Fordítási- és szöveghibák a játékban

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Amit én írtam az nem is érdekel senkit.... :(
Szia! Elnézést, hogy nem válaszoltam a kérdésedre előbb. A wiki oldalak létrehozásakor sablonokat használunk, például a kötvényeknél. A sablon használatával egy nullás számjegyet és a kötvény képét kapjuk eredményül. Emiatt teszi oda azt a nullát a tökéletes rablás kalandsornál. Köszönjük a jelzésedet, kijavítom a hibát hamarosan. :)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Köszönöm a jelzésedet, következő frissítés alkalmával a következő szövegre fog lecserélődni:
Huh, örülök hogy látlak barátom. Micsoda idő! Henrynek segítek főzni. Én és a főzés... ha! Remélem, hogy ehető azért. Henry szeretné, ha én és Maria segítenénk eltakarítani a havat a kocsma elől. Úgy gondolja, hogy odakint lehet még ember, aki segítségre szorul szóval az utaknak nem szabad havasnak lenniük. De nagyon hideg van odakint, a levegő is fagyos. Nem tudom képes vagyok-e rá... Brrr...
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
A frissítéssel bekerült új tárgy neve hibás, Valentin napi rózsatorta-nak kellene lennie. Elnézést kérek a kellemetlenségért, csak a következő frissítéssel fogjuk tudni kijavítani.
Roz%C3%A9_bor.jpg
 

senki600

Egy vasútbarát
Szép estét! Kate jegygyűrűje kalandban ha lezárjuk azt, hogy adunk 5 ezüstöt a seriffnek, akkor azt mondja gyere vissza holnap (kép). De hogyha nem kedden zárjuk le, hanem más napon, akkor holnap az nem szerda lesz, mint ahogy a súgó írja. Ez kissé félrevezető, vagy a szerdai napot kell átírni mindegy mire, vagy a szöveget, hogy gyere vissza szerdán, a holnap egyedül akkor érvényes, ha kedden zárunk.
 

Csatolmányok

  • 1618595942358.png
    1618595942358.png
    228,6 KB · Megtekintések: 13

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Szép estét! Kate jegygyűrűje kalandban ha lezárjuk azt, hogy adunk 5 ezüstöt a seriffnek, akkor azt mondja gyere vissza holnap (kép). De hogyha nem kedden zárjuk le, hanem más napon, akkor holnap az nem szerda lesz, mint ahogy a súgó írja. Ez kissé félrevezető, vagy a szerdai napot kell átírni mindegy mire, vagy a szöveget, hogy gyere vissza szerdán, a holnap egyedül akkor érvényes, ha kedden zárunk.
Köszönöm a bejelentésedet, átfogalmazom a kaland szövegét.
 
Fent