Florida dumaláda

Robert117

Legendary player (Retired)
Jhonnyval tökéletesen minden rendben van. Megbízható, korrekt ember. Sajnos ezt a másik nevesített egyénről már nem mondhatom el :) Az meg hogy kinek mennyit ér egy ruhaszet... szerintem 4-500k Zapatáért, főleg Floridán eléggé csak durván nagyon kevés. Az egyik legjobb erődös szett még most is.

Aviendha: Aki amikor tud belém köt, mert megsértődött chaten, mert egy vitában elfogytak az ész érvei, másokat szidott (gyapotszedőnek és semmirekellőnek nevezett), személyeskedésbe kezdett, ami miután ki lett kérve rajta, elvonult. Közben pedig sértődötten árulói rangot rakott rám a harcon.
Tette ezt úgy, hogy független város vezetőjeként kampányoltam a városban, hogy az ő csapatát erősítsük, sőt még én is oda álltam be segíteni, mivel éppen az az oldal volt jelentősen gyengébb és segíteni szerettünk volna a jó harcok szervezésében.
Persze ilyenkor az sem számít, hogy volt olyan, amikor engem személyesen Rolf Kasparek(vele sem túl jó a kapcsolatom) keresett meg, hogy Pas visszamondta az irányítást aznapra, segítség kellene, elvállalnám-e, mert nincs más. Mit tettem? Félretettem a személyes ellentéteimet és elvállaltam. Hogy miért? Mert amikor tudom segítem az abban a csapatban lévő barátaimat, és a szoros, izgalmas erődharcokban vagyok érdekelt, mert ezeket szeretem.

Majdnem kifelejtettem: napokig álltak Floridán a piacon 100k alatti darabárakkal Zapata darabok, ha jól emlékszem csak nadrág nem volt. Való igaz, hogy még most is erősnek számít, hiába 2017-es szett. De fejleszteni már szinte reménytelen, és nem is olyan rég, IDÉN jött az Állomásvezető szett, ami nagyon hasonló stílussal rendelkezik, így mindenki azt vette mert lehetett még fejleszteni is. Így a Zapata ruhákra már az a rétegnyi kereslet is szinte teljesen megszűnt.
De ha már itt tartunk, kiváncsi lennék szerinted mennyit ér egy Zapata ruhaszett, ha a 4-500k "főleg Floridán eléggé csak durván nagyon kevés"? Ugyanis tudok eladó ruhaszettet, amitől magasabb árért szívesen megválna a tulajdonosa. Mivel a szövetségben sok játékosnak ez nagy segítség lenne, így biztosan nem okoz gondot a milliós dollárhegyekből, az aranyrögök alól előhúzni ennek az árát. Ez is egy jó lehetőség a csapat erősítésére! (Vezetőként erre különösen fontos gondolni.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

subabe

Active Member
Aviendha: Aki amikor tud belém köt, mert megsértődött chaten, mert egy vitában elfogytak az ész érvei, másokat szidott (gyapotszedőnek és semmirekellőnek nevezett), személyeskedésbe kezdett, ami miután ki lett kérve rajta, elvonult. (Aki ezt esetleg nem hinné el nekem ezt róla, itt a kimásolt chat fal, mert volt aki lementette -innen is köszi-: LINK Nem nekem kell hinni, hanem a szemnek.) Közben pedig sértődötten árulói rangot rakott rám a harcon.
Tette ezt úgy, hogy független város vezetőjeként kampányoltam a városban, hogy az ő csapatát erősítsük, sőt még én is oda álltam be segíteni, mivel éppen az az oldal volt jelentősen gyengébb és segíteni szerettünk volna a jó harcok szervezésében.
Persze ilyenkor az sem számít, hogy volt olyan, amikor engem személyesen Rolf Kasparek(vele sem túl jó a kapcsolatom) keresett meg, hogy Pas visszamondta az irányítást aznapra, segítség kellene, elvállalnám-e, mert nincs más. Mit tettem? Félretettem a személyes ellentéteimet és elvállaltam. Hogy miért? Mert amikor tudom segítem az abban a csapatban lévő barátaimat, és a szoros, izgalmas erődharcokban vagyok érdekelt, mert ezeket szeretem.

Robert117, kezded nevetségessé tenni magadat...
 

subabe

Active Member
Akkor csak a betűk és a mondatok tértek el? Valahogy nekem az első mondatnál már feltűnt, hogy mégsem ugyanaz. Neked nem? :eek:

Ahhoz végig kellett volna olvasni őket... De most hogy megtörtént (wordben még a szószámokat is összehasonlítottam), kijelenthetem mindenki előtt, hogy az első mondatok tényleg különböznek :eek:. (Meg azon kívül a Floridai dumaládás szövegecskében van egy, azaz egy plusz szó).


Kezded nevetségessé tenni magad...
A cél az, hogy jól érezzük magunkat, és amint látom ez egész jól teljesül.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Egyik uzenetben kikered magadnak hogy en miert allitom hogy szidod oket, erre most nezd meg miket irsz. Magadat cafolod :)

Így van kikérem magamnak azt, hogy szidok egy várost vagy egy szövetséget mivel nem történt ilyen.
Ahogy azt is említettem, hogy vannak személyes ellentéteim, és felvállalom a konfliktusokat.
Ne az én szavaimat forgasd ki, hanem a kárt térítsd meg, amit okoztál!
 

Hima007

Member
Ez lassan átmegy inkább abba a kategóriába, hogy ki tudja jobban aláásni a másik karakterét.
Külsős szemmel kicsit nevetségesen néz ki az, hogy valaki csak azért ül órákat a fórum előtt, hogy kikérje az igazát. Ha úgy gondolod igazad van miért kell oldalas esszéket írni arról többször is, hogy neked igazad van hallgasson mindenki rád. Az olvasó se hülye, tud gondolkozni, és egy poszt alapján is eltudja dönteni hogy neked igazat ad vagy sem.

Illetve nekem továbbra sincs semmi bajom Jhonnyval!

Peace!
 

DeletedUser17653

Vendég
Yess, balhé egy totálisan valós és rendben lezajlott vétel-eladásról a semmiért. Imádom :D

Amugy csak szólok, hogy Jhonny 2-3 óra elteltével is megvette a pénzcserés motyóm, és én előre odaadtam neki a lóvét. Sőt, a slussz poén, nem vagyok vele még havi egyszeri beszélgető viszonyban sem.

Aki meg megveszi a zapata szettet 400k helyett 1.6 millióért, vessen magának és a hülyeségének keresztet. Ez nem csalás, csak ti gondoljátok annak. Ez az üzlet, röviden és tömören.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Yess, balhé egy totálisan valós és rendben lezajlott vétel-eladásról a semmiért. Imádom :D

Amugy csak szólok, hogy Jhonny 2-3 óra elteltével is megvette a pénzcserés motyóm, és én előre odaadtam neki a lóvét. Sőt, a slussz poén, nem vagyok vele még havi egyszeri beszélgető viszonyban sem.

Aki meg megveszi a zapata szettet 400k helyett 1.6 millióért, vessen magának és a hülyeségének keresztet. Ez nem csalás, csak ti gondoljátok annak. Ez az üzlet, röviden és tömören.

Ezek szerint félreértetted a dolgot.
Ismertetném még egyszer, hogy bár egy túlárazott, lehúzás jellegű adás-vétel történt, mégsem azzal van a problémám. Sajnos sok ilyen történik, de ahogy láthattad sohasem írtam ilyenek miatt, ahogy más sem.
A fő probléma itt az, hogy az engedélyem nélkül hivatkozott rám (valószínűleg az üzlet megvalósulásának elősegítése érdekében), hogy ezzel a hazugságával jobb helyzetbe kerüljön.
 
Fent