2022 Fociláz - nyereményjáték

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Nem látom a nevem a díjazottak között holott az összest el találtam!!!!
Szia! A helyes beküldések közül került kisorsolásra 36 játékos, ha az összes beküldésre helyesen válaszoltál, akkor az még nem indikálta, hogy nyerni is fogsz. Viszont egy garantált jutalomra jogosult vagy, így bátran írj nekünk, hogy jóvá tudjuk írni a fiókodra.
 

deakcsaba

Well-Known Member
Szia! A helyes beküldések közül került kisorsolásra 36 játékos, ha az összes beküldésre helyesen válaszoltál, akkor az még nem indikálta, hogy nyerni is fogsz. Viszont egy garantált jutalomra jogosult vagy, így bátran írj nekünk, hogy jóvá tudjuk írni a fiókodra.
Értem köszönöm a választ..:( Örültem volna egy nagyobb nyereménynek.:( Jó lett volna mert le van maradva a karim.:(Sajnos nagyon beteg vagyok már 5 éve és nem tudok arany rögöket venni mert az összes+ pénzem gyógyszerekre megy el.:( Azért is lett volna jó egy nagyobb nyeremény.:(
 

Lordur

Member
"A nyereményeiteket a Support rendszeren keresztül kérelmezzétek a Versenyek kategóriában, amelyet 2023.01.04. 23:59-ig tehettek meg.
Gratulálunk minden játékosnak és köszönjük, hogy ilyen sokan részt vettetek a játékban!"

Nem találom a versenyek kategóriát :D kérhetek kis segítséget?
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
"A nyereményeiteket a Support rendszeren keresztül kérelmezzétek a Versenyek kategóriában, amelyet 2023.01.04. 23:59-ig tehettek meg.
Gratulálunk minden játékosnak és köszönjük, hogy ilyen sokan részt vettetek a játékban!"

Nem találom a versenyek kategóriát :D kérhetek kis segítséget?
-Kategória- legalul Versenyek és nyereményjátékok
https://prnt.sc/Gfa7T9ET2AS8
 

Mr. T.

THE DEVIL
Sajnálom, de nekem a képen talált url sem hozza be azt a felületet.

Valahogyan mégis szeretném érvényesíteni az eredményemet.

Kérhetek segítséget? Vagy más módját a nyeremény kiváltásának?...


kinagyítod az oldalt

Lépj kapcsolatba velünk - téglalapra rákattintasz

- ha nem vagy bejelentkezve a játékba, akkor bejelentkezel a supportba


- ha be vagy jelentkezve a játékba, akkor folytatod..


a megnyíló oldalnál a Kategóriánál kiválasztod a Versenyek és nyereményjátékok opciót, a többit pedig értelemszerűen kitöltöd.

--

ha ezek után is elakadsz, akkor kérlek azt írd le, hogy meddig jutottál..
 

Szagon

New Member

kinagyítod az oldalt

Lépj kapcsolatba velünk - téglalapra rákattintasz

- ha nem vagy bejelentkezve a játékba, akkor bejelentkezel a supportba


- ha be vagy jelentkezve a játékba, akkor folytatod..


a megnyíló oldalnál a Kategóriánál kiválasztod a Versenyek és nyereményjátékok opciót, a többit pedig értelemszerűen kitöltöd.

--

ha ezek után is elakadsz, akkor kérlek azt írd le, hogy meddig jutottál..
Köszönöm a részletes útmutatót, sikerült megoldani!
 
Fent