a játék egyre pocsékabb, ráadásul Mariánál eltünt a feladat miután megszereztem a receptet. :D
Gratulálok, ez a haladás!
Nem szoktam játékot félbehagyni, de ez így már nagyon bosszantó, hogy egyre több a hiba amit nem orvosolnak.
Türelmesen várom a választ, hogy most mit tudok tenni, a lezáratlan kalandal.

Köszönöm, üdv. -Lótusz-
Kedves -Lótusz-!

A fordítási hiba már jelezve lett, a javításra sajnos még várni kell, az nem rajtunk múlik.
Ahogy írták, a kaland egyes részei időkorlátosak, hogy hol és milyen időpontokban tudod elérni ezen részeket, ezt megtalálod a Wiki oldalunkon. :)
https://wiki.the-west.hu/wiki/Henry_szabadságon
 

DeletedUser17843

Vendég
Pásztor fa borja akkor is a legjobb :D Kalandnak a szövegeit nem volt időm átnézni legutóbbira nagyon ráfért volna egy újrafordítás, de nem biztos hogy célba érne, hogy változás történjen a játékban, főleg időben. Lehetséges ezen téren valami minőségi javulás?
Igen láttam én is, sajnos ómagyar nyelven íródott, azon meg nem mindenki tud. :P Jeleztem a hibát, majd kiderül változik-e valami. :)
 

DeletedUser17853

Vendég
Sziasztok, csak egy kis apróság: az utazó vásárnál lehet találni ilyet hogy szarvasszarv por, a szarvasagancs por helyesebb lenne elvégre is nem szarva van szerencsétlennek :D
 

DeletedUser17637

Vendég
Kedves Support!

Igaz nem fordítási hiba, de a "Magányos kopó" "kalandsor "Vizsgálat a rezervátumban" résznél lefagyott. Ha tudsz, segíts kijavítani a hibát.
Üdvözlettel: Danatus
 

DeletedUser17843

Vendég
Sziasztok!

A legutóbbi frissítéssel javítottunk rengeteg fordítási hibát a tárgyaknál. A kalandok és egyéb felületek fordítási hibái még hátravannak, ezeket előreláthatólag a következő frissítésben fogjuk javítani.

Amennyiben továbbra is találtok még fordítási hibákat, kérlek bátran jelezzétek nekünk itt a fórumon! :)

Üdvözlettel, Lucifer
Community Manager
A The West Csapata
 
Fent