Florida dumaláda

qkko

Member
Csak JhonnyBeretta-ra hallgass, ő tudja a konkrét árat, és a levelében láthatod, hogy 1,3 milliót kért érte kiindulásból.
Vagy talán mégsem lenne korrekt az ár, és nem vennéd meg ennyiért?
Mégse ér ennyi? Még 1,3 milliót se?
figyeljél! nem olvasom végig a sok szemetet, ami billentyűzet által ide kerül, de fejezzük be ezt a semmire sem jó égetéset (Robert égetést), és floridán adj nekem egy zapata szettet 1,3 v 1,6 millióért (kérlek!). akkor nem lesz több okod itt írogati. na áll az alku?
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Tiszteletben tartom, és bár nehéz nem reagálni sem a trollkodásra, sem mások fröcsögő mocskolódására, lezárom a válaszokat ezekre. Ezt meghagyom azoknak akik nem ütik meg a szintet, és akiknek a becsülete elbírja azt, ha valaki visszaél egy másik játékos nevével, haszonszerzés céljából.
Nekem ez a dolog átütötte az ingerküszöböt, ilyen hazugságokhoz nem asszisztálok, szóval természetes volt, hogy szót emelek ez ügyben, ha már így bele lettem keverve. A kezdetektől fogva a nyílt, egyértelműen korrekt játékot és üzleti folyamatokat képviselem, és habár sokszor ez nekem több veszteséget okoz, mint szeretném, ezt továbbra is így fogom intézni, ahogy ezt a velem üzletelők már megszokhatták.
Ezt a szituációt tapasztalva én is óvatosságra inteném a játékostársaimat, hogy az ilyen helyzeteket elkerüljék.
Úgyis vannak még, akik szeretnék folytatni a veszekedést, hagyom őket érvényesülni, hadd éljék ki itt magukat.
vannak bajok
 

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

Valamiért ki lett hívva 5 erőd, aminek indítékáról sokat nem tudok. Eddigi egyetlen infóm, merr kalandba kell egy nyertes harc. Mindegy. Ezután az erődhívásos dolog után lett egy kisebb veszekedés a kocsma chat mindkét részén (kocsma 1/kocsma 2). Ezen veszekedés alatt/közben/után Lozen, közismertebb nevén Lyrinx írta a levelét. Ebben kért meg mindenkit, hogy ne legyünk barmok. Ha valaki nem tudná ki a tag, akkor ő egy rendfenntartó szerepet szeretne betölteni.

Ez egy rövidke összefoglaló azoknak, akik nem tudják, hogy mitörtént, de érdekli őket, és chaten félórás különbségekkel kérdezgetik, hogy "Mi történt?"
A veszekedés egy részlete: https://textuploader.com/1enxt
 

Lazaradio

Member
Sziasztok érdeklődnék hogy lazapepus barátomat miért tiltották ki? Én tauja voltam egy beszélgetésnek Lam laurentel amikor kérdőre vonta meg alázta Lam laurent egy játék alkalmával MPi in Lazapepust még kapuvár is közbe szólt hogy teljesen igaza volt lazapepusnak! hogy meri valaki kérdőre vonni hogy megtanult e már játszani? Erre lazapepust kizárják lam laurentet nem!
 

Kenneth G

Kroki-fan
Sziasztok érdeklődnék hogy lazapepus barátomat miért tiltották ki? Én tauja voltam egy beszélgetésnek Lam laurentel amikor kérdőre vonta meg alázta Lam laurent egy játék alkalmával MPi in Lazapepust még kapuvár is közbe szólt hogy teljesen igaza volt lazapepusnak! hogy meri valaki kérdőre vonni hogy megtanult e már játszani? Erre lazapepust kizárják lam laurentet nem!
Szevasz lazapepus mpiről
 

lam lauret

Active Member
Sziasztok érdeklődnék hogy lazapepus barátomat miért tiltották ki? Én tauja voltam egy beszélgetésnek Lam laurentel amikor kérdőre vonta meg alázta Lam laurent egy játék alkalmával MPi in Lazapepust még kapuvár is közbe szólt hogy teljesen igaza volt lazapepusnak! hogy meri valaki kérdőre vonni hogy megtanult e már játszani? Erre lazapepust kizárják lam laurentet nem!

és megtanult?
 

lam lauret

Active Member
Sziasztok érdeklődnék hogy lazapepus barátomat miért tiltották ki? Én tauja voltam egy beszélgetésnek Lam laurentel amikor kérdőre vonta meg alázta Lam laurent egy játék alkalmával MPi in Lazapepust még kapuvár is közbe szólt hogy teljesen igaza volt lazapepusnak! hogy meri valaki kérdőre vonni hogy megtanult e már játszani? Erre lazapepust kizárják lam laurentet nem!
amúgy szia Lazapépus lujzáról
 
Fent