Fordítási- és szöveghibák a játékban

DeletedUser17843

Vendég
Kedves játékosok!

Az eddig itt feltüntetett összes fordítási hiba javításra került. Amennyiben továbbra is találtok még fordítási hibákat, kérlek bátran jelezzétek nekünk itt a fórumon! :)

Üdvözlettel, Lucifer
Community Manager
A The West Csapata
 

jaklee

Veteran Member
Szerintem ezek nem így vannak, vagy legalábbis nagyon rosszul van megfogalmazva. :)

Képesség tooltip:
Kitérés
Emeli a kitérést védés esetén erődharcoknál (nem csak védésnél, és "Növeli a kitérési esélyt" értelmesebb)

Célzás
Növeli támadási esélyt támadóként erődharcban (nem csak támadóként, és a "találati esélyt" növeli)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Szerintem ezek nem így vannak, vagy legalábbis nagyon rosszul van megfogalmazva. :)

Képesség tooltip:
Kitérés
Emeli a kitérést védés esetén erődharcoknál (nem csak védésnél, és "Növeli a kitérési esélyt" értelmesebb)

Célzás
Növeli támadási esélyt támadóként erődharcban (nem csak támadóként, és a "találati esélyt" növeli)
A kaland címében kicsit sok az m betű: 1899 bővítmény megtekintése
Köszönöm, mindkettőt javítottam, és frissülni fog a következő frissítéssel.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ebben a ládában a játékban található fényes/neves ruhadarabok közül lehet egyet lehet találni. A ládában 150 ruhadarab található meg. Aranykereszttől kezdve Al Swearengen sasos övén és William Travis ellenző nélküli sapkáján át egészen Geronimo tollas fejdíszéig.

Tudom én hogy szalonnásbab. és szalonnás bab, teljesen más termék, de kicsit megtévesztő.
A szalonnás bab (ID:1863000) és a szalonnásbab (ID:13705000) valóban két különböző termék. Ennek a két terméknek a neve(Stewed beans and bacon) .net-en megegyezik. A magyar változatnál úgy döntött a fordító, hogy különírással is próbálja megkülönböztetni a termékeket így nyelvtanilag hibát követve el(minőségjelzős kapcsolatok tagjait általában különírjuk, ha együttes jelentésük azonos) de elősegítve ezáltal a két termék elszeparálását.
 

Kasza1987

Veteran Member
Ebben a ládában a játékban található fényes/neves ruhadarabok közül lehet egyet lehet találni. A ládában 150 ruhadarab található meg. Aranykereszttől kezdve Al Swearengen sasos övén és William Travis ellenző nélküli sapkáján át egészen Geronimo tollas fejdíszéig.

A szalonnás bab (ID:1863000) és a szalonnásbab (ID:13705000) valóban két különböző termék. Ennek a két terméknek a neve(Stewed beans and bacon) .net-en megegyezik. A magyar változatnál úgy döntött a fordító, hogy különírással is próbálja megkülönböztetni a termékeket így nyelvtanilag hibát követve el(minőségjelzős kapcsolatok tagjait általában különírjuk, ha együttes jelentésük azonos) de elősegítve ezáltal a két termék elszeparálását.

Második kör akkor leírom a problémán. :)
Az első
"Ez a táska ritka található tárgyat tartalmaz." Nem éppen magyarnak nevezném, mintha google fordította.
Kicsit magyarosabban,
Ez a táska egy ritkán megtalálható tárgyat tartalmaz.
Ebben a táskában, egy ritka tárgy található.

Második én értem a lényeget, de egyszerű megoldás az egyik szalonnás bab a másik pedig hagymás bab.
Kb mint a cigaretta és a füstszűrős cigaretta és kézzel sodort cigaretta.
 
Fent